bereea

Profil: bereea
Despre
Utilizator: bereea
Nivel: RUBIN
Nume real:
Locatia
Ocupatie:
Interese:
Sex: nu e disponibil
Statistici
A intrat: Thursday, March 29, 2007
Ultima vizita: Monday, January 25, 2021 6:00 PM
Numarul de postari: 22,774
[2.20% din toate postarile / 4.51 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Stare de spirit - 59
Postat: Friday, January 1, 2021 11:16 AM
Doamne ajuta sa avem un an mai bun!

" Dupa furtunile sufletului , ca si dupa ale naturii , invie flori pe care le credeam moarte" N. Iorga
Subiect: Nicio dimineata fara o cafea in fata - 17
Postat: Thursday, December 31, 2020 7:35 AM
Buna dimineata! Am baut putine cafele impreuna anul acesta, deci cine vine la o ultima cafea?

" Dupa furtunile sufletului , ca si dupa ale naturii , invie flori pe care le credeam moarte" N. Iorga
Subiect: Nicio dimineata fara o cafea in fata - 17
Postat: Wednesday, December 2, 2020 7:24 AM
Buna dimineata! Cine vine la o cafea?

Subiect: Idei de cadouri pentru adolescenti
Postat: Tuesday, December 1, 2020 6:04 PM
Fiica-mea nu mau vrea lucruri materiale, prefera altceva, asa ca de ziua eu cadoul a fost o excursie la San Francesco, Los Angeles si Las Vegas...a fost mai mult decat incantata.

Postat: Wednesday, November 4, 2020 8:06 AM
La multi ani lui Victor!

Si mama mea are aproape 10 ani de cand a plecat.

Cat despre asa-zisa pandemie , nu mai cred nimic din ce zic toti acestia Nu mai este nimic din ce a fost in primavara.
In Italia, toti cretinii fac tampoane( care nu sint credibile) si s-a ajuns la niste cifre impresionante Problema reala e ca 96% sunt asintomatici, deci sunt SANATOSI!
Dar cei de la conducere se folosesc de niste cifre false pentru a ne transforma in oi ascultatoare.
Anul trecut au murit mai multi oameni fara pandemia asta, decat in acest an. Totul s-a dat peste cap, oamenii mor numai de covid. Ma intreb de ce naiba mureau inainte sau poate erau nemuritori. De gripa s-a murit intotdeauna .Ne distrug vietile, ne distrug copiii iar noi, ca de obicei, stam cu capul plecat. Sunt foarte furioasa si sper ca lumea sa se trezeasca. Imi vreau viata si drepturile mele inapoi!!!!!

Postat: Thursday, October 15, 2020 7:32 PM
Ce mai faceti, fetelor?

Subiect: Femibion 1
Postat: Wednesday, September 23, 2020 8:21 PM
Mananca cum mananci de obicei, bineinteles cat mai sanatos posibil,mancatul pentru doi este doar un mit. Felicitari pentru sarcina!

Subiect: In linie dreapta catre Evaluarea Nationala !
Postat: Thursday, July 16, 2020 6:36 PM
monica irimia wrote:
A intrat la Liceul de informatica, adica exact unde si-a dorit. yes

Felicitari! Mult succes!

Subiect: Coronavirus - Covid 19 - SARS COV 2 - Raspandire si masuri luate
Postat: Thursday, July 9, 2020 6:30 PM
Monica, la noi se pare ca e bine. In zona mea nu exista nici un caz de cateva saptamani, lumea respecta destul regulile.
Mastile se poarta doar in spatii inchise, pentru ca e foarte, foarte cald afara si e imposibil de purtat. Chiar si la munca am renuntat la ele pentru ca nu se poate respira, dar respectam distanta si igiena.
Ma tem de ce va fi in tara, noi anul acesta nu mergem pentru ca nu vreau sa ma trezesc blocata pe acolo.
Voi cum sunteti?

Subiect: In linie dreapta catre Evaluarea Nationala !
Postat: Tuesday, July 7, 2020 5:41 PM
Felicitari, Andrei!

Eu nu prea cred in liceele astea de " mofturi" unde intra elevi de 10( nici in asa ceva nu cred) si care vor fi masacrati de profesori " foarte buni"

Este o vorba: un picior in fund, un pas inainte si, vorba ta, cred ca de fapt chiar ati fost norocosi. Succes!