bereea

Profil: bereea
Despre
Utilizator: bereea
Nivel: RUBIN
Nume real:
Locatia
Ocupatie:
Interese:
Sex: nu e disponibil
Statistici
A intrat: Thursday, March 29, 2007
Ultima vizita: Wednesday, October 28, 2020 7:01 AM
Numarul de postari: 22,769
[2.21% din toate postarile / 4.59 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Stare de spirit - 59
Postat: Thursday, October 15, 2020 7:32 PM
Ce mai faceti, fetelor?

" Dupa furtunile sufletului , ca si dupa ale naturii , invie flori pe care le credeam moarte" N. Iorga
Subiect: Femibion 1
Postat: Wednesday, September 23, 2020 8:21 PM
Mananca cum mananci de obicei, bineinteles cat mai sanatos posibil,mancatul pentru doi este doar un mit. Felicitari pentru sarcina!

" Dupa furtunile sufletului , ca si dupa ale naturii , invie flori pe care le credeam moarte" N. Iorga
Subiect: In linie dreapta catre Evaluarea Nationala !
Postat: Thursday, July 16, 2020 6:36 PM
monica irimia wrote:
A intrat la Liceul de informatica, adica exact unde si-a dorit. yes

Felicitari! Mult succes!

Subiect: Coronavirus - raspandire si masuri luate
Postat: Thursday, July 9, 2020 6:30 PM
Monica, la noi se pare ca e bine. In zona mea nu exista nici un caz de cateva saptamani, lumea respecta destul regulile.
Mastile se poarta doar in spatii inchise, pentru ca e foarte, foarte cald afara si e imposibil de purtat. Chiar si la munca am renuntat la ele pentru ca nu se poate respira, dar respectam distanta si igiena.
Ma tem de ce va fi in tara, noi anul acesta nu mergem pentru ca nu vreau sa ma trezesc blocata pe acolo.
Voi cum sunteti?

Postat: Tuesday, July 7, 2020 5:41 PM
Felicitari, Andrei!

Eu nu prea cred in liceele astea de " mofturi" unde intra elevi de 10( nici in asa ceva nu cred) si care vor fi masacrati de profesori " foarte buni"

Este o vorba: un picior in fund, un pas inainte si, vorba ta, cred ca de fapt chiar ati fost norocosi. Succes!

Postat: Tuesday, June 23, 2020 2:38 PM
Cum s-au descurcat copiii la examen?

Subiect: Nicio dimineata fara o cafea in fata - 17
Postat: Friday, May 1, 2020 8:03 AM
Buna dimineata!Gossip

Postat: Tuesday, April 28, 2020 3:14 PM
Shirel, cred ca intrebarea este cand ne vom imbolnavi si nu daca ne vom imbolnavi. Cine stie daca n-am fost deja, pe la inceputul lui februarie m-am simtit vreo saptamana destul de rau: dureri in tot corpul, febra usoara, greata, etc.

Kali, se pare ca voi veti fi " liberi" inaintea noastra. De luni cica intram in faza 2, dar schimbarile sunt minime.Ma doare sufletul ca mi se "fura" din timpul meu

Postat: Monday, April 27, 2020 9:02 PM
Eu nu mai rezist, vreau sa revenim la normal.
Voi?

Postat: Sunday, April 12, 2020 9:14 AM
Kali, sunteti bine?Bunicii tai sunt ok?