Profil: bereea
Despre
Utilizator: bereea
Nivel: RUBIN
Statistici
A intrat: Thursday, March 29, 2007
Ultima vizita: Monday, October 25, 2021 11:14 AM
Numarul de postari: 22,792
[2.19% din toate postarile / 4.28 postari pe zi]
Imagine
Ultimele 10 postari
Subiect: Bancul zilei-8
Postat: Monday, September 6, 2021 6:59 PM
Le citesc zilnic...si zambesc!😄

" Dupa furtunile sufletului , ca si dupa ale naturii , invie flori pe care le credeam moarte" N. Iorga
Subiect: Nicio dimineata fara o cafea in fata - 17
Postat: Sunday, August 29, 2021 10:39 AM
'Neața!

" Dupa furtunile sufletului , ca si dupa ale naturii , invie flori pe care le credeam moarte" N. Iorga
Subiect: Nicio dimineata fara o cafea in fata - 17
Postat: Wednesday, July 7, 2021 8:20 AM
Buna dimineata! Cine mai moare de cald?Bye2

Subiect: Caldura
Postat: Sunday, July 4, 2021 10:18 AM
Monica Sima wrote:
Am o Bebelina de 2 luni. În casa avem 30°C. Este foarte cald. Nu am. Aer condi?ionat. O ?in doar în pampers. Cum o pot racori ?i hidrata.

Tinand cont ca in burtica erau peste 36 de grade, nu cred ca nu mai poate de cald.

Subiect: Coronavirus - Covid 19 - SARS COV 2 - Raspandire si masuri luate
Postat: Wednesday, April 7, 2021 9:19 PM
Deocamdata ii las pe altii sa se vaccineze...eu mai testez.

Postat: Tuesday, April 6, 2021 7:31 PM
Eu cred ca totul este o mare afacere.
Iar faptul ca vaccinul nu te face imun la boala, ma face sa cred ca de fapt nu e vaccin ci ne folosesc pe post de cobai Asa ca deocamdata nu-l voi face...nu ma convinge deloc!

Postat: Saturday, April 3, 2021 3:54 PM
Deocamdata am anticorpi, dar in iunie trebuie sa ma decid daca ma vaccinez sau nu. Voi avea nevoie doar de o doza, oricum refuz categoric Astea Zeneca.
Daca ma voi vaccina nu o fac de frica bolii, nu cred in ceea ce vor sa ne faca sa credem, ci o fac pentru a putea calatori

Postat: Friday, April 2, 2021 8:52 PM
Ce parere aveti despre vaccin?

Subiect: Stare de spirit - 59
Postat: Sunday, March 28, 2021 5:04 PM
marivic wrote:
Sanatate multa,Brandusa! Cheek Kiss

Multumesc, cara. Sunt bine!hearts

Subiect: Silicoane - 5
Postat: Friday, March 12, 2021 6:31 PM
kali wrote:
Heeeey, ce mai bate vantul pe aici!
Dupa ani in care mi-am dorit, am facut pasul in sfarsit.love1 Sunt fericita posesoare a unor sani perfecti, cupa C... iar sutienele alea din dantela, fara intarituri arata de vis pe mine! Parca nu-s eu.Hilar

Ma bucur ca ti-ai indeplinit un vis!Eu as renunta cu placere la cuoa CLol