Yves Rocher
Subiectul anterior · Subiectul urmator
vali horhoianu
Scris: Thursday, February 17, 2011 6:21 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 1/26/2010
Desi am fost inregistrata la ei cu vreo 2 ani in urma nu mi-au mai trimis catalog chiar daca l-am solicitat prin mail. Au produse bune, eu am fost multumita.
cute_babies_of_mine
Scris: Thursday, February 17, 2011 8:27 AM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 4/4/2006
oanamaria wrote:
Cute imi pare rau!uff Nu am mai auzit de asta pana acum.
Cum se manifesta alergia?

De fiecare data cand folosesc un produs de la ei (produse pentru fata!), imi apar niste pete rosii, ma mananca fata foarte tare si... dupa cateva aplicari, simt ca ma arde cand folosesc cremele si fondurile de ten. La inceput am tot zis ca mi se pare. Am schimbat fondul de ten cu altul, de la o alta firma, dar foloseam cremele lor, cele de 1 milion, 1 milion si ceva. Aceleasi probleme: fata rosie, arde si mananca in acelasi timp. Am oferit o crema de musetel cumnatei mele si am vazut-o dupa un dus, umflata si ea pe frunte, rosie, si se plangea ca o mananca toata fata! Asa ca... renunt!
oanamaria
Scris: Thursday, February 17, 2011 8:33 AM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
Am inteles !uff
Eu am folosit cremele Bio si pe cele cu musetel si mi-au priit.
danab
Scris: Thursday, February 17, 2011 9:19 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 3/13/2006
cute_babies_of_mine wrote:

De fiecare data cand folosesc un produs de la ei (produse pentru fata!), imi apar niste pete rosii, ma mananca fata foarte tare si... dupa cateva aplicari, simt ca ma arde cand folosesc cremele si fondurile de ten. La inceput am tot zis ca mi se pare. Am schimbat fondul de ten cu altul, de la o alta firma, dar foloseam cremele lor, cele de 1 milion, 1 milion si ceva. Aceleasi probleme: fata rosie, arde si mananca in acelasi timp. Am oferit o crema de musetel cumnatei mele si am vazut-o dupa un dus, umflata si ea pe frunte, rosie, si se plangea ca o mananca toata fata! Asa ca... renunt!

Sigur aveti alergie la un compus. Renunti la ele si gata.

Eu am lapte demachiant si o crema de ochi, rimel si creion, un ruj si mai multe geluri de dus . Sunt multumita de ele, dar o las mai moale cu comenzile ca deja am ce-mi trebuie.
ingerash
Scris: Saturday, February 19, 2011 9:27 PM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
cute_babies_of_mine wrote:

Asa pateam si eu si le-am aruncat.uff Am pielea foarte sensibila.
Anelise
Scris: Monday, March 7, 2011 11:02 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
miriam wrote:

Liz ai primit catalogul de la ei?
Si eu mi-am comandat prin internet, cam tot atunci , si nu am primit nimic...

Miriam, acum am vazut intrebarea ta pentru ca tocmai intrasem sa ma laud ca am primit faimosul catalog. sic Astazi l-am gasit. Acum nu stiu ce sa cred. Am primit o revista, nu prea arata a catalog (cum imi trimit cei de la Otto de ex.) si 3 esantioane. Nu stiu daca nu s-a umblat la el ca era intr-o punga lipita cu o bucatica mica de scotch. oare O sa dau maine un telefon la ei sa vad daca e cazul sa fac o vizita celor de la posta. bataus ... Tu l-ai primit? pupici
miriam
Scris: Monday, March 7, 2011 11:07 PM
Nivel

Inregistrat: 5/17/2009
Liz , nu am primit nimic, dar era vorba de 4 esantioane , cineva s-a servit cu unulbataus
Sper sa primesc si eu...
Anelise
Scris: Tuesday, March 8, 2011 8:30 AM
Nivel

Gata! Saptamana asta dau si eu prima comanda. dance Sunt mai multe produse, dar sa vad la care ma hotarasc. angel ... Oana, cam in cat timp zici ca se onoreaza comanda? pupici
oanamaria
Scris: Tuesday, March 8, 2011 8:35 AM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
Maxim 10 zile!
danab
Scris: Tuesday, March 8, 2011 8:40 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 3/13/2006
Catalogul Yves rocher e ca o revista, nu catalog carte. Trei plicuri am primit si eu, prima data, dar, daca scria ca trebuie 4 sigur au umblat la posta.
La prima comanda de vreo 50 lei (nu mai stiu exact minimum) se primeste si un set de genti, dar tb bifat pe comanda.
gagaritz
Scris: Tuesday, March 8, 2011 9:00 AM
Nivel

Inregistrat: 11/8/2009
acum am vazut sub asta ,si eu folosesc cam de vreo 4 ani produsele de la ei ,imi place ca sunt seriosi ,primesti de fiecare data cadou daca faci o comanda minima de 60 de lei ,daca comanda depaseste 100 lei ai transport gratuit si mai primesti inca un cadou ....si sunt serioasi cind spun ca iti da un cadou il da deci vedeti pe unde vau pacalit fetelor ,pe la posta sau nu ,odata mi sa intimplat ca trebuia sa imi dea cadou un parfum dar nu l-au avut pe stoc si am sunat la ei si mi l-au trimis dupa citeva zile ,!Foarte multumita ma declar!
Anelise
Scris: Tuesday, March 8, 2011 9:19 AM
Nivel

Oana, ce fain! bounce Abia astept sa comand! Cred ca trimit astazi daca ma hotarasc si ce anume! pupici
Dana, asa cred si eu, ca s-a umblat la pachetel! oare
Gagaritz, ma bucur sa aud numai lucruri de bine! angel Eu am o firma de lenjerie intima de unde comand destul de des si la fel sunt foarte seriosi, ma suna de fiecare data si primesc pachetele in 2,3 zile. thumright
gagaritz
Scris: Tuesday, March 8, 2011 10:57 AM
Nivel

Inregistrat: 11/8/2009
Liz de ceva timp onoreaza mai repede comenzile cam pina in 5 zile soseste coletul !Asa ca pregateste bani!pupici sic
miriam
Scris: Tuesday, March 8, 2011 11:17 AM
Nivel

Inregistrat: 5/17/2009
Liz, esti un caz fericit, daca la tine au ajuns 3 la mine nici unulbanghead !
Acum am primit catalogul, si nimic cadoucool
Anelise
Scris: Tuesday, March 8, 2011 11:30 AM
Nivel

Gagaritz, ii pregatesc, ii pregatesc! sic pupici
Miriam, imi pare rau! Lasa, important e sa ajunga produsele atunci cand le comanzi. computerlove Eu nu am desfacut esantioanele pentru ca inca sunt racita si nu simt mirosul cum trebuie. alcool
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.