work center-atelierul pentru hobby-ul tau

Options work center-atelierul pentru hobby-ul tau
Subiectul anterior · Subiectul urmator
carla
Postat: Thursday, April 28, 2011 8:08 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 2/8/2007
Postari: 14165
Eu trebuie sa vad unde ii mut pe ai meisic
t-mihaela
Postat: Thursday, April 28, 2011 9:37 AM

Nivel: Senior

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5142
carla wrote:

hohot in debara cu ei .
serarg
Postat: Thursday, April 28, 2011 9:48 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 9/10/2010
Postari: 3227
Locatia: bucuresti
delfinasa wrote:
Miha, locatia nu e deloc rea si nu incurca pe nimeni thumright.

Serarg, m-ai facut sa zambesc si dupa ce am citit ce i-a facut Kaze Mihaelei...cuvantul "closet" tradus pe romaneste inseamna o camera mica in care se pun haine/incaltaminte/ce vrei si e atasata de dormitoare de regula. Scuteste spatiul ocupat de un dulap. Daca e mai mare si ai loc sa mergi prin el, se numeste walk-in-closet, dar pe scurt lumea ii zice closet. Am vazut ca in tara se foloseste denumirea de dressing-acelasi lucru ca si closet thumright.

delfinasa!stiam,dar atat de tare m-a amuzat incat m-a dus cu gandul la toaleta de sv
oricum,eu sunt intr-o situatie mai rea,fi-miu cand vede ate deja face atac de panicaras
imi place organizarea mihaelei,am cautat in ajunul pastelui niste rafturi ca ale ei si nu am gasit,cred ca-mi voi lua niste comode sa le instalez pe balcon,deja nu se mai poate
oanamaria
Postat: Thursday, April 28, 2011 10:50 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
Miha mie imi place mult cum ti-ai organizat locusorul tau.newclap
delfinasa
Postat: Thursday, April 28, 2011 7:11 PM

Intrat: 2/13/2006
Postari: 6852
Locatia: pe-aici
Asa e...si eu acum cand am citit aici mi-am dat seama ca suna rau "closet" sic alcool si l-am folosit de nu stiu cate ori aici pe forum sorry. Ce si-or fi inchipuit fetele care nu stiu ce inseamna cand or fi citit ca scriu ca noi in dormitoare avem si cate 2 closeturi hohot??!"mai, da' kkciosi mai sunt astia" hohot hohot hohot alcool

Mihaela, adevarul este ca impatimitii au nevoie de spatiu dedicat numai lor...micut la incepuit, ca pe urma se transforma cum zici tu in caracatitism ras...eu il am pe barbata-miu hobbist de lemnealcool...a inceput cu un coltisor, acum garajul nostru e plin de scule si lemne si masinile stau afara in ploaie pe driveway.
koko2008
Postat: Thursday, April 28, 2011 7:31 PM

Intrat: 1/11/2009
Postari: 5442
Locatia: romania
carla wrote:

hohot hohot Pe mine m au mutat de la bucatarie sus intr o camere nefinisata alcool

Mihaela mie imi place.
t-mihaela
Postat: Thursday, April 28, 2011 9:47 PM

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5142
delfinasa wrote:
:...a inceput cu un coltisor, acum garajul nostru e plin de scule si lemne si masinile stau afara in ploaie pe driveway.

Da,asa e de la un ac ajungi in 2-3 ani sa nu mai ai loc in casa de proriile achizitii,hobistii aduna ca harciogii parca-s nebuni frate fool La casa urmatoare nu ma mai uit dupa curte mare ci dupa walk in closet ...s-au schimbat prioritatile Andrele

Ma bucur ca va place gaura mea de viezure ,eu azi am petrecut o ora in dulap sa-l testez, nu e rau deloc si avea dreptate Kaze, cand inchid usa dormitorul are din nou aspect de dormitor.majoreta Recomand atelier cu usi sa dositi tot sa nu va terminati psihic consoarta :018:

ingerash
Postat: Thursday, April 28, 2011 10:09 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
Uite Mihaela,cum imi dai idei,o sa-l mut pe Ionut in camera mare de sus si eu iau dormitorul lui,are debara mare mare,scot patul si pun o masa,masina de cusut si toate atele mele vor sta frumos in debara:018: Iar dragul meu flacau se va lafaii intr-o camera uriasacool
oanamaria
Postat: Saturday, April 30, 2011 8:11 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
Ingeras se stie ca vrem si poze din locusorul tau de crosetat.
Eu am toate sertarele ticsite de ate si sacose peste sacose si uite asa stau si ma uit la ele .sic
ingerash
Postat: Saturday, April 30, 2011 12:00 PM

oanamaria,o sa fac poze cand ma voi termina de aranjat,la viteza mea de acum ma prinde toamnaras
verusca
Postat: Tuesday, September 27, 2011 10:49 AM

Intrat: 6/11/2010
Postari: 1295
Locatia: Targoviste
am incercat mai de mult sa va arat unde imi tin atele ( o parte )dar nu m-am invrednicit sa fac poze, azi am reusit, iata-le ,pe sifonier in aceste cutii, 9 la numar

verusca attached the following image(s):
dsc04643.jpg dsc04644.jpg

ingerash
Postat: Tuesday, September 27, 2011 10:52 AM

Super cutiile!Se asorteaza cu mobilalove newclap newclap
verusca
Postat: Tuesday, September 27, 2011 11:00 AM

Intrat: 6/11/2010
Postari: 1295
Locatia: Targoviste
in general eu tin tare mult ca totul sa se asorteze si s-au incadrat perfect de la un capat la celalalt
carla
Postat: Tuesday, September 27, 2011 8:07 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 2/8/2007
Postari: 14165
Waw ce frumos,ce ordonat!!!Toata admiratia mea!newclap newclap newclap .Eu am peste tot de toate,m-am saturat de apartamentul asta mic
serarg
Postat: Tuesday, September 27, 2011 8:13 PM

Intrat: 9/10/2010
Postari: 3227
Locatia: bucuresti
carla!nu fi suparata,vino la mine,apoi sa vezi ce ordonat o sa ti se para la tine!
verusca!superb,toata admiratia pentru "ordonarea atelor"
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed