work center-atelierul pentru hobby-ul tau

Options work center-atelierul pentru hobby-ul tau
Subiectul anterior · Subiectul urmator
oanamaria
Postat: Wednesday, April 13, 2011 8:12 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
Flori ce-mi place poza !Am ras sa lesin!Tare simpatic sotul tau .
Si felicitari pentru organizare .newclap
rafira
Postat: Wednesday, April 13, 2011 10:21 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 11/17/2010
Postari: 1959
Locatia: urziceni
Floricel,buna organizare in atelierul tau!newclap
CarmenV
Postat: Wednesday, April 13, 2011 10:24 PM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 3/20/2011
Postari: 163
flori1972 wrote:
am pus gind rau firelor mele ,de cite ori aveam nevoie de vreun fir ma chinuiam pina-l gaseam, acum am luat cutii si am asezat firele frumos in ele si am lipit pe fiecare cutie cu scoci cite un fir din fiecare sic sunt cam multe dar na daca atit ma duce capu fool fool dar gata nu mai cumpar ate degraba ca am cam exagerat rambo sic

newclap Frumoasa organizare Flori!newclap newclap si Mihaela buna idee cu vidarea :018: ca ale mele sunt prin pod, prin camera de oaspeti, prin dormitor.... visez sa aranjez podul, sa-l fac stil mansarda, unde sa imi fac micutul meu atelier ca nu se mai poate plans spatiu am destul, parca il si vad... coeur coeur numai rafturi raftulete si o imensa masa de croit in mijloc si binenteles un fotoliu confortabil sub luminoarcoeur coeur ... sper sa nu ramana un vis cu criza asta uff
oanamaria
Postat: Thursday, April 14, 2011 2:41 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
Cred ca orice crosetareasa sau trocotareasa isi doreste un mic ,,atelier;; si o camera pentru ate .hearts
Cine sta la bloc slabe sperante sa i se indeplineasca visul.
carla
Postat: Thursday, April 14, 2011 3:37 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 2/8/2007
Postari: 14165
Eu nu mai am un Work-center precis ,e plin de ate,materiale,pe unde se poate...,pur si simplu,traim si noi printre ele
laurairina13
Postat: Friday, April 15, 2011 10:46 PM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 4/6/2011
Postari: 350
Hihi:018: , ce m-am amuzat cu topicul asta, voi chiar sunteti toate addicted pe achizitionatul de ate!!!
Eu abia de 1 an si ceva am inceput sa crosetez (pana atunci goblenam din cand in cand), deci ataraia mea se rezuma la un sertar si 2 cutii sa zic micute cu ate. Dar daca va mai urmaresc mult pe voi, cred ca peste vreun an doi, vin si eu pe aici sa ma plang ca vreau o camera doar pt atele mele!
Am noroc ca tricotatul nu imi face cu ochiul, ca atunci as avea mai mult spor la consumat fire, si chiar ca mi-ar trebui depozite si rezerve mari de ate.
fizicuta
Postat: Saturday, April 16, 2011 9:17 AM

Nivel: Membru

Intrat: 2/7/2010
Postari: 97
Locatia: fetesti/romania
Flori newclap newclap newclap ......organizare precisa a "materiei prime"hohot
plans Vreau si eu asa cutii ptr depozitareeeeeeeeeeeee!plans
Desi cred ca ar fi bine sa merg la medic sa ma scape de acest microb : cumparatul firelor ......poate asa nu voi mai asedia orice spatiu ramas liber hohot

miriam
Postat: Saturday, April 16, 2011 12:11 PM

Intrat: 5/17/2009
Postari: 4989
Locatia: bh
florinewclap newclap newclap exact ideea asta am avut-o si eu , dar la noi sant foarte scumpe cutiilebanghead
dari
Postat: Saturday, April 16, 2011 1:45 PM

Intrat: 12/27/2009
Postari: 3468
Locatia: Arad
Flori ce organizata esti!newclap newclap Eu le tin in saci si saculeti si mai am si o duzina de plase dosite nervi
t-mihaela
Postat: Wednesday, April 27, 2011 9:20 PM

Nivel: Senior

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5142
Sa va arat unde am fost deportata eu ...in dulap fool Motivul deportarii oficial este : intindere de tentacule sau caracatitism hohot ,cica m-am intins prea mult .Dar daca ma gandesc bine imi place mai mult noul loc decat in bucatarie ...chiar daca e in debara,macar aici nu ma mai bazaie nimeni ca-i stau in cale.Saraca de mine ma simt ca artistul neinteles maseluta

Si privelistea cea mai placuta de consoarta mea,aceea cu usile inchise ,de asta m-a bagat la dulap ca are usi pe care sa le inchida el cand incepe sa aiba cosmare atoase hohot

serarg
Postat: Wednesday, April 27, 2011 9:40 PM

Intrat: 9/10/2010
Postari: 3227
Locatia: bucuresti
hohot hohot hohot
zi multumesc!daca nu aveai toaleta de serviciu?!
flori1972
Postat: Wednesday, April 27, 2011 9:43 PM

Intrat: 11/20/2009
Postari: 7636
mihaela,super fain la tine ,pai asa nu trebuie sa aduni de fiecare data newclap newclap
delfinasa
Postat: Wednesday, April 27, 2011 10:17 PM

Intrat: 2/13/2006
Postari: 6852
Locatia: pe-aici
Miha, locatia nu e deloc rea si nu incurca pe nimeni thumright.

Serarg, m-ai facut sa zambesc si dupa ce am citit ce i-a facut Kaze Mihaelei...cuvantul "closet" tradus pe romaneste inseamna o camera mica in care se pun haine/incaltaminte/ce vrei si e atasata de dormitoare de regula. Scuteste spatiul ocupat de un dulap. Daca e mai mare si ai loc sa mergi prin el, se numeste walk-in-closet, dar pe scurt lumea ii zice closet. Am vazut ca in tara se foloseste denumirea de dressing-acelasi lucru ca si closet thumright.
ingerash
Postat: Wednesday, April 27, 2011 10:32 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
Mihaela,imi place,e organizatthumright ma amuzat " intindere de tentacule sau caracatitism"hohot hohot hohot rad eu dar sunt in aceeasi oalaras al meu nu zice nimic,e mandru cu mine.
t-mihaela
Postat: Thursday, April 28, 2011 12:32 AM

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5142
Ups, am rectificat, asa e " closet " suna rau ,am pus debara.ras asata imi mai trebuia sa ma deporteze in toaleta ...nu ca nu ar fi instare.rambo
Fetelor, dar sa stititi ca nu e chiar rau ,tre sa folosesc lumina artificiala uneori dar ca spatiu e bine ,sau ma obisnuiesc eu incet incet cu locatia chitara
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed