work center-atelierul pentru hobby-ul tau

Options work center-atelierul pentru hobby-ul tau
Subiectul anterior · Subiectul urmator
t-mihaela
Postat: Tuesday, March 22, 2011 11:32 PM

Nivel: Senior

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5142
Sa va arat ascunzatoarea mea, masa de la bucatarie dance Am scos niste poze azi de pe camera si m-am gandit sa mai pun si pe forum cate ceva .Deci asta e atelierul meu ,in bucatarie la geam sic In primul dulap sunt accesorii si kestii care tre sa stea la indemana ,in dulapul de sub masa sunt acriluri, in cutia mare sunt copilasii mei, lanurile mele pretioase care stau acolo si nu le lucreaza nimenihohot
oanamaria
Postat: Wednesday, March 23, 2011 10:16 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
Miha ce ordonata esti !newclap Ce frumos le-ai aranjat .Sa-ti pipai si eu ;;copilasii''si lasa-i ca nu se strica si-i lucrezi cand ai dispozitie.computerlove
alina22
Postat: Wednesday, March 23, 2011 12:32 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 10/30/2010
Postari: 517
Locatia: Cluj-Napoca
Mihaela tare buna idee. Esti tare ordonata!
t-mihaela
Postat: Wednesday, March 23, 2011 1:51 PM

Fetelor, nu sunt ordonata deloc, dar in cazul asta riscam sa ma trezesc cu atele in strada maseluta Dulapurile astea din plastic sunt foarte practice .Zilele astea fac curat in atele de sus ca acolo le tin in geamantan si multe sunt de aruncat ca stau de 5 ani acolo ,o sa mai iau un dulap de plastic si apoi pot sa zic aleluia ,m-am pus in ordine cu dezordinea topai

madanuta
Postat: Wednesday, March 23, 2011 5:42 PM

Intrat: 6/26/2007
Postari: 6054
Locatia: Romania
Wow, ce-mi plac dulapioarele. Sunt si frumoase si mai sunt si pe roti, deci le muti usor pentru curatenie.pupici
t-mihaela
Postat: Wednesday, March 23, 2011 7:00 PM

Da, sunt foarte usor de manevrat ,le muti le invarti cum vrei.Sa va arat o idee de vidare pe care am practicat-o cu succes.Pui atele intr-o punga cu ziplock (la asta nu stiu cum sa-i zic,fermoar dinala stiti voi...).TRageti fermoarul pana aproape de capat lasati deschis doar un deget cat sa poata fi aerul eliminat ,asezati punga pe scaun si va asezati pe ea pur si simplu ,greutatea va elimina aerul din punga si repede inchideti fermoarul pana la capat.am o poza ,sper ca ati inteles ce-am vrut sa spun...se keama "vidare cu poponetu"hohot idee originala.sic
oanamaria
Postat: Wednesday, March 23, 2011 7:03 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
hohot hohot hohot Super !Meriti si un brevet de inventie!computerlove
t-mihaela
Postat: Wednesday, March 23, 2011 7:20 PM

Mersi pupici Ideea e buna si penmtru cele care trimit fire ca premii sa nu plateasca taxe postale prea mari.
alina22
Postat: Wednesday, March 23, 2011 7:56 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 10/30/2010
Postari: 517
Locatia: Cluj-Napoca
Foarte buna idee!
carla
Postat: Wednesday, March 23, 2011 8:41 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 2/8/2007
Postari: 14165
hohot hohot hohot Mihaela,nu vii sa-mi videzi si mie debaraua?
t-mihaela
Postat: Wednesday, March 23, 2011 8:43 PM

:018:
serarg
Postat: Wednesday, March 23, 2011 9:16 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 9/10/2010
Postari: 3227
Locatia: bucuresti
super idei!newclap
te astept si eu,un balcon pe jumatate plin de cutii,cutiute,sacipale
shirel
Postat: Wednesday, March 23, 2011 10:53 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
Mihaela,super idei!Ufff am si eu niste "copilasi orfani"sic ras aruncati prin sertare chiar multi de tot imi este si rusine sa ma uit la ei eram asa de sigura ca-i voi folosi ufff dar timpul asta!banghead poate cand voi fi bunica voi face si eu ceva la nepoti .hohot cu atatea atze colectionate!hohot
t-mihaela
Postat: Thursday, March 24, 2011 1:57 PM

Vin fetelor sa va videz debara, balcon, ce vreti ca acum dau randament mai mare cu cele 5 kile puse peste iarna .Puneti de cafea ca-s pe drum hainoroc
Shirel,nu lasa pe maine ce poti face azi ras nu se stie la pensie ce artrita da peste noi si punem croseta in cui forever...doamne fereste cred ca as muri .Si eu stau prost la capitolul asta,am ajuns sa lucrez pe furis cand nu ma vede nimeni, Kaze mi-a interzis seara sa crosetez ca el vine tarziu de la munca si alea 2-3 ore seara cica sa le petrecem impreuna pe sofa la film ,Arti numai cat vede punga cu ate incepe sa urle "no ,no" parca-i posedat hohot Daria si Dia mi-au declarat in fata ca hobbyul meu nu e agreat si le provoaca stress e ca si cum mami nu e acasa .Probabil cand lucrez sunt in alta lume nu vad nu aud, eu cu ale mele, pe mine ma relaxeaza dar pe toti ceilalti ii streseaza scratch asa ca ma conformez majoritatii si eu ce sa fac ...dar d ecumparat ate tot cumpar chiar daca o sa le lucrrez la pensie ,macar cu asta nu stresez pe nimeni bataus
serarg
Postat: Thursday, March 24, 2011 9:31 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 9/10/2010
Postari: 3227
Locatia: bucuresti
mihaelapupici
de cate ori citesc postarile tale ma binedispui
sa stii ca eu vorbesc serios ca te astept,cat despre cafea nici o problema,eu sunt dependentaras si va astept si cu praji
si serios,ma gandisem si eu la niste rafturi,acum voi cauta pe role
si eu pana sa va cunosc nu am mai pus mana pe andrele,croseta timp de vreo 10 ani,forumul asta are ceva,acum adorm crosetand,merg pe strada studiezras ziceam ca la pensie voi mai lucra ceva .... dupa ce vin de la conferinta ma apuc de organizare si voi posta sa-ti arat cum pun in practica
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed