work center-atelierul pentru hobby-ul tau

Options work center-atelierul pentru hobby-ul tau
Subiectul anterior · Subiectul urmator
oanamaria
Postat: Monday, October 19, 2009 8:00 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
Revin cu vesti bune!sic
Am un dulap numai pt ate si sunt foarte fericita.Acum la casa noua fiind mai mult spatiu mi-am pus atele intr-o comoda cu 3 sertare dance yes (Mi-au incaput numai jumatate dintre ate ,restul tot in gentile de voiaj -pe balcon .ESTE IMPOSIBIL sa pui vreo 50de bobine de 100g intr-un dulapior.)
carla
Postat: Monday, October 19, 2009 8:20 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 2/8/2007
Postari: 14165
Oanamaria,cu vitaza cu care ne cumparam atze,in curand nu-ti mai ajung toate dulapurile din casahohot
Eu am facut iar ordine in debara,unde le tin,nimeni nu stie ce este acolohohot
ingerash
Postat: Monday, October 19, 2009 8:53 AM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
oanamaria,o pozica faci sa il vad si eu? topai Felicitari!computerlove Am si eu nevoie de asa ceva ca e jale mai ales ca le tin in sac si pungihohot hohot hohot
oanamaria
Postat: Monday, October 19, 2009 9:57 AM

O sa fac si o poza demonstrativa, dar dupa ce imi aranjez frumos toate lucrurile si ma mai linistesc.Si imi gasesc si cablul de la aparatul foto ca am patit si eu ca si Carla .hohot
madanuta
Postat: Monday, October 19, 2009 2:01 PM

Nivel: Senior

Intrat: 6/26/2007
Postari: 6054
Locatia: Romania
Vaaaaai, credeam ca nu mai eu am ate peste tot. Sertarul patului e pentru ate, reviste si alte accesorii. Dar bineinteles ca si geamantanul mic e plin de ate, mai am infipt cate o punga si in sifonier pe rafturile de sus, unde umblam mai rar. Si tine-te bine cucoana (eu)... cand uit pe unde am pus un ghem si-l caut de ma iau caldurile... angry angry angry Dupa ce imi renovez casa (asta dupa ce trece criza hohot ) o sa-mi fac o camera la mansarda numai cu lucrurile mele. promit ca o sa fac poza si va arat si voua! pupici pupici pupici
lorenafrancisc
Postat: Monday, November 2, 2009 7:24 PM

Nivel: Membru

Intrat: 11/1/2009
Postari: 96
Locatia: Bucuresti
Fetelor eu imi tin crosetele intru portofel pentru ochelari hohot ... imi este mai comod sa-l car pe ala ras
Iar atele intr-o punga in sifonier si atunci cand lucrez intr-o plasa mai micuta dupa mine ...

Oricum imi place ideea cu acele cutii frumos colorate ... O sa-mi cumpar una mai mare din Bamboo data viitoare cand ajung in Carrefour
lorenafrancisc
Postat: Monday, November 2, 2009 7:25 PM

Intrat: 11/1/2009
Postari: 96
Locatia: Bucuresti
Eu mai fac si gabloante si lucrez cu bilute multe si inainte cand eram gravida lucram in pat si cand sotul meu se baga in pat si ridica patura se auzea una in fundal cazand pe parchet hohot
oanamaria
Postat: Monday, November 2, 2009 11:03 PM

Lorena hohot ce haios!
Cand o sa mai creasca DAVID trebuie sa ai mare grija cu bilutele!
Eu am ramas datoare cu niste poze de la turnuletul meu cu ate ,dar nu am avut timp ca a venit frigul si am multe comenzi de onorat!sic
Emilia3
Postat: Monday, January 4, 2010 8:43 AM

Intrat: 4/5/2008
Postari: 68
Locatia: Rm.Valcea
Eu am crosetele , andrelele , acele de cusut , centimetrul etc. intr-o cutie mare de inghetatta cu manere. Atele le tin in diverse locuri ca de multe ori uit pe unde sunt iar revistele sunt ingramadite in biblioteca .
Ana
Postat: Monday, January 4, 2010 9:07 AM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
oanamaria wrote:
Lorena hohot ce haios!
Cand o sa mai creasca DAVID trebuie sa ai mare grija cu bilutele!
Eu am ramas datoare cu niste poze de la turnuletul meu cu ate ,dar nu am avut timp ca a venit frigul si am multe comenzi de onorat!sic

Oana asteptam pozicile!!!dance

eu acele, andrele mi le tin intro gentuta rosi speciala pentru asa ceva plus ghemele cu care lucrez restul am un dulap in camera lui Riki si le tin ordonate in genti sau sacose.nu le las oriunde pentru ca atunci cand am nevoie nu gasesc,asa ca am hotarat numai un loc a lor,cat despre reviste,am un dosar cu foi de plastic si le tin acolo,stau foarte bine si se pastreaza.
carla
Postat: Thursday, June 24, 2010 1:58 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 2/8/2007
Postari: 14165
Am intrat in debara si i-ar m-au luat toate apeleras Vroiam sa caut din ce sa incep ceva acum dar ce credeti?Toate imi trebuiauhohot ,mi-am lasat afara o gramada ca si copiii mei masinutele,nu puteam renunta la nimic.Pana la urma,incet,incet,le-am aranjat la loc una cate una
oanamaria
Postat: Thursday, June 24, 2010 2:19 PM

Eu nu am mai facut poze cu dulapiorul meu care e plin ochi cu ate si mai am si vreo 3saci plini.Ce -mi doresc o camera numai pentru atele mele dragi.sic
flori1972
Postat: Thursday, June 24, 2010 2:54 PM

Intrat: 11/20/2009
Postari: 7636
eu am noroc cu camera din beci care e curata aerisita si numai pt ate si hainele ce raman mici ca nu ma indur sa le arunc si le aduc in romania cand vin,se bucura nepotii de ele dance
dar si in casa am destule ,ba ca lucru una ,ba alta dar le tin sub patul de dormitor,ce fericire pe noi cand aspiram ca tre sa le luam dar te pui cu hobiurile astea sic sic
oanamaria
Postat: Thursday, July 29, 2010 8:18 AM

De cand cu ultimile achizitii de ate am cutii si cutiute peste tot .Offf!Nu am loc unde sa le mai indes ,mi-a scapat situatia de sub control.sic
t-mihaela
Postat: Thursday, July 29, 2010 8:57 AM

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5142
Eu mi-am luat dulapioare din plastic ,3 sertare mari si 3 mici dar mi-ar mai trebui vreo doua .Sau poti folosi cutii dinalea mari pe rotite care intra sub pat ,eu asa tin jucariile dar o sa-mi cumpar si pentru ate oare
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed