work center-atelierul pentru hobby-ul tau

Options work center-atelierul pentru hobby-ul tau
Subiectul anterior · Subiectul urmator
aurishta
Postat: Wednesday, September 28, 2011 11:49 AM

Nivel: Senior

Intrat: 3/2/2011
Postari: 5532
Locatia: Bucuresti
Minunat!newclap angel
ingerash
Postat: Wednesday, September 28, 2011 12:34 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
Frumos colt si vad niste lucrusoare super inceputelove mult spor!!!
verusca
Postat: Wednesday, September 28, 2011 2:04 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 6/11/2010
Postari: 1295
Locatia: Targoviste
asa fac eu, incep cate 5-6 chestii odata, las una, incep alta....observi si cana de cafea pe acolo?
ingerash
Postat: Wednesday, September 28, 2011 2:18 PM

verusca wrote:
asa fac eu, incep cate 5-6 chestii odata, las una, incep alta....observi si cana de cafea pe acolo?

Ce bine semanam!!!:018: am observatras
oanamaria
Postat: Wednesday, September 28, 2011 7:03 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
Verusca ce coltisor de relaxare ai !Ce-mi place !
Va multumecs pentru sustinere -poate o sa gasesc persoane care sa-mi aprecieze munca si sa vrea lucruri facute de mine.
Abia astept sa-mi fac si eu un locusor al meu de relaxare in noua casa-daca-mi reuseste va arat si voua.
Cutii super am vazut si la AUCHAN -o sa-mi iau si eu cateva ca sa nu mai umblu cu cutii de carton ca mi-s urate (astea normale luate de la diverse marfuri ).
Ana
Postat: Wednesday, September 28, 2011 7:46 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
verusca wrote:
da, Oana, cutiile sunt de la Ikea, dar v-am mai zis ca mai am cutii si cosuri fie din plastic fie de rachita pe balcon unde stau eu la umbra si la liniste si la aer ca sa tricotez....cat despre cliente, vei face o retea intreaga odata cu mutarea la Pitesti pentru ca e orasul mai mare iar tu lucrezi minunat..............acesta e locul meu de refugiu si relaxare
foarte frumos,a-si dori si eu un asa refugiuangel
carla
Postat: Tuesday, January 3, 2012 10:54 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 2/8/2007
Postari: 14165
nervi nervi nervi cate atze am!!!Fac ordine in debara ca am de cautat ceva sa incep si mooor,n-am loc unde sa pun jos piciorul.Si cand alimenteaza magazinele iar am impresia ca n-am atze si stau cu degetul pe buton!Sper numai sa nu intre sotul in urmatoarea ora sa vada ce-i aici!
Ange blanc
Postat: Tuesday, January 3, 2012 11:28 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 4/11/2010
Postari: 4221
Locatia: Belgique
Uitandu-ma la coltisorul unde lucreaza Verusca, mi-am amintit de terasa lui Flori unde ai un spor .... de nedescris. Abia astept sa am si eu coltisorul meu.
flori1972
Postat: Tuesday, January 3, 2012 3:14 PM

Nivel: Senior

Intrat: 11/20/2009
Postari: 7636
Irinuta wrote:
Uitandu-ma la coltisorul unde lucreaza Verusca, mi-am amintit de terasa lui Flori unde ai un spor .... de nedescris. Abia astept sa am si eu coltisorul meu.

fama s-a plang plans plans plans plans plans asta vrei??? lasa draga ca va veni vremea cand vom lucra iar impreuna si de n-o mai fi terasa asta gasim noi un loc pt noi dance dance
Carla,aseazale in cutii vezi ce bine e yes
carla
Postat: Tuesday, January 3, 2012 5:56 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 2/8/2007
Postari: 14165
Da,Flori,ar fi bine sa le asez in cutii dar cutiile unde sa le asez?Ca stau in garsoniera si toate firele sunt in debara.Iar singurul dulap ce-l am e pana-n tavan.Of...casuta mea cand va fi gata??plans
ingerash
Postat: Tuesday, January 3, 2012 6:11 PM

carla croseteaza niste paturi..coverturi sa vezi cum se elibereaza debarauamajoreta cand locuiam in garsoniera nu aveam debara dar aveam lada la pat,acolo era depozitulras poate ti-am dat o ideepupici
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed