work center-atelierul pentru hobby-ul tau

Options work center-atelierul pentru hobby-ul tau
Subiectul anterior · Subiectul urmator
t-mihaela
Postat: Friday, June 12, 2009 7:00 PM

Nivel: Senior

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5142
Fetelor, cum faceti voi cu atele, eu nu mai am loc de ele in casa si nu doar ate ci tot ce tine de croset-tricot,bucatele incepute ," lectii" modele pe hartii, bluza de anul trecut pe care o s-o termin anul asta,puloverul lui Kaze pe jumatate inceput acum trei ani hohot .Eu le tin in sifonierul Dianei dar cand vine ea si tre sa eliberez o sa mi le arunce Kaze in strada .Voi cum faceti , unde tineti ataraia,aveti un loc special, un atelier sau work center...mi-as face si eu as aceva ,oare cum tre sa fie, cu rafturi si o masa, parca la Ikea am vazut ceva.Aveti idei?Voi cum faceti.?
ingerash
Postat: Friday, June 12, 2009 7:28 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
Eu am o comoda cu sertarehearts si mai tin ate in raftul de sus din dulapul in pereteras hohot
oanamaria
Postat: Friday, June 12, 2009 7:38 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
Eu nu am probleme de genul asta ,ci simpl am pus atele in 2 saci i am legat la gura si i am pus intr-un colt pe balcon.Mi-am oprit doar o sacosa cu ce folosesc pe care o tin dupa mine toata ziuahohot hohot Andrelele si crosetele le am pus intr un portfard toate la un loc sa nu le ratacesc si gataaaaaaaa!!!!!!!!!!!Cred ca voi aveti mult mai multe de va faceti probleme .Eu nu!sic
TeosOf
Postat: Friday, June 12, 2009 7:52 PM

Intrat: 3/4/2008
Postari: 7332
Atele si diversele materiale le-am pus in cosuri de rachita, de diverse marimi, iar cosurile stau sub masa de croit, care si aceasta e un fost birou mai mare, cu mai multe sertare. In sertare mai tin reviste si diverse schite. Pe unul din holuri am un dulapior mic, in care tin numai materialele de croitorie.
Kiki
Postat: Saturday, June 13, 2009 12:00 AM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36610
Locatia: In casuta cu pitici
poti folosi cutii din acelea frumos colorate, toate la fel, poti pune eticheta pe ele ca sa nu stai sa le desfaci sa vezi ce-i inauntru, cutii pe care le poti pune oriunde. Trebuie sa ai o debara pe undeva unde sa pui niste cutii. Sau o lada din aceea mai mare, decorativa (cum erau lazile de zestre sau cum sunt laditele pentru jucarii, cu capac), pe care o poti pune pe un hol, eventual o vaza deasupra ca sa nu fie copiii tentati sa umble in ea, sau ma rog, tu stii mai bine.
Uite cateva idei:

Sunt singura ca vei inventa tu ceva...Doar ti-ai facut fantana...Nu esti tu in stare sa faci o chestie in care sa-ti pui ataraia? sic

t-mihaela
Postat: Saturday, June 13, 2009 12:27 AM

Moaaa, Kiki, ultima e traznet.Si primele firstprize Si eu tot asa tin uneltele ,intr-un portfard ,e bine si asa dar ataraia chiar nu am unde s-o pun decat daca cumpar alt sifonier pe care n-am unde sa-l pun ca ar trebui sa cumpar si alta casa mai mare pe care n-am avea cu ce s-o platim deci rezulta ca tre sa ma duc la munca ca am cam mult timp liber hohot
mamiemi
Postat: Saturday, June 13, 2009 10:04 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/3/2008
Postari: 1467
Locatia: Craiova
Esti de coma, Mihaela!hohot hohot hohot
mamiemi
Postat: Sunday, June 28, 2009 6:17 PM

Intrat: 2/3/2008
Postari: 1467
Locatia: Craiova
Ana
Postat: Sunday, June 28, 2009 6:37 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
Ce modele frumoase Kiki...Mamiemi!!!love
praslea_cel_voinic
Postat: Sunday, June 28, 2009 7:14 PM

Intrat: 6/19/2009
Postari: 2349
Locatia: Far, far away...
Eu le tin in toate sertarele de la nivelul cel mai inalt...Cei care au copii curiosi stiu de ce...Mihaela, eu am 6-drawer chest de la Ikea si sertarele de sus sunt perfecte...
O zi buna!ploua
carla
Postat: Thursday, October 1, 2009 6:51 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 2/8/2007
Postari: 14165
Asta este o problema maaareee,Mihaela.Eu am multe,le zapacesc toata ziua cand imi vine in cap alta idee,azi e ordine ,maine nu-inervi E o problema nerezolvata,dar lucrez la ea,poate mai vii si tu cu idei.
Kiki,tare frumoase cutiile alea dar nu la minepupici
Eu am cutii de carton,pungi,saci mici,pe culori,ieri cel putin erau asa aranjatesictoate in debara.
t-mihaela
Postat: Thursday, October 1, 2009 7:35 PM

Nu stiu ce sa mai fac cred ca o sa confisc dulapul din camera Dianei .Acum atelierul meu e o cutie goala de pampers,o car dupa mine cum isi cara melcul casa ca-s bobine mari pentru lucru de iarna.Kaze deja a renuntat ,nu mai zice nimic vede ca-s hopeless hohot
ingerash
Postat: Thursday, October 1, 2009 11:09 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
Eu stau cu sacul langa mine,ca altfel iar fac ravagiihohot hohot hohot asa daca am nevoie de ceva rastorn sacul,imi iau ce mi-e necesar si apoi pun inapoi restul hohot hohot hohot hohot hainoroc
t-mihaela
Postat: Thursday, October 1, 2009 11:42 PM

hohot hohot hohot hohot
oanamaria
Postat: Friday, October 2, 2009 7:48 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
In ultimul timp si eu am o mareeee problema cu ataraia .Ce mi-as dori un dulap numai pt atele mele ,dar momentan le-am pus in genti de voiaj care se inchid cu fermoar ca sa nu mai poata Stefi sa mi le imprstie ca din sacosa asa se intampla.Am 2genti de voiaj care nu stiu unde sa le mai indes si le tin sub birou momentan.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed