Vreau sa slabesc! - 2
Subiectul anterior · Subiectul urmator
bereea
Scris: Wednesday, July 11, 2012 8:21 AM
Avatar
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Mesaje: 22800
Eu iar m-am blocat...saptamana aceasta n-am dat jos nici un gram.
alimami
Scris: Thursday, July 12, 2012 7:49 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 11/2/2009
Mesaje: 1847
Am inceput si eu sa slabesc.De la 76 am 73, dar trebuie sa ajung la 56..asa ca mai am treaba.Cica am oase mici si acumulez apa, dar partea buna e ca am primit o dieta in conformitate cu necesitatile organismului,personalizata,de la nutritionist.
bereea
Scris: Thursday, July 12, 2012 7:56 AM
Avatar
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Mesaje: 22800
Mult succes, alimani!
Mami_de_gemeni
Scris: Thursday, July 12, 2012 8:16 AM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Mesaje: 14
Mult succes alimami.
Brandusa tu ce dieta urmezi?
bereea
Scris: Thursday, July 12, 2012 8:34 AM
Avatar
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Mesaje: 22800
Nici o dieta.Stau atenta la ce mananc, la cat mananc si pama la ce ora mananc.Iar la pranz mananc ori salata ori 2 mere
giulia_mamik
Scris: Thursday, July 12, 2012 10:11 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/22/2010
Mesaje: 3091
Fetelor pot spune ca electrostimularea e superba.Ma intrebase Mirela de rezultate si am zis totusi sa impartasesc experienta mea vis a vis de electro.Dupa 4 seidnte,abdomenul s a intarit considerabil,fesele au prins fermitate,pielea e catifelata si mult mai tonifiata doar ca...ma cam dor muschii.In a 4 a sedinta am ajuns la o intensitate de 6 si un pic(7fiind maximum).Doare ce i drept dar pot sa suport.Mi s a zis de acolo ca atunci cand ai doar putina celulita si grasime se poate ajunge la asa intensitate.Persoanele care sufera de celulita nu pot suporta intensitati mari,fiindca doare oribil.Nu stiam de teoria asta ca celulita doare rauuff .Am deja 56,500yes si am de gand sa mai fac vreo 20 de sedinte de electro si pe urma pt intretinere una pe spatamana ras combinata cu impachetari ceva.
Totusi mi a fost rau aseara fiindca am marit putin doza de detoxicolon.M a luat cu greata si ameteli,senzatia de stomac plin(parca mancasem un porcbanghead )...
Cat despre o dieta anume,nu tin asa ceva.Doar ca am mai redus putin din cantitatea de alimente si marit cantitatea de apa bauta zilnica.topai
Succes fetelorcomputerlove
ligia27
Scris: Thursday, July 12, 2012 10:57 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/13/2010
Mesaje: 1340
am facut si eu 20 de sedinte de electro stimulare acum vreo 5 ani. confirm cele spuse de tine. dupa vreo 5-6 sedinte am inceput sa mananc mai usor, organismul cerea mai multa apa fata de perioada cand nu faceam elecrostimulare. organismul imi cerea mai multe fructe , lactate si apa.
alimami
Scris: Thursday, July 12, 2012 3:35 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 11/2/2009
Mesaje: 1847
bereea wrote:
Mult succes, alimani!

Multumesc, chiar sper sa revin si eu la forma la care ma simteam bine in pielea mea.
raly
Scris: Thursday, July 12, 2012 10:03 PM
Avatar
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 12/17/2007
Mesaje: 25891
Eu m-am intors din concediu cu 2,5 kg in plusuff uff Asa ca acum din nou la lupta!duel duel
mirela74chris
Scris: Thursday, July 12, 2012 11:04 PM
Avatar
Nivel: Maestru

Inregistrat: 10/17/2009
Mesaje: 8601
Giulia multumesc de raspuns.computerlove pupici
Fetelor spor la slabitmajoreta majoreta
ligia27
Scris: Friday, July 13, 2012 4:01 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/13/2010
Mesaje: 1340
alimami
Scris: Saturday, July 14, 2012 12:27 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 11/2/2009
Mesaje: 1847
Care ma poate ajuta cu ceva exercitii pt partea de sus a picioarelor,mai precis pt partile alea de-o parte si de alta a "prunei". Scuzati descrierea pitoreasca,dar nu stiu cum se numesc muschii aia.Zona aia de cand m-am ingrasat se atinge la mers-o parte cu cealalta si ma deranjeaza.Deci,daca stie careva ce exercitii se fac pt asta si cum se numesc muschii aia..ca sa pot cauta exercitii pe google..ar fi super!
aurishta
Scris: Saturday, July 14, 2012 12:41 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 3/2/2011
Mesaje: 5536
Muschii aia se numesc aductori si sunt cel mai greu de lucrat. Bine ar fi sa lucrezi picioarele in ansamblu, muschii se "trag" unul pe altul , dar sunt si exercitii specifice pentru ei.Pana atunci iti doresc spor la slabit si la tonifiat!duel firstprize
alimami
Scris: Saturday, July 14, 2012 1:04 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 11/2/2009
Mesaje: 1847
aurishta wrote:
Muschii aia se numesc aductori si sunt cel mai greu de lucrat. Bine ar fi sa lucrezi picioarele in ansamblu, muschii se "trag" unul pe altul , dar sunt si exercitii specifice pentru ei.Pana atunci iti doresc spor la slabit si la tonifiat!duel firstprize

Multumesc ff mult pt scurta lectie de anatomie,acum pot sa-mi caut exercitii pt eiyes
giulia_mamik
Scris: Saturday, July 14, 2012 11:09 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/22/2010
Mesaje: 3091
Ali,pt gogoselele alea sau placintele cum le mai spun eu,eficiente sunt desfacerile de jos cu picoarele perfect intinse.Sigur vei gasi pe internetcomputerlove
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.