
 Nivel: RUBIN
Inregistrat: 3/29/2007 Mesaje: 22800
| Eu iar m-am blocat...saptamana aceasta n-am dat jos nici un gram. |
|
 Nivel: Avansat
Inregistrat: 11/2/2009 Mesaje: 1847
| Am inceput si eu sa slabesc.De la 76 am 73, dar trebuie sa ajung la 56..asa ca mai am treaba.Cica am oase mici si acumulez apa, dar partea buna e ca am primit o dieta in conformitate cu necesitatile organismului,personalizata,de la nutritionist. |
|

 Nivel: RUBIN
Inregistrat: 3/29/2007 Mesaje: 22800
| Mult succes, alimani! |
|
Nivel: Guest
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 14
| Mult succes alimami. Brandusa tu ce dieta urmezi? |
|

 Nivel: RUBIN
Inregistrat: 3/29/2007 Mesaje: 22800
| Nici o dieta.Stau atenta la ce mananc, la cat mananc si pama la ce ora mananc.Iar la pranz mananc ori salata ori 2 mere |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 3/22/2010 Mesaje: 3091
| Fetelor pot spune ca electrostimularea e superba.Ma intrebase Mirela de rezultate si am zis totusi sa impartasesc experienta mea vis a vis de electro.Dupa 4 seidnte,abdomenul s a intarit considerabil,fesele au prins fermitate,pielea e catifelata si mult mai tonifiata doar ca...ma cam dor muschii.In a 4 a sedinta am ajuns la o intensitate de 6 si un pic(7fiind maximum).Doare ce i drept dar pot sa suport.Mi s a zis de acolo ca atunci cand ai doar putina celulita si grasime se poate ajunge la asa intensitate.Persoanele care sufera de celulita nu pot suporta intensitati mari,fiindca doare oribil.Nu stiam de teoria asta ca celulita doare rau .Am deja 56,500 si am de gand sa mai fac vreo 20 de sedinte de electro si pe urma pt intretinere una pe spatamana combinata cu impachetari ceva. Totusi mi a fost rau aseara fiindca am marit putin doza de detoxicolon.M a luat cu greata si ameteli,senzatia de stomac plin(parca mancasem un porc )... Cat despre o dieta anume,nu tin asa ceva.Doar ca am mai redus putin din cantitatea de alimente si marit cantitatea de apa bauta zilnica. Succes fetelor |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 3/13/2010 Mesaje: 1340
| am facut si eu 20 de sedinte de electro stimulare acum vreo 5 ani. confirm cele spuse de tine. dupa vreo 5-6 sedinte am inceput sa mananc mai usor, organismul cerea mai multa apa fata de perioada cand nu faceam elecrostimulare. organismul imi cerea mai multe fructe , lactate si apa. |
|
 Nivel: Avansat
Inregistrat: 11/2/2009 Mesaje: 1847
| bereea wrote:Mult succes, alimani! Multumesc, chiar sper sa revin si eu la forma la care ma simteam bine in pielea mea. |
|

 Nivel: DIAMANT
Inregistrat: 12/17/2007 Mesaje: 25891
| Eu m-am intors din concediu cu 2,5 kg in plus Asa ca acum din nou la lupta! |
|
 Nivel: Maestru
Inregistrat: 10/17/2009 Mesaje: 8601
| Giulia multumesc de raspuns. Fetelor spor la slabit |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 3/13/2010 Mesaje: 1340
| ca tot e vara uite un ajutor pentru cele ce vor sa slabeasca.
http://www.dietetik.ro/dieta-cu-pepene-rosu/934.html |
|
 Nivel: Avansat
Inregistrat: 11/2/2009 Mesaje: 1847
| Care ma poate ajuta cu ceva exercitii pt partea de sus a picioarelor,mai precis pt partile alea de-o parte si de alta a "prunei". Scuzati descrierea pitoreasca,dar nu stiu cum se numesc muschii aia.Zona aia de cand m-am ingrasat se atinge la mers-o parte cu cealalta si ma deranjeaza.Deci,daca stie careva ce exercitii se fac pt asta si cum se numesc muschii aia..ca sa pot cauta exercitii pe google..ar fi super! |
|

 Nivel: Senior
Inregistrat: 3/2/2011 Mesaje: 5536
| Muschii aia se numesc aductori si sunt cel mai greu de lucrat. Bine ar fi sa lucrezi picioarele in ansamblu, muschii se "trag" unul pe altul , dar sunt si exercitii specifice pentru ei.Pana atunci iti doresc spor la slabit si la tonifiat! |
|
 Nivel: Avansat
Inregistrat: 11/2/2009 Mesaje: 1847
| aurishta wrote:Muschii aia se numesc aductori si sunt cel mai greu de lucrat. Bine ar fi sa lucrezi picioarele in ansamblu, muschii se "trag" unul pe altul , dar sunt si exercitii specifice pentru ei.Pana atunci iti doresc spor la slabit si la tonifiat! Multumesc ff mult pt scurta lectie de anatomie,acum pot sa-mi caut exercitii pt ei |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 3/22/2010 Mesaje: 3091
| Ali,pt gogoselele alea sau placintele cum le mai spun eu,eficiente sunt desfacerile de jos cu picoarele perfect intinse.Sigur vei gasi pe internet |
|
|
|