URGENT! 4 COPII AU NEVOIE DE NOI!!!!
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Miri
Scris: Sunday, August 5, 2007 9:52 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/26/2006
Anca, ce mai fac copilasii?Mai ai vesti despre ei?Sper ca sunt bine!
Cristy
Scris: Monday, August 6, 2007 7:00 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 1/8/2007
Andismom wrote:

multumesc mami!pupici sper ca va fi ok daca ajunge in vama si eu nu pot sa il ridic acum intrucat noi plecam saptamana viitoare in concediu si ne intoarcem la inceputul lui august. cand ai trimis tu primul pachet, am intrebat la vama si se pare ca il tin timp de o luna. asa ca eu cred ca il pot ridica si cand ma intorc.

Au ajuns pachetele Anca? Ai avut timp sa le ridici? pupici pupici pupici
Andi&Mariuca
Scris: Saturday, August 25, 2007 12:39 PM
Nivel

Inregistrat: 2/14/2006
am reusit sa ridic coletele de la Cristy pupici acum cateva saptamani si, din fericire, zilele trecute mi-am facut timp sa trec si pe la copilasi. le-am dus ajutoarele de la mami Cristy si au fost ffffffff fericiti!yes yes yes yes draga mea, nu le puteai face o bucurie mai mare lor si mamei lor cu acele carticele de colorat, acuarele, creioane si tot ce ai mai trimis! pupici angel pe langa faptul ca le sunt f utile la scoala si la gradi, copiii sunt atat de fericiti pt ele si se "bateau" care sa se apuce de colorat cu ce! yes numai ca mama a promis ca va avea grija de ele pt a le putea folosi la scoala/gradi.

multumim inca o data lui Cristy pt efortul deosebit de a trimite aceste colete si pt bucuria pe care a adus-o acestor copilasi ca, de altfel, tuturor mamicilor care i-au ajutat de cand le-am semnalat situatia lor.angel angel

copiii sunt bine, cel mic s-a ingrasat f bine, e ca un porcusor simpatic (are burtica) angel , le merge bine acolo unde sunt acum, la centrul maternal unde stau cu mama lor. aceasta si-a gasit de lucru si copiii vor incepe scoala si gradinita in curand.

pe masura ce mai am vesti despre ei, va mai tin la curent.angel
Cristy
Scris: Saturday, August 25, 2007 3:59 PM
Nivel

Inregistrat: 1/8/2007
Ma bucur ca, copii sunt fericiti si le merge bine unde sunt acum....pupici pupici pupici

Sa iti dea D-zeu numai sanatate pentru ca ii ajuti pe copilasi, fara tine nu am fi reusit ajuta...flowers flowers flowers angel angel
stele_pe_cer
Scris: Saturday, August 25, 2007 5:37 PM
Nivel

Inregistrat: 2/13/2006
Acum am descoperit si eu topicul...

Anca, da-mi de stire pe privat sau aici, pe forum de ce anume mai au nevoie copiii si parintii.Pt parinti cred ca pot oferi lucuri de casa.Pt copii poate as gasi mai multe....numai sa stiu ce ar trebui...
Miri
Scris: Sunday, August 26, 2007 8:58 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/26/2006
Anca, iti multumim pentru vesti!pupici
Multa sanatate, tuturor si succes la gradi si la scoala!angel
Andi&Mariuca
Scris: Monday, August 27, 2007 12:55 PM
Nivel

multumesc Stele si Miri!pupici

Stelute, scuze ca nu am raspus mai repede: pt cel mic ar fi utile hainute si ce mai ai tu de pe la Matei - daca ai ceva care iti prisoseste. piciul, Lucian, este nascut in mai 2005 deci e mai mic cu 2 luni decat Mateias si cred ca i-ar veni din hainutele lui.

pt casa...ce sa zic? avand in vedere ca ei stai in acel internat si au tot ce le trebuie prin camera... nu prea au nevoie de chestii de casa. eventual, daca ai asa ceva, niste prosoape sau ceva de genul. multumesc mult de implicare si astept un raspuns de la tine.pupici pupici
stele_pe_cer
Scris: Monday, August 27, 2007 1:00 PM
Nivel

Andismom wrote:
multumesc Stele si Miri!pupici

Stelute, scuze ca nu am raspus mai repede: pt cel mic ar fi utile hainute si ce mai ai tu de pe la Matei - daca ai ceva care iti prisoseste. piciul, Lucian, este nascut in mai 2005 deci e mai mic cu 2 luni decat Mateias si cred ca i-ar veni din hainutele lui.

pt casa...ce sa zic? avand in vedere ca ei stai in acel internat si au tot ce le trebuie prin camera... nu prea au nevoie de chestii de casa. eventual, daca ai asa ceva, niste prosoape sau ceva de genul. multumesc mult de implicare si astept un raspuns de la tine.pupici pupici

Ma uit saptamana asta pt Lucian si iti dau de stire.

Pt casa am de toate, si lenjerii, si prosoape si...sunt lipsita d eidei, ca nu stiu ce le-ar trebui.

Pt mama nu am masuri asa mari...poate incaltaminte, daca imi spui ce numar poarta.Cat ai zis ca are fetita cea mare?Ca am multe haine masura mea, adica cea mai mica si e posibil sa ii vina fetei.

Hai ca fac un inventar zilele astea si iti scriu pe privat!
Andi&Mariuca
Scris: Monday, August 27, 2007 1:07 PM
Nivel

stele_pe_cer wrote:

Ma uit saptamana asta pt Lucian si iti dau de stire.

Pt casa am de toate, si lenjerii, si prosoape si...sunt lipsita d eidei, ca nu stiu ce le-ar trebui.

Pt mama nu am masuri asa mari...poate incaltaminte, daca imi spui ce numar poarta.Cat ai zis ca are fetita cea mare?Ca am multe haine masura mea, adica cea mai mica si e posibil sa ii vina fetei.

Hai ca fac un inventar zilele astea si iti scriu pe privat!

multumesc draga mea, esti inimoasa ca de obicei!pupici angel ne auzim.pupici
stele_pe_cer
Scris: Monday, August 27, 2007 1:11 PM
Nivel

Andismom wrote:

multumesc draga mea, esti inimoasa ca de obicei!pupici angel ne auzim.pupici

Vorbim pe privatpupici !
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.