Unde iesiti afara cu copiii ?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
AdrianaC
Scris: Sunday, March 5, 2006 11:42 AM
Nivel: ALBA CA ZAPADA

Inregistrat: 2/12/2006
Unde mergeti sa va plimbati cu copiii ? Poate ne intalnim intr-un weekend (din pacate doar cele din Bucuresti plans ), ca tot vine primavara si o sa fie frumos afara. Ce ziceti ?
Kiki
Scris: Sunday, March 5, 2006 12:16 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 2/14/2006
Eu merg in parc cand ies cu el afara. Am un parc chiar langa mine si unul la Crangasi la lac. Dar pot merge si in Herastrau, si-n Cismigiu si in Moghioros. Ziua merg aproape de casa ca-s singura, dar in week end merg si-m Herastrau sau Moghioros ca mergem cu masina. Sunt deschisa si altor idei.
Miri
Scris: Sunday, March 5, 2006 2:07 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/26/2006
Parca mi-e un pic ciuda pe voi!oare Daca va intilniti poate faceti poze sa "participam"si noi la intrunire macar vizual.ras
stele_pe_cer
Scris: Sunday, March 5, 2006 10:47 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/13/2006
AdrianaC wrote:
Unde mergeti sa va plimbati cu copiii ? Poate ne intalnim intr-un weekend (din pacate doar cele din Bucuresti plans ), ca tot vine primavara si o sa fie frumos afara. Ce ziceti ?

Mey...eu ajung unde tre'bepupici ...

De obicei merg in parcul IOR, sau in spatele blocului am un parcult mic unde merg pentru plimbari scurte, sau in Parcul National (fostul 23 August), dar cand s-o face frumos vreau sa ajung si in Cismigiu si Herastrau, k Matei inca nu le-a vazut.

Eu as propune ca intr-o dupa-amiaza, noi, cele din Bucuresti, sa ne intalnim fara prikindei la o cafea/suc/bere...fiecare dupa preferinte, sa ne cunoastem si mai apoi, cand se va face frumos, sa ne vedem si cu bebeii...Ce ziceti?
Elia
Scris: Monday, March 6, 2006 2:37 AM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Ah, ce as vrea si io sa ma intalnesc cu voi...dar promit sa va bat la cap sa organizam o intalnire si cand vin eu in tara...

Noi iesim in parc (aven unul la 5 minute de casa) cam in fiecare zi, de obicei cu bunicul, cateodata cu tati. Cand sunt si mami si tati liberi, mergm mai departe de casa, la zoo, la muzee pentru copii, la acvariu, la locuri de joaca pentru copii. Hai sa va pun o poza la acvariu sa vedeti cum a pus baiatul meu mana pe pui de rechini.

taki
Scris: Monday, March 6, 2006 2:42 AM
Nivel
Nivel: SMARALD

Si eu as veni...dar asta e uff
Dar cand ajung in Ro, pe la vara-toamna, de abia astept sa va vad si pe voi si pe copilasi vostri. pupici
Kiki
Scris: Monday, March 6, 2006 7:08 AM
Nivel

stele_pe_cer wrote:

Eu as propune ca intr-o dupa-amiaza, noi, cele din Bucuresti, sa ne intalnim fara prikindei la o cafea/suc/bere...fiecare dupa preferinte, sa ne cunoastem si mai apoi, cand se va face frumos, sa ne vedem si cu bebeii...Ce ziceti?

yes yes yes
georgy_adinutza
Scris: Monday, March 6, 2006 8:24 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/2/2006
eu de obicei merg in parculetul de langa bloc , dar mai merg si in Titanel si in I.O.R.....
stele_pe_cer
Scris: Monday, March 6, 2006 9:50 AM
Nivel

georgy_adinutza wrote:
eu de obicei merg in parculetul de langa bloc , dar mai merg si in Titanel si in I.O.R.....

georgy_adinutza,i..inseamna ca suntem vecine, colega....hai sa ne strangem mai multe si sa ne intalnim.

kiki, sa inteleg ca esti bucuroasa?Ne vedem si ni la mocutza?
Kiki
Scris: Monday, March 6, 2006 9:51 AM
Nivel

stele_pe_cer wrote:

georgy_adinutza,i..inseamna ca suntem vecine, colega....hai sa ne strangem mai multe si sa ne intalnim.

kiki, sa inteleg ca esti bucuroasa?Ne vedem si ni la mocutza?

Chiar miercuri ma duc la ai mei in Titan. Il las pe Bubu la mama si poate ai si tu cu cine-l lasa pe Matei si poate ni se mai alatura si alte mamici.
mama_Sonyei
Scris: Monday, March 6, 2006 10:01 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/24/2006
Eu ies cu fata in special in noile parculete de prin jurul blocurilor (am vreo 4 mini-parculete la distanta de cateva minute), dar pot si eu ajunge la Titan sau in Herastrau la o intalnire, nu prea pot lasa fata ca nu stiu ce program mare mama, dar e cuminte si poate adoarme daca vin cu carutul oare
stele_pe_cer
Scris: Monday, March 6, 2006 10:18 AM
Nivel

Kiki wrote:

Chiar miercuri ma duc la ai mei in Titan. Il las pe Bubu la mama si poate ai si tu cu cine-l lasa pe Matei si poate ni se mai alatura si alte mamici.

Eu ziceam sa stabilim mai dinainte (adica cu o saptamana), sa stie toate mamicile, sa vorbeasca cu cine pot lasa bebeii, ca sa fim toate.Ar fi super sa ne intalnim.
Kiki
Scris: Monday, March 6, 2006 10:27 AM
Nivel

Nu am zis sa ne intalnim chiar miercuri, am zis pur si simplu ca miercuri ma duc la mama. pupici
stele_pe_cer
Scris: Monday, March 6, 2006 11:09 AM
Nivel

Kiki wrote:
Nu am zis sa ne intalnim chiar miercuri, am zis pur si simplu ca miercuri ma duc la mama. pupici

kiki, daca vrei , ne intalnim noi doua...eu fac cateva minutele 15-20 pana in Titan pupici
taki
Scris: Monday, March 6, 2006 11:11 AM
Nivel
Nivel: SMARALD

Ce ciuda imi este cand va citesc mesajele plans ...vreau si eu in Ro ras
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.