Trompe nefunctionale
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Adina1200
Scris: Friday, February 4, 2022 6:35 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 3/19/2020
Buna din nou,am zis sa vin cu un update...
Anul trecut am fost de la un medic la altul...în încercarea de a ramâne însarcinata...nu în?elegeam de ce nu ramân însarcinata, având în vedere ca mai am o fetita de 12 ani,am aflat anul trecut în octombrie ca nu mai pot ramâne însarcinata...pentru ca trompele mele nu mai fac legatura catre ovare...cel pu?in asa mi sa zis la spitalul Lotus,recunos ca dupa aceasta consulta?ie nu am mai cerut parerea altui medic.
Încerc sa tot caut un medic bun în Ploie?ti, daca ?ti?i va rog sa îmi recomanda?i pe cineva pentru a cere ?i parerea altui medic. Mul?umesc
Andreealee
Scris: Friday, February 4, 2022 7:13 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 10/22/2020
Adina1200 wrote:
Buna din nou,am zis sa vin cu un update...
Anul trecut am fost de la un medic la altul...în încercarea de a ramâne însarcinata...nu în?elegeam de ce nu ramân însarcinata, având în vedere ca mai am o fetita de 12 ani,am aflat anul trecut în octombrie ca nu mai pot ramâne însarcinata...pentru ca trompele mele nu mai fac legatura catre ovare...cel pu?in asa mi sa zis la spitalul Lotus,recunos ca dupa aceasta consulta?ie nu am mai cerut parerea altui medic.
Încerc sa tot caut un medic bun în Ploie?ti, daca ?ti?i va rog sa îmi recomanda?i pe cineva pentru a cere ?i parerea altui medic. Mul?umesc

Poti incerca la Nica Denisa, la Ana Medical Center o gasesti si este si pe fertilitate.
Bibii
Scris: Friday, February 4, 2022 7:26 PM
Nivel

Inregistrat: 7/28/2021
A luat vreunul din sotii vostri Fertilovit M ?
Mihaelaalin
Scris: Friday, February 4, 2022 7:49 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 11/1/2018
Buna o recomand cu drag pe doamna doctor nica Denisa la Ana medical,cu ajutorul dânsei am reușit sa am un minunat băiețel de 1 an😍tot cu dansa am făcut și eu histerosonografie(parca ii spunea)și am aflat ca am trompele slab permeabil după 3 luni cu antibiotic sau desfundat am urmat tratament de stimulare pt a merge la ECO pt monitorizarea De ovulației și surpriza mare era ca nu aveam niciun ovul mic doamna doctor a spus sa mai urmam la următorul ciclu cu o doza un pic mai mare dar in astepate menstruație pt a începe tratamentul Dumnezeu nea făcut o minunea acea de a ne dărui un bb
Adina1200
Scris: Friday, July 15, 2022 2:16 PM
Nivel

Inregistrat: 3/19/2020
Bună fetelor am revenit! Mi sa pus diagnosticul de trompe obturate bilateral,peste tot unde am fost singura opțiune mi sa spus este de a scoate trompele și a încerca FIV.sunt foarte demoralizata și plâng încontinuu,costurile acestor tratamente fiind foarte mari😭
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.