Traznaile noastre/ale fratilor/parintilor/bunicilor/prietenilor
Subiectul anterior · Subiectul urmator
raly
Scris: Sunday, April 3, 2011 9:41 PM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 12/17/2007
Ultima mea traznaie a fost ca m-am dus incaltata la cumparaturi cu cizme diferitehohot hohot hohot Noroc ca amandoua erau negre!hohot hohot A venit soatza si zice imbracate repede sa mergem la cumparaturi,eu hap ce am apucat pe mine sa nu ratez ocazia si ma trezesc in mijlocul Kauflandului cu cizme diferite,una rotunda la varf si una patratahohot una bocanea si una nu ca asa mi-am dat seama.Ce-am mai ras amandoi hohot hohot
miriam
Scris: Monday, April 4, 2011 9:15 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 5/17/2009
raly wrote:
Ultima mea traznaie a fost ca m-am dus incaltata la cumparaturi cu cizme diferitehohot hohot hohot Noroc ca amandoua erau negre!hohot hohot A venit soatza si zice imbracate repede sa mergem la cumparaturi,eu hap ce am apucat pe mine sa nu ratez ocazia si ma trezesc in mijlocul Kauflandului cu cizme diferite,una rotunda la varf si una patratahohot una bocanea si una nu ca asa mi-am dat seama.Ce-am mai ras amandoi hohot hohot

hohot hohot ce tarehohot hohot hohot
cu papuci de casa si mie mi s-a mai intamplat, dar asa diferiti nu....cool
Ange blanc
Scris: Monday, April 4, 2011 11:30 AM
Nivel

Inregistrat: 4/11/2010
Raly, norocul tau ca bocanea, altfel nu stiai de ce te admira toata lumea. hohot hohot hohot
andreeahana
Scris: Monday, April 4, 2011 12:27 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 1/18/2008
O astfel de traznaie a patit si socrul meu a venit acasa de la lucru cu sandale diferite una neagra si deschisa in fata si cealalta maro si inchisa in fata...hohot hohot am ras de numa... mai nasol a fost ca o trebuit dimineata urmatoare sa mearga la fel inapoi ca nu mai avea alte sandalehohot hohot
Ana
Scris: Monday, April 4, 2011 1:45 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
Vai Ralyhohot hohot
raly
Scris: Friday, April 8, 2011 9:23 PM
Nivel

Asta-s eu ce sa faci ...indragostita rau!hohot hohot
michi
Scris: Monday, October 24, 2011 9:28 AM
Nivel

Inregistrat: 2/17/2009
Sa va spun si eu una din categoria ,,mai bine taceam;;fool fool .Am o vecina un picut mai plimbareata .Acum cateva saptamani opreste taxiul in fata portii mele si coboara ea cu inca doua tipe.Cand a vazut taxiul la poarta , nazdravanul meu ma intreaba tare curios ,,Cine era mami?.Eu imi dau drumul la gura si zic :Adela cu 2 parasute.El curios nevoie mare cum parasute mami si poate sa zboare cu ele ?.I-am explicat - desteapta de mine ca parasute mai inseamna si o fata care umbla mult .La care baiatul meu , dupa ce primeste explicatia imi zice - a e un cuvant cu mai multe intelesuri nu ?Iar eu ca sa nu mai intru in alte explicatii ii zic da , multumita nevoie mare ca am scapat.Bun , toate bune bune si frumoase , daca acum cateva zile baiatul meu nu avea de facut la scoala propozitii in care sa foloseasca cuvinte care au mai multe intelesuri , si printre altele baiatul meu alege si cuvantul ...parasuta.ras Ca doar ii explicase mami ce inseamna nu?Va dati seama cum m-am simtit candd m-a sunat invatatoarea si in hohote de ras mi-a citit propozitiile scrise de nazdravanul meu...pale pale pale
flori1972
Scris: Monday, October 24, 2011 10:00 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 11/20/2009
michi ,hohot hohot hohot copii din ziua de azi hohot si eu am multe patanii din astea ,avem copii curiosi sic pupici
dana_na
Scris: Monday, October 24, 2011 12:38 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 6/5/2011
Sa va spun si eu una de cand fiul meu avea aproape 7 ani. Tusea destul de urat si-i spun sotului ca am facut programare la doctor ca nu-mi place tusea magareasca a copilului. Stiind ca baiatul e in camera lui nu m-am controlat ce spun, de obicei am mare grija ca stiu ce-i poate capusoru' dar am uitat ca el aude tot. Ajungem la doctor si cand il intreaba ce simte, fiul meu : "cand tusesc ca magarul ma doare in piept". Doctorul a inceput sa rada dar mie imi venea sa intru in pamant...
mikaela
Scris: Monday, October 24, 2011 5:57 PM
Nivel

Inregistrat: 8/11/2010
hohot hohot
flori1972
Scris: Tuesday, October 25, 2011 12:09 AM
Nivel

Inregistrat: 11/20/2009
dana thumright hohot hohot
gabyta
Scris: Tuesday, October 25, 2011 12:19 AM
Nivel

Inregistrat: 1/20/2011
super fetelor hohot hohot hohot hohot
mariana71
Scris: Tuesday, October 25, 2011 8:30 AM
Nivel

Inregistrat: 10/14/2009
hohot hohot hohot hohot hohot

Sa va spun una patita cu sotul ,de care rad singura ca prostul cand imi aduc aminte.Sa va traduc intai :zi in italiana e giorno,dar aici in dialect,se mai spune si di.Deci o zi=un di.Buuuuuun.
Cu ceva timp in urma ii spun sotului ca tare mi-ar place sa mergem la cinema sa vedem un film in 3D.El imi raspunde repede:"dar ce ?tie un film ii trebuie 3 zile sa-l vezi?nu-ti ajunge o zihainoroc ?"Am ras pe burtahohot hohot .In italiana litera D se pronunta tot di.Atent la alte treaba,el credea ca vorbesc cu el in dialectalcool .
dana_na
Scris: Tuesday, October 25, 2011 9:50 AM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 6/5/2011
hohot hohot
raly
Scris: Tuesday, October 25, 2011 9:49 PM
Nivel

hohot hohot hohot hohot
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.