Traznaile noastre/ale fratilor/parintilor/bunicilor/prietenilor
Subiectul anterior · Subiectul urmator
giulia_mamik
Scris: Thursday, June 17, 2010 9:40 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/22/2010
Vreti una proaspata de azi?E una buna de bancul zilei!!!

Discutie intre fetita mea,Daria si cea mai buna prietena a ei,Iasmina,mai mica decat ea cu 2 luni!

Daria:Auzi,ce cifra vine dupa 7?
Ismina:5!
Daria:Stiam eu!Eram sigura!!!

hohot hohot hohot
bereea
Scris: Friday, June 18, 2010 9:42 PM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
hohot hohot
Ana
Scris: Friday, June 18, 2010 9:45 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
hohot hohot hohot hohot
petronela_gav
Scris: Friday, July 2, 2010 10:16 AM
Nivel

Inregistrat: 11/5/2009
am ras cu lacrimi
sa va povestesc si eu una
o prietena de a mea s-a pregatit sa plece la serviciu, era vara si avea o fusta larguta, usoara, numai ca la spate a prins-o in elastic(s-au in chiloti). si a mers asa pe jos, prin tot orasul, cu fusta ridicata la spate. bineinteles ca a fost fluierata de toti soferii, inclusiv de un coleg de al sotului hohot aproape de serviciu o babuta a incercat sa ii spuna, dar la cati nervi avea, s-a luat de baba ras "ce aveti azi cu totii, mai lasati-ma" si baba i-a zis de fusta, acum ii era rusine ca a tipat la ea.
ingerash
Scris: Friday, July 2, 2010 11:06 AM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Vai!hohot hohot hohot hohot
koko2008
Scris: Friday, July 2, 2010 5:13 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 1/11/2009
sorry1 Ups hohot hohot
tamarisc
Scris: Friday, July 2, 2010 5:52 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 11/15/2009
nu ma pot abtine sa nu scriu ceva.
intr-o dimineata ma duc sa cumpar paine. in fata mea o tipa pe care o cunosteam din vedere. luase pantalonii pe ea si isi uitase ciorapii cu chilot pe sub ei, probabil de cum i-a dezbracat seara. de pe un crac de la pantalon ii atarna in voie un crac de la ciorap.
sotul meu vrea sa cumpere tapet, la care socra mea spune strigand in scara bolocului in urma lui: sa iei din ala care se bate in cuie! ( vroia sa bata in tinte o bucata de tapet pe prete de-a lungul patului)
soacra mea povestea de cainele ei ceva, nu mai stiu ce, si spune ca era asa de pofticios " ca asa ii curgea balega la gura!"
si una gu gust amar: povesteam cuiva despre cineva care a murit si intreband cand a murit ii raspund ca de ziua ei, la cara tipul imi spune:" la multi ani!"
in camera in care locuia sotul meu la ai lui avea sub salteaua patului niste bucati de scandura puse sa tina salteaua, asa era patul facut, nu stiu cum se numesc. soacra mea ii spune sotului meu intr-o zi: auzi, sa ungi arcurile la patul ala al tau, se aude la mine in camera cum scartaie cand te intorci noaptea in pat.
petronela_gav
Scris: Tuesday, July 13, 2010 12:30 PM
Nivel

tamarisc wrote:
nu ma pot abtine sa nu scriu ceva.
intr-o dimineata ma duc sa cumpar paine. in fata mea o tipa pe care o cunosteam din vedere. luase pantalonii pe ea si isi uitase ciorapii cu chilot pe sub ei, probabil de cum i-a dezbracat seara. de pe un crac de la pantalon ii atarna in voie un crac de la ciorap.

hohot hohot
eu am mers asa cu fularul pe sub palton. sic ziceai ca am coada
Katrina
Scris: Saturday, July 31, 2010 9:51 PM
Nivel

Inregistrat: 3/9/2010
Hai sa va zic si eu o patanie a unei prietene de-a mamei mele
Intamplarea s-a petrecut demult cam prin '87.
Intr-o dimineata se pregatea ea sa mearga la serviciu ,mergea mereu insotita de sot caci lucrau in aceeasi institutie dar la departamente diferite. Sotul o roaga sa se grabeasca deaoarece erau in intarziere, asa ca isi ia repede geanta si iese. Pe strada toata lumea cu ochii pe ei de cum ii vedeau ,ba chiar unii mai intorceau si capul dupa ei.Toate bune si frumoase,ajunge la serviciu si merge la vestiar sa se schimbe,isi da bluza jos si cand sa-si dea si fusta ,sa vezi stupoare, n-o avea, era doar in combinezon .A inceput sa planga apoi sa rada si spunea ca era foarte mandra cand vedea ca se uita lumea la ei, credea ca sunt un cuplu frumos , le sta bine impreuna ... . Cert e ca nici sotul nu si-a dat seama ca ea nu avea fusta si a ramas blocat cand a aflat.
petronela_gav
Scris: Saturday, July 31, 2010 9:57 PM
Nivel

sorry1 dar nu poti sa nu razi la astfel de faze
Ana
Scris: Saturday, July 31, 2010 11:16 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
ras ras
nikmiki
Scris: Sunday, August 1, 2010 12:56 AM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 7/18/2010
si mie mi s-a intamplat o faza tare.
tocmai ce-mi cumparasem primul meu telefon mobil si eram tare mandra si cu nasul pe sus ca am mobil. mergand in oras cu o prietena caut in geanta telefonul sa ma uit sa vad cat e ceasul. nu m-am mai uitat pe unde merg,ca de, aveam mobil nou si trebuia sa-l admir, si am cazut intr-o canalizare fara capac,noroc ca nu era adanca. prietena mea nici nu si-a dat seama ca am cazut,mergea in continuare si vorbea.la un moment dat ma vede si ma intreaba ce caut eu in canalizare,ma ajuta sa ies si incepe sa ma controleze sa vada daca nu mi-am rupt ceva.dar eu foarte ingrijorata incep sa-mi caut....telefonul,bineinteleshohot
koko2008
Scris: Sunday, August 1, 2010 10:10 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 1/11/2009
hohot hohot hohot hohot hohot hohot
petronela_gav
Scris: Sunday, August 1, 2010 10:11 AM
Nivel

nikmiki hohot
nu v-am mai spus de cate ori am cazut eu, caci aveam de scris alcool

dar una tot va povestesc: eram insarcinata si tocmai imi facusem un sarafan frumos, de care eram tare mandra. mergeam pe trotuar cu "nasul pe sus" si nu am vazut o treapta (una singura erasic ). m-am impiedicat si nu mai terminam de cazut hohot . am fluturat geanta si o sacosa si bineinteles ca am atras atentia. m-a vazut un taximetrist care se abtinea cu greu sa nu rada, dar s-a oferit sa ma ajute, eu nu aveam nimic abia daca am atins pamantul, nici nu mi-am rupt ciorapii.
dar atat m-am amuzat eu incat imi venea sa ma asez jos pe trotuar si sa rad hohot hohot hohot
nikmiki
Scris: Sunday, August 1, 2010 10:30 AM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 7/18/2010
petronela gav hohot
ma bucur ca nu sunt singura careia i s-a intamplat sa cada.si intotdeauna ti se intampla cand mergi mai tantosa si mai mandra. o data mi s-a intamplat sa cad intr-un sant (cred ca am nevoie de ochelarifool ).eram cu tata,care m-a scos din sant si m-a intrebat: ai gasit suta de € de te-ai aruncat in sant?
tata intr-o zi dupa ce a pus o scrisoare la posta a vrut sa iasa dar a gresit ,si-n loc sa iasa pe usa a incercat sa iasa pe geam,erau niste geamuri mari.s-a cutremurat tot oficiul postal si lumea a inceput sa se uita la el.si tata ii intreaba: "ce va uitati?n-ati mai vazut un om care sa se dea cu capul de geam"?hohot
tatal meu a lucrat in armata si mi-a povestit multe faze.cand imi aduc aminte mai postez.
acum am sa va povestesc una.la unitate se sapau gropi ca sa se faca wc-uri,si tata f grijuliu le spunea soldatilor sa aiba grija sa nu cada,pana la urma a cazut el in groapa si aude un soldat zicand "al 6-lea prost"hohot hohot hohot
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.