Traznaile noastre/ale fratilor/parintilor/bunicilor/prietenilor
Subiectul anterior · Subiectul urmator
ingerash
Scris: Tuesday, June 15, 2010 11:56 AM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 1/17/2008
Giuliacool hohot hohot hohot

Zaza,"poate" se vor schimba si politisti,adica mentalitatea lorangel Aici sunt foarte respectuosi si saritori.Aaaaa si daca nu sunt respectuosi poti face plangere pentru comportamentul lor.Este o organizatie care se ocupa cu asa ceva.
raly
Scris: Tuesday, June 15, 2010 3:32 PM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 12/17/2007
Giuliahohot hohot hohot
shirel
Scris: Tuesday, June 15, 2010 4:56 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 7/22/2007
Giulia tare faza!!

Am si eu o faza pe care a facut-o prietena mea ,daca stie ca povestesc asa ceva pe forum aici ma mananca de vie!sic ras alcool
Era iarna inainte de Craciun si eu mergeam inaintea prietenei mele tot timpul la schimbul 2 la 11 sa o asteptem.Lucra la fabrica de tricotaje si de multe ori portarul deja ma cunostea si ma lasa sa intru in sectie la ea.Exact era frig am intrat inauntru si gagica imi povesteste cu mana pe burta ca i-au venit musafirii foarte tare si nu stie ce sa faca ce sa-si puna ,hohot hohot hohot vai si acuma rad cu lacrimi cand imi aduc aminte ,eu sarita la minte cum sunt i-au un sul de melana alba si -i spun pune-l pana acasa te tine bine.hohot hohot hohot Avea incotro biata fata ,nu!
aveam de mers pana acasa c-am vreo jumatate de ora si vedeam tot ca gagica ramane in urma se stramba ,de abia mai merge.Ajungem intr-un parc exact la intrare ea se opreste si ma intreaba :"Spune nu vine nimeni ?Imi ajunge nu mai pot suporta lana asta intre picioare 'nici nu apuc sa-i raspund o si vad ca baga mana scoate tot sulul de melana hohot hohot hohot afara si -i face un vant de aterizeaza exact pe unul din brazi de la intrare in parc impodobit de craciun.Binenteles ca am fost pe jos de ras se vedea groaznic alb cu rosu sic alcool alcool exact pe cel mai frumos brad de la intrare.
Vreau sa va spun ca de fiecare data cand treceam pe acolo si ea si eu ne uitam si radeam chiar si singure fiind de bradul impodobit de noi.Si a ramas asa vreau sa va zic toata iarna cu ornamentul pe el.
Intamplare putin gretoasa dar comica!sic ras
milicutza
Scris: Tuesday, June 15, 2010 5:59 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 8/12/2009
Vai Shirel ce m-ai amuzathohot hohot hohot hohot hohot comic rau
Cristine
Scris: Tuesday, June 15, 2010 6:19 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 11/21/2009
tare.....hohot
Ana
Scris: Tuesday, June 15, 2010 8:16 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 11/9/2008
giulia_mamik wrote:
Offf fetelor,cu rusine o sa va povestesc si eu o faza cu chilotii(bikini).Ma pregateam de un dus...si dupa pieptanat cautam cu parul prins in mana o omiduta.Nici urma de ceva de prins parul!!!Si ma apuca o stare de nervi cand nu gasesc ceva...dar mi-a trecut o idee sa imi prind cu o pereche de bikini parulbanghead hohot Fac dus,ies din cada,ma sterg,ma imbrac si apoi ies afara sa ma intalnesc cu o prietena la o terasa.M-am luat cu altele si am uitat de bikinii care nu erau chiar la locul lor.Si imi vine mie deodata sa imi dau drumul la par.Si scot in toata splendoarea bikinii din parsorry1 .Normal prietena mea s-a pus pe un ras teribil dar ea ma stie ca sunt nebuna si imprastiata.Am scapat ieftin.De atunci sunt foarte atenta cu ce imi prind parul:018:
hohot hohot hohot hohot hohot
Ange blanc
Scris: Tuesday, June 15, 2010 8:18 PM
Nivel

Inregistrat: 4/11/2010
Nici acum nu-mi vine sa cred ca am fost in stare sa fac asa ceva.
S-a intamplat in urma cu 11 ani, eram insarcinata in 6 luni. Era vara, canicula, iar langa blocul unde urma sa ne mutam era un chiosc cu o inghetata delicioasa (la aparat). In fiecare zi cumparam doar inghetata de vanilie, desi avea de regula doua sortimente. M-am asezat cuminte la rand, ca nu se mai tinea cont de gravide, si vazand ca este vanilie si capsuni, m-am gandit ca de data asta sa fac exceptie si sa o las pe vanzatoare sa-mi dea asortata, ca asta se intampla cand nu specifici ca vrei doar un anumit fel. Cand s-a intors de la aparat, era doar de capsuni. Am intrebat unde este inghetata de vanilie si mi-a spus senina ca nu este. I-am zis ca asa nu o vreau. Putea sa o dea urmatorului (era un copil nerabdator), sau sa o puna inapoi in castronul ala unde o tinea, ca nu ma atinsesem de ea, desi o platisem. Oamenii stateau la rand, fara sa se amestece in discutia noastra. Daca nu era de vanilie, trebuia sa scrie doar capsuni nu capsuni si vanilie. Spectacolul a durat o vreme, apoi vazand cat de incapatanata e, i-am aruncat-o in fata. Ii curgea pe fata, pe gat, ... pana in decolteu. Imi trecuse si pofta de ingheta pentru o vreme. Cand am revenit, m-a intrebat amabila ce fel de inghetata doresc. Cred ca a fost o lectie pentru ea. Si n-am avut nici mustrari de constiinta, pentru ca era vina ei.
katy_lumika
Scris: Tuesday, June 15, 2010 8:33 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 1/14/2008
Sunteti de coma cu pataniile asteahohot hohot hohot

Si eu am doua faze cu politisti.

Una la arcul de triumf, dupa ce m-am invartit in squar de cateva ori cu motocicleta, incercand sa nimeresc strada pe unde trebuia sa o iau, m-a oprit un coleg de breasla, motociclist motorizat. Speriata ca-mi cere actele care nu le aveam la mineras , l-am intrebat senina daca nu facem o liniutachitara M-a lasat sa plec desi si-a dat seama ca something is wrongangel

O a doua a fost cand m-a rugat unul sa-l dau o tura cu moto, asta pe la 3 dimineata si pentru toate rautatile celorlalti m-am razbunat pe el si l-am dus pe o roata o bucata buna de drum. Mentionez ca era fara casca, foarte curajos dragalasul de el, si-i curgeau lacrimile mai ceva decat unei femei:018:
giulia_mamik
Scris: Wednesday, June 16, 2010 9:59 PM
Nivel

Inregistrat: 3/22/2010
hohot hohot
Shirel esti tare cu melana hohot hohot hohot

Una mai putin comica dar tot funy mi s-a intamplat in autobuz.Suna telefonul de zor in geanta.Bag mana dupa el si in loc sa scot telefonul scot trusa de machiaj care e la fel ca dimensiune cu telefonul.O indrept la ureche si da-i bajbaiala dupa tasta de raspuns:018: .Va dati seama ca se uitau vreo cativa la mine.Am realizat imediat ca e trusa de machiaj si nu am vreo sansa sa pot raspunde de la ea.hohot

Hehehe,lista de traznai ar putea continua.Am cu ce ma laudahohot hohot sic
sweet angel
Scris: Wednesday, June 16, 2010 10:43 PM
Nivel

Inregistrat: 1/6/2010
giulia asta a fost tare cred ca oameni se gandeau ca faci parte dintre cei ce se fac ca vb la tel , doar sa para interesantiras , dar la tine mai rau ca nici nu era macar telhohot
AlexandraL
Scris: Thursday, June 17, 2010 4:23 AM
Nivel

Inregistrat: 11/18/2007
Vaaai, am ras mai ceva decat la bancul zilei hohot hohot hohot
KRYS85
Scris: Thursday, June 17, 2010 3:01 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 9/23/2008
Doamne cat am mai ras de pataniile voastrehohot hohot hohot hohot Shirel ..no comment....hohot hohot hohot hohot hohot hohot hohot hohot !!!
bereea
Scris: Thursday, June 17, 2010 6:26 PM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
nu pot crede ca s.a putut intampla cu adevarat asa ceva, Shirel...niste nebunatice suntetihohot hohot

giulia, esti de comahohot hohot
ioana0023
Scris: Thursday, June 17, 2010 7:39 PM
Nivel

Inregistrat: 3/24/2010
M-am distrat pe cinste....hohot hohot hohot hohot hohot hohot
ioana0023
Scris: Thursday, June 17, 2010 7:39 PM
Nivel

Inregistrat: 3/24/2010

Fetita mea mi-a povestit ecva din excursie....
Erau la Borsec, acolo s-au cazat, si magazinul era putin mai departe de pensiune...
Ea era imbracata in rochita galbena ci dungi negre si avea chilotei roz uff
Vantul adia usor, iar ea si prietena ei mergeau catre magazin, iar pe langa un restaurant erau niste baietasi (nu vorbeau romana) si la un vanticel mai mare, i s-a ridicat fustita la spate, ea nu si-a dat seama...Pustii de pe alee radeau, dar ea nu stia de ce, pana cand prietena ei a vazut si i-a spus. hohot Pana la magazin a tinut rochia cu mana.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.