Traznai in stil Tom si Jerry
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Tzepii
Scris: Monday, June 18, 2012 9:23 AM
Nivel: ALBA CA ZAPADA

Inregistrat: 2/13/2006
Concurs Traznai in stil Tom si Jerry
Va invitam la un nou concurs, care se va derula saptamanal timp de 8 saptamani, avand ca premiu cate un volum din colectia Tom & Jerry pentru primii 2 clasati.

Pentru a participa la concurs, fiecare user trebuie sa prezinte cea mai traznita isprava a copilului sau, si sa surprinda prin 1-2-3 poze semnificative cat de poznas este copilul.

Perioada de inscriere:
In fiecare saptamana, timp de 8 saptamani, incepand cu 18.06.2012, de luni pana vineri. Sambata si duminica va avea loc votarea, iar luni vor fi anuntati primii doi clasati.

Pentru înscriere va asteptam sa va înscrieti aici pe forum.7p.ro !

Premiul concursului :
Premiul consta in 1 volume din colectia Tom & Jerry, cate unul pentru fiecare din primii doi castigatori.

Premiile pot fi livrate numai pe teritoriul României.

Expedierea premiilor:
Premiile vor fi expediate câstigatorilor de catre sponsorul concursului - editura LITERA - numai pe teritoriul României în luna imediat urmatoare încheierii concursului.Site-ul www.7p.ro nu îsi asuma responsabilitatea expedierii acestor premii.

Pentru mai multe detalii, vizitati pagina de concurs.
petronela_gav
Scris: Monday, June 18, 2012 1:27 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 11/5/2009
interesant concurs, cred ca vor fi multi participanti, toti copiii fac traznaiangel
Tzepii
Scris: Tuesday, June 19, 2012 2:08 PM

Primului volum al colectiei “Cele mai amuzante povesti cu Tom si Jerry” contine povestile:
“Nopþi fierbinti in Sahara” si “Orient Express”

In povestea “Nopþi fierbinti in Sahara}, Tom s-a inrolat in Legiunea Straina, dar armata nu pare sa fie pe placul motanului cel lenes. Mai ales ca are un comandant de-a dreptul crud. Noroc cu Jerry, care sare in ajutorul motanului. Dar va accepta Tom ajutorul unui soricel?

In cea de a doua poveste a cartii, îl gasim pe Tom in celebrul tren Orient Express, incercand, alaturi de Jerry, sa descopere secretele unor pasageri cel putin dubiosi, care par a fi nici mai mult, nici mai putin decat spioni!
Insoteste-i pe cei doi prieteni in aventurile lor amuzante!

Voi posta descrierile celorlalte volume pe masura ce apar (cate unul pe saptamana).
Cu putina perseverenta puteti castiga toata seria.
bulibuli
Scris: Wednesday, June 20, 2012 5:36 PM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 3/17/2008
petronela_gav wrote:
interesant concurs, cred ca vor fi multi participanti, toti copiii fac traznaiangel

Ba al meu e foarte cuminte!! sic

Va fi amuzant, abia astept sa vad pozele! ras
Kmy
Scris: Friday, June 22, 2012 2:59 PM
Nivel

Inregistrat: 9/13/2006
... din capitolul "nu lasa pe masa ce imi place mie" sau stai bunica sa gust un pic hohot

alimami
Scris: Friday, June 22, 2012 5:46 PM
Nivel

Inregistrat: 11/2/2009
De-a lungul timpului,fiica-mea a facut fff multe traznai..unele am reusit sa le fotografiez,dar pe altele nici nu m-am mai gandit sa le pozez la cat eram de innebunita sa readuc situatiile sub control.
Cand era mica, se baga sa se joace in sertar, se catzara pe ce prindea la indemana sau se baga in ce incapea, stergea praful de sub pat cu propriul corp, impinge si acum testoasa prin casa,cik o duce "la scoala"..cate si mai cate.Intr-o seara mi-a adormit pe covorul din sufragerie..In ultima vreme mi-a pictat toti peretii din dormitor,dar nu m-am gandit sa o pozez..eram cam nervoasa..
Si are deja prima carte din colectia Tom si Jerry..asa ca eventual pe restul le vom vrea si noi..ca traznai oricum face in fiecare zi..pupici

alimami attached the following image(s):
dscn0235 (medium).jpgphoto-2597.jpgphoto-2635.jpgphoto-2979.jpgphoto-2981.jpgdscn1722.jpgdscn1727.jpgdscn1716.jpgfotografie0154 (medium).jpg

bereea
Scris: Friday, June 22, 2012 5:53 PM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Ce scumpi sunt!Chestia cu sertarul imi este tare cunoscuta!
Tzepii
Scris: Monday, June 25, 2012 3:02 PM

Deoarece au fost doar doi participanti, sunt automat declarati castagatori.
Felicitari Kmy, si alimami, astept sa-mi trimiteti adresele la care sa fie livrate cartile pe PM.
Tzepii
Scris: Monday, June 25, 2012 3:04 PM

Premiul pentru aceasta saptamana este volumul doi al colectiei :

Jerry se hotaraste sa il duca pe Tufy la circ

Dar soriceii nu au voie in arena! Iar Tom face tot posibilul sa se asigure ca nu se gaseste urma de rozator sub cupola circului, fugarindu-i pe cei doi soricei, in timp ce un om malefic doreste sa puna saboteze spectacolul. Afla din cel de al doilea volum al colectiei cum se sfarseste Marea aventura la circ.
Insoteste-i pe cei doi prieteni in aventurile lor amuzante!
Tzepii
Scris: Wednesday, June 27, 2012 2:09 PM

Nu mai sunt amatori ?
petronela_gav
Scris: Wednesday, June 27, 2012 3:36 PM
Nivel

venim noi cu o poza.
"Daca rujul ma face mai frumoasa, am zis sa ma fac pe toata fata, am vrut sa continui si pe par, dar ma gasit mama uff credea ca eu dorm :018: "

petronela_gav attached the following image(s):
ana.jpg

verusca
Scris: Wednesday, June 27, 2012 8:05 PM
Nivel

Inregistrat: 6/11/2010
e superba, e o strengarita amuzanta....
marivic
Scris: Wednesday, June 27, 2012 8:11 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 8/10/2007
Vaaaiiiiii,ce dulci sunt!!!!love love
Kmy
Scris: Wednesday, June 27, 2012 8:55 PM
Nivel

Inregistrat: 9/13/2006
... din capitolul cara-i baietelul si care-i plushul... Acum... ce sa zic? ne amuzam cand il gasim in pat inconjurat de jucarii , dar prima data nu il gaseam, aveam mult mai multe plusuri si el a zis ca vrea la desene si peste 10 minute ia copilul de unde nu-i, am intrat de 10 ori la el in camera si nu mi-am dat seama ca e ascuns sub jucarii si doarme dusalcool nici nu raspundea cand il strigam, chiar cand vroiam sa sun pe ici pe colo a scos un piciorus afarasic

petronela_gav
Scris: Thursday, June 28, 2012 2:44 PM
Nivel

verusca, mariviccomputerlove
nu am pozat cand s-a dat cu crema de pantofi pe genunchibanghead

kmy ce dragalas ai tu acolo newclap
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.