Test de sarcina fals pozitiv?
Subiectul anterior · Subiectul urmator
LarisaGabriala
Scris: Saturday, April 13, 2024 3:05 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 4/13/2024
Salutare tuturor!
Incerc de cateva luni sa raman însarcinata. Menstrua?ia trebuia sa imi vina ieri, astazi am inceput sa sangerez slab cantitativ, ideea este ca de o sapatamana am dureri de burta aseamantoare cu cele menstruale, am avut gre?uri, dureri de cap, dureri de sani. Am facut joi un test de sarcina de la Viola, cel de 12 mIU hCG/ml, a avut o linituta roz pal, azi chiar daca am avut sângerari, am repetat acelasi test, la fel a doua liniuta se vede slab. Ce crede?i?
Nicaieri88
Scris: Saturday, April 13, 2024 6:08 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 8/2/2022
LarisaGabriala wrote:
Salutare tuturor!
Incerc de cateva luni sa raman însarcinata. Menstrua?ia trebuia sa imi vina ieri, astazi am inceput sa sangerez slab cantitativ, ideea este ca de o sapatamana am dureri de burta aseamantoare cu cele menstruale, am avut gre?uri, dureri de cap, dureri de sani. Am facut joi un test de sarcina de la Viola, cel de 12 mIU hCG/ml, a avut o linituta roz pal, azi chiar daca am avut sângerari, am repetat acelasi test, la fel a doua liniuta se vede slab. Ce crede?i?

Buna! Schimba marca testului sau incearca sa faci si o beta. Daca ai spotting, posibil sa nu se fi terminat de implantat inca.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.