Test AMH la Clinica Gynera
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Lacramioara Ion
Scris: Wednesday, May 21, 2014 12:16 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 5/21/2014
Buna! Daca aveti dubii in ceea ce priveste problemele cu fertilitatea, va recomand sa mergeti sa va faceti un test AMH. 4 luni de zile am trait cu o neliniste sufleteasca de nedescris in cuvinte pentru ca ajunsesem sa fiu convinsa ca sufar de infertilitate pana intr-o zi cand mi-am luat sotul de mana si am mers sa ne facem amandoi analizele la clinica Gynera despre care am citit aici pe forum. Din pacate nu stiam de promotia pe care o au in fiecare vineri (Fertility Friday cum o numesc ei), mai exact beneficiezi de 50% reducere, dar poate voi sunteti mai norocosi! Cu discountul facut costa 170 RON tot pachetul.
SorinaVas
Scris: Monday, March 9, 2015 3:29 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
De curand mi-am facut controlul de rutina la doamna doctor anghelescu de la clinica gynera si mi-a recomandat sa-mi fac si testul de fertilitate. Pe site-ul lor am vazut ca in fiecare vineri au reducere de 50% la acest test atat pt femei cat si pt barbati, asa ca va recomand sa mergeti. Eu in urma analizelor am descoperit ca sufar de sindromul polichistic, una dintre cele mai intalnite cauze de infertilitate. Doamna doctor mi-a spus ca inca nu trebuie sa-mi fac griji, ca la mine infertilitatea s-ar putea implementa peste 5-6 ani. Avand in vedere ca acum am doar 21 de ani imi fac griji pt viitorul meu si pentru dorinta mea de a deveni mama intr-o buna zi.
Gabitza22
Scris: Monday, March 9, 2015 4:09 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
De curand mi-am facut controlul de rutina la doamna doctor anghelescu de la clinica gynera si mi-a recomandat sa-mi fac si testul de fertilitate. Pe site-ul lor am vazut ca in fiecare vineri au reducere de 50% la acest test atat pt femei cat si pt barbati, asa ca va recomand sa mergeti. Eu in urma analizelor am descoperit ca sufar de sindromul polichistic, una dintre cele mai intalnite cauze de infertilitate. Doamna doctor mi-a spus ca inca nu trebuie sa-mi fac griji, ca la mine infertilitatea s-ar putea implementa peste 5-6 ani. Avand in vedere ca acum am doar 21 de ani imi fac griji pt viitorul meu si pentru dorinta mea de a deveni mama intr-o buna zi.
Lory77
Scris: Thursday, April 9, 2015 2:30 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 4/9/2015
Viitoarelor mamici, am fost si eu sa fac un test de fertilitate la Gynera, au intr-adevar un program special vinerea prin care ofera 50 % discount la analiza de AMH..(fac si un raport in functie de rezultate). Mi-a placut acolo, personalul e foare atent cu tine, m-am simtit ca in occident. Jos palaria!Clap
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.