Tehnica Peyote cu margelute de nisip
Subiectul anterior · Subiectul urmator
carla
Scris: Sunday, December 11, 2011 6:57 PM
Avatar
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 2/8/2007
Mesaje: 14165
mirela74chris wrote:
Wow cu modele de sezon!cool
Da,de sezon,numai ca am inceput-o sezonul trecutras pupici
carla
Scris: Sunday, January 8, 2012 3:38 PM
Avatar
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 2/8/2007
Mesaje: 14165
natty
Scris: Tuesday, August 7, 2012 9:13 AM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 8/1/2012
Mesaje: 1
Salut... am cazut ca din cer aici si m-am imbolnavit cu margelitcomputerlove .... absorb toate frumusetele facute de voiflowers . vreau sa va arat ce am facut si eu din ceea ce am "prins din zbor", dar nu stiu unde si cum pot sa o facbanghead . ma puteti ajuta?
carla
Scris: Tuesday, September 4, 2012 4:56 PM
Avatar
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 2/8/2007
Mesaje: 14165
sigur ca te putem ajuta,numai sa mai intri pe aici.
Un colier la care am lucrat in ultimul timp,in tehnica Peyote.Pentru ca am muncit atat de mult la el,mi-am permis sa ma joc si cu pozele putinsic






gabyta
Scris: Tuesday, September 4, 2012 5:39 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 1/20/2011
Mesaje: 3242
carla wrote:
sigur ca te putem ajuta,numai sa mai intri pe aici.
Un colier la care am lucrat in ultimul timp,in tehnica Peyote.Pentru ca am muncit atat de mult la el,mi-am permis sa ma joc si cu pozele putinsic







S-U-P-E-R-B !!!!! FELICITARI ,parca ar fi un goblen,,,,imi place extraordinar de mult newclap newclap newclap newclap pupici computerlove
dana78
Scris: Tuesday, September 4, 2012 5:57 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Mesaje: 14
vai carla da ce ai facut tu acolo?e prima oara cind vad un ,,tablou,,(in sensul pozitiv bineinteles)de margele.este MINUNAT SUPERB si bine restul superlativelor.newclap newclap newclap newclap newclap newclap newclap newclap newclap chiar daca una ar fi imbracata cu un sac dar are asa ceva la git e cea mai frumoasa hainoroc hainoroc
carla
Scris: Tuesday, September 4, 2012 6:08 PM
Avatar
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 2/8/2007
Mesaje: 14165
ce complimente frumoase,numai Angelina Jolie a mai primit asa compliment (ca i-ar sta bine si imbracata intr-un sac).Multumesciloveyou iloveyou iloveyou
mirela74chris
Scris: Tuesday, September 4, 2012 8:10 PM
Avatar
Nivel: Maestru

Inregistrat: 10/17/2009
Mesaje: 8601
Carla ai realizat o adevarata opera de arta!hearts hearts Felicitari din toata inima!newclap newclap newclap
mamibogdan
Scris: Tuesday, September 4, 2012 8:16 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 5/6/2011
Mesaje: 3280
:921: Ce frumusete. Am ramas masca.
carla
Scris: Tuesday, September 4, 2012 8:21 PM
Avatar
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 2/8/2007
Mesaje: 14165
Multumesc!!!computerlove computerlove computerlove a durat ceva timp,am scris cateva foi cu modelul,dar in final imi place si am sa mai fac
amy_ctin
Scris: Tuesday, February 19, 2013 7:38 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 2/8/2009
Mesaje: 21
Buna seara!
Vreau sa intreb fetele care fac bijuterii din margele de nisip: de unde ati cumparat thread burner-ul? Eu nu am gasit pe nici un site din Ro si nici in magazinele de profil. Cu ce il pot inlocui?
Multumesc!
Roxie
Scris: Tuesday, February 19, 2013 8:23 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 8/1/2007
Mesaje: 636
Carla, Wow am ramas cu gura cascata... cum arata colierul cu leu. Este supeeerb! Sa faci asa ceva din margele... mi se pare de domeniul fantasticului. Felicitari!
carla
Scris: Wednesday, February 20, 2013 2:16 PM
Avatar
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 2/8/2007
Mesaje: 14165
Roxie wrote:
Carla, Wow am ramas cu gura cascata... cum arata colierul cu leu. Este supeeerb! Sa faci asa ceva din margele... mi se pare de domeniul fantasticului. Felicitari!
Multumeeesc!!!!pupici pupici
sandica80
Scris: Wednesday, February 20, 2013 8:11 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/5/2011
Mesaje: 1531
Carla felicitari ,e absolut superb!love

newclap newclap newclap Le merti din plin...
crk
Scris: Saturday, June 15, 2013 1:00 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 6/15/2013
Mesaje: 1
http://img1.etsystatic.com/001/0/6155020/il_fullxfull.394700533_iaes.jpg

Este o imagine cu o bufnita alba as fi vrut s o postez ca imagine insa nu ma pricep. Aveti cumva idee in ce tehnica este cusuta si daca este cu ata sau cu guta de pescuit?

Am incercat cu ata de cusut in peyote si nu iese nimic. Adevarul este ca eu sunt super incepatoare. Este cam al doilea proiect la mine.

Multumiri multe pentru ajutor!!

Mai exista si niste cercei cu o bufnita micuta de tot. Daca invat s apun imagini ii pun pentru voi deoarece sunt superbi!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.