Super Nanny

Options Super Nanny
Subiectul anterior · Subiectul urmator
mommy
Postat: Thursday, March 1, 2007 9:23 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 11/18/2006
Postari: 3674
Maria & mami wrote:
Ori a luat-o lumea razna , ori sunt eu depasita. Ati vazut emisiunea din seara asta ? Pai sa imi spuna mie fica'mea : Dobitoaco, Porc gras , Vito , Marsh la bucatarie cu tine...... etc etc ...... , Proasto ! Te omor ! Maimutza mutanta ! Gesturi de genul : pumni, picioare , scuipat, aratat fundul si scuturat ca toate cele...... Smuls parul din cap, batut cu pumni si picioare . Scosul limbii era deja alint ! bataus bataus bataus bataus bataus bataus Si inca nu s-a terminat ! toanerele

I-a pus cola in pahar si l-a aruncat dupa maica-sa ...... ca nu era plin ! alcool

Catuse, frate , ca o leg de calorifer si acolo o uit ! firstprize

what
Na ca am ratat emisiunea de azi. M-am uitat la Ocean's 11. Ma ingrozeste ce povestesti Mami de Mariuca!
MNiko
Postat: Thursday, March 1, 2007 10:21 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Nu cumva e vorba de fetita care nu avea voie sa manance corn cu ciocolata? Si care o bate a la propriu pe mama? Eu am vazut prima data cand s-au difuzat. Acum sunt toate reluari si nu prea am mai tinut cont sa le urmaresc.
danab
Postat: Thursday, March 1, 2007 11:01 PM

Nivel: Senior

Intrat: 3/13/2006
Postari: 5519
Locatia: Iasington
Am vazut o faza, cand statea pe pat si se certa cu tatal ei. Mi s-a parut destul de trasa de par faza, regizata sau fortata.oare
Maria & Mario
Postat: Thursday, March 1, 2007 11:02 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 2/13/2006
Postari: 9883
Locatia: Departe-poate prea departe
MNiko wrote:
Nu cumva e vorba de fetita care nu avea voie sa manance corn cu ciocolata? Si care o bate a la propriu pe mama? Eu am vazut prima data cand s-au difuzat. Acum sunt toate reluari si nu prea am mai tinut cont sa le urmaresc.

Ba da , ea e ! bataus
taki
Postat: Saturday, March 10, 2007 7:41 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 2/13/2006
Postari: 13501
Locatia: Printre voi!
De abia astept sa ma uit la emisiunea asta...regizate sau ba, sunt cat de cat educative.uff
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed