Super Nanny

Options Super Nanny
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Rody
Postat: Monday, February 5, 2007 11:44 AM

Nivel: Senior

Intrat: 6/10/2006
Postari: 6198
Locatia: Peste tot si nicaieri...
Si aici este emisiunea asta.La fel si cea cu schimb de mame.
mommy
Postat: Thursday, February 8, 2007 7:48 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 11/18/2006
Postari: 3674
Uitati-va acum la Super Nanny sa vedeti mostra de copil si mai ales de tata! fool
Cris Rusu
Postat: Thursday, February 8, 2007 7:50 PM

Intrat: 10/14/2006
Postari: 1445
Locatia: Micul Paris romanesc, de cosmar...
banghead banghead boxing closedtopic disputa bataus Exact la asta ma uitam! Mai exista si asemenea specimene, din pacate! Si ma refer si la copil, si la tata!nono fool box2
mihaela75
Postat: Thursday, February 8, 2007 7:51 PM

Intrat: 2/22/2006
Postari: 4839
ce vedeti?ras
Kiki
Postat: Thursday, February 8, 2007 7:58 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36610
Locatia: In casuta cu pitici
mihaela75 wrote:
ce vedeti?ras

Un tatic nesimtit care sta si se uita la Tv si fi-sa se joaca cu cutitele si foarfeca la bucatarie! angry disputa
Cris Rusu
Postat: Thursday, February 8, 2007 7:59 PM

Oooo, cred ca scriu un roman! O fetita de vreo trei anisori (nu am fost atenta la varsta) face ce vrea din mama si din tata, mai ales din tata, care a ajuns sa submineze autoritatea mamei... 2 exemple: "Hai acasa ca e tarziu, si iti cumpar nu stiu ce jucarie..." Pleaca, ajung in magazinul de jucarii, cumpara o galetusa cu accesorii de nisip, pustoaica mai ia o jucarie, si iese din magazin... Mama urla dupa ea, si tatal zice "Ia-o si pe aia" Urmand o scurta cearta, in urma careia mama cedeaza, si plateste si jucaria. Exemplul 2: mami anunta ca pleaca sa cumpere un suc si ca face o oprire la o prietena, urmand ca fetita sa ramana sub supravegherea tatalui. Acesta ramane la tv, iar copilul se murdareste din cap pana in picioare cu carioci, umple parchetul din sufragerie cu crema de ciocolata, si cand mama se intoarce, normal ca explodeaza, iar tatal ca sa lase copilul in pace, ca ce a facut, ca se curata repede... Si ia fata de acolo, ca sa nu o mai certe mama, dar nu si-a recunoscut vina... Acum tocmai a fost din nou sub supravegherea tatalui, care se uita la tv in dormitor la desene animate, si copilul scotea foarfeca si cutitul din sertar din bucatarie... what what bataus disputa toanerele closedtopic nervi
mommy
Postat: Thursday, February 8, 2007 8:17 PM

Ce mai stie sa faca fetita? Face pipi pe ea cand vrea sa se razbune pe mama, o injura si ii vorbeste groaznic (la cine o fi auzit oare...?). Ce mai face tatal? Sta capra ca sa isi ia fata de pe sifonier fardurile mamei si sa le foloseasca, o invata sa minta si sa raspunda mamei... fool
Cris Rusu
Postat: Thursday, February 8, 2007 8:19 PM

Corect! Astea le-am omis! alcool fool
Kiki
Postat: Thursday, February 8, 2007 8:19 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36610
Locatia: In casuta cu pitici
Jaleeeee! Daca aveam un sotz din asta manca bataie dimineata, la pranz si seara. Numai el e vinovat de istericalele copilului si de cat de rasfatat e.
A invatat-o pe fi-sa sa si minta! "nu-i spunem lui mami ca tu ai spart farfuriile, ca te pedepseste! Ii spunem ca eu le-am spart. Copilul face jocul tatalui.
In magazin: mergem sa luam iaurt. Vreau biscuiti. Hai ia (tatal). Vreau inghetata (nu, ca am venit sa luam iaurt, zice mama; hai ia, zice tatal). mama scoate inghetata din cos, iese afara cu copilul care deja urla ca nu ii ia inghetata si cand iese tatal cu cumparaturile, bineinteles ca a luat si inghetata! tunete
Cris Rusu
Postat: Thursday, February 8, 2007 8:20 PM

bataus bataus disputa angry
mommy
Postat: Thursday, February 8, 2007 8:29 PM

Miru wrote:
Ce mai face tatal? Sta capra ca sa isi ia fata de pe sifonier fardurile mamei

Iar fata a cazut pe spate si s-a lovit la cap, cand sa coboare... Fetelor, si eu i-as trage o batuta lui nenea asta... bataus bataus bataus
Cris Rusu
Postat: Thursday, February 8, 2007 8:34 PM

rambo rambo Miru, ai nevoie de ajutor?bataus bataus
Maria & Mario
Postat: Thursday, February 8, 2007 8:40 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 2/13/2006
Postari: 9883
Locatia: Departe-poate prea departe
Am vazut si eu. Ce as face eu cu un " domn " de asta ? Ii incui in casa o saptamana , doar pe ei doi, sa vedem daca nu se educa singur tati asta..... retardat. E vina ei, trebuia sa il creasca pe sot , nu sa faca alt copil !

Cat despre vocabularul fetei ! boxing bataus
mommy
Postat: Thursday, February 8, 2007 8:47 PM

Cris Rusu wrote:
rambo rambo Miru, ai nevoie de ajutor?bataus bataus

hohot Daaaaa, daca ne unim toate si nu stiu daca ar fi suficient pentru asa specimen fool bataus
mommy
Postat: Thursday, February 8, 2007 8:50 PM

Maria & mami wrote:
E vina ei, trebuia sa il creasca pe sot , nu sa faca alt copil !

Ai dreptate. Si mama are o vina, clar, tatal are nevoie de educatie mai mult decat fata...
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed