Stiti ceva despre...? -4-

Options Stiti ceva despre...? -4-
Subiectul anterior · Subiectul urmator
katy_lumika
Postat: Sunday, February 15, 2009 5:10 AM

Nivel: Senior

Intrat: 1/14/2008
Postari: 5944
Locatia: Constanta
Elenacomputerlove computerlove
g_nicoleta2000
Postat: Sunday, February 15, 2009 1:53 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/14/2006
Postari: 3898
Locatia: Bacau
Pe cine ati pierdut frumoaselor? Nici daca vreau sa scap de voi nu pot. dance Mi-e dor si mie de voi...
Va pup pe toate si promit ca fac eforturi sa va mai scriu cate un rand despre noi. Am incercat Vineri sa scriu dar nu reusesc pentru ca ma incurc in mod constant...nu stiu unde sa gasesc topicurile care le vreau.
Am ramas muta de uimire cat de multi bebei "proaspeti" aveti, s-a muncit intens la unele capitole. Cate povesti despre nopti fierbinti am pierdut

topai
Maria & Mario
Postat: Sunday, February 15, 2009 2:35 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 2/13/2006
Postari: 9883
Locatia: Departe-poate prea departe
g_nicoleta2000 wrote:
Pe cine ati pierdut frumoaselor? Nici daca vreau sa scap de voi nu pot. dance Mi-e dor si mie de voi...
Va pup pe toate si promit ca fac eforturi sa va mai scriu cate un rand despre noi. Am incercat Vineri sa scriu dar nu reusesc pentru ca ma incurc in mod constant...nu stiu unde sa gasesc topicurile care le vreau.
Am ramas muta de uimire cat de multi bebei "proaspeti" aveti, s-a muncit intens la unele capitole. Cate povesti despre nopti fierbinti am pierdut

topai

Offf, bine ai revenit ! Si sa nu razi , ca poate te corupem cu ceva nopti fierbinti si pe tine - cu Liviu si poate vine iepurasul cu un test pozitiv ..... Hm ???? :018: hohot
Lilly of the valley
Postat: Sunday, February 15, 2009 3:49 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
g_nicoleta2000 wrote:

topai

nico, ce bucurie sa te stiu din nou pe aiciyes
Bine ai revenit!pupici
raly
Postat: Sunday, February 15, 2009 3:56 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25889
Locatia: M e d i a s
Nico bine ai revenit!floare3 floare3 floare3
kali
Postat: Sunday, February 15, 2009 8:31 PM

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14381
Nico, cat mi-ati lipsit!computerlove
sousourel
Postat: Sunday, February 15, 2009 10:11 PM

Intrat: 2/18/2006
Postari: 7688
Vezi ca nu poti sta departeras Bine-ai revenityes
shirel
Postat: Sunday, February 15, 2009 10:19 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
Nico,cred ca ai vazut cat am plins dupa tine,bine ca totusi ai revenit,eu una de cand te-am asteptat si sa stii ca tu esti singura cu un copil care a stat linga mine la Suceava si nu am molipsit-o,daaar nu este tarziu nici de acuma!hohot hohot Ai vazut ce le-am molopsit pe Oana si pe Diana.(eu inca cred ca cersaful ala a fost de vinahohot hohot hohot )
Fluturas
Postat: Sunday, February 15, 2009 11:41 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 11/22/2006
Postari: 9778
Locatia: o casa,care nu este facuta de mana,ci este vesnica
nico,bine ai revenit!!
S.ELENA
Postat: Monday, February 16, 2009 12:04 AM

Intrat: 6/20/2007
Postari: 7309
Locatia: Printre probleme......
katy_lumika wrote:
Elenacomputerlove computerlove

pupici computerlove

Abia astept sa va mai vad (poate chiar life, cine stie?!?!)!!!!!topai topai pupici
g_nicoleta2000
Postat: Monday, February 16, 2009 7:36 AM

Multumesc mult pentru primire, v-am lipsit asa de mult?? Inseamna ca a fost liniste pe forum, de aceea ati avut timp de facut copii.
Am fost shoc cand am vazut ca la tickerul Oanei (Kali) este un bebe mic, waw, chiar i-a pus cersaful lui Catalin si a mers de minune. Felicitari pentru bebe, waw ce familie ai acum, bravo.
Shirel, tu cu ideeile talenewclap , vezi ce bine au functionat?
Butterflymajoreta , alt shoc, ieri ti-am citit niste postari dar nu vazusem burtica ta, cate adepte a avut Shirel la cersaf, periculoasa femeie. Felicitari Butterfly, 3 copiitopai
Sousourel, stai mai mult de vorba cu Shirel ca spatiul tickerului este ca golutcoeur
Raly, o secunda am crezut ca si tu ai al treilea copil cand colo era tickerul de greutate, iti urez sa-ti reuseasca planul de a pierde 10 kg, cam multisoare nu? Pune si tu numai 5 ca sa ai sentimentul victoriei mai devreme, zic si eu..
Mariutahearts
Mami de Maria, burticoasa mica, stai fara griji ca nu a pierdut Liv nimic ba chiar de sambata a cumparat material documentaristic drept cadou de Sf. valentin dar daca indrazneste vreun spermatozoid sa treaca de paznicul meu cel constiincios la vasectomie merge de urgenta. Ptiu, ptiu, nu mai pomeni de asa ceva, de abia m-am invata sa dorm toata noaptea si ce bine esteeee
Cris-DL
Postat: Monday, February 16, 2009 7:47 AM

Intrat: 10/4/2006
Postari: 6849
Locatia: over the rainbow

Nico, bine ai revenit ! ...taaare mult ati mai lipsit ! computerlove
g_nicoleta2000
Postat: Monday, February 16, 2009 7:53 AM

Cris-DL wrote:

Nico, bine ai revenit ! ...taaare mult ati mai lipsit ! computerlove

Cristina, da ce-i cu Id-ul tau , eu parca te stiam altfel. Sau de cand cu bebe te-ai gandit ca ti-ar sta bine cu mai multe schimbari? Felicitari pentru frumosii copiimajoreta
Cris-DL
Postat: Monday, February 16, 2009 8:04 AM

Intrat: 10/4/2006
Postari: 6849
Locatia: over the rainbow
g_nicoleta2000 wrote:

Cristina, da ce-i cu Id-ul tau , eu parca te stiam altfel. Sau de cand cu bebe te-ai gandit ca ti-ar sta bine cu mai multe schimbari? Felicitari pentru frumosii copiimajoreta

Daaa, eram altfel, acum sunt... undercover alcool
Multumesc mult !

cute_babies_of_mine
Postat: Monday, February 16, 2009 11:58 AM

Intrat: 4/4/2006
Postari: 8978
Locatia: Piatra Neamt, Romania
Nico, ce bine ca te-ai intors!!!!!!!pupici pupici pupici
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed