Stiti ceva despre ... - 5

Options Stiti ceva despre ... - 5
Subiectul anterior · Subiectul urmator
fdianamaria
Postat: Tuesday, September 28, 2010 4:31 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/17/2006
Postari: 4933
Locatia: in jurul Aradului...
Uite o pozica cu piticul https://i47.photobucket.com/albums/f153/mari_paun/Picture345-1.jpg
Mari scria azi "Suntem bine, aseara am ajuns acasa si bebe PETRU MIHAI papa la tzitzi si doarme, e micut, ca am avut lichid mult a avut la nastere 2760g, insa il fac eu mare...imi vine sa-l mananc cand il vad cat de micut e...o minune in casa noastra
Ema e la taica-su si abia astept sa vina acasa, mi-e dor de ea, insa am nevoie de cateva zile de refacere si adaptare."
Asa ca e totul ok. yes yes
raly
Postat: Tuesday, September 28, 2010 4:39 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25889
Locatia: M e d i a s
Waw,ce bine sa o revad!yes yes Felicitari pentru micut si asteptam sa intre sa ne mai zica cate ceva despre ei!computerlove computerlove
serarg
Postat: Tuesday, September 28, 2010 6:21 PM

Intrat: 9/10/2010
Postari: 3227
Locatia: bucuresti
ce stiti de Irinuta?e mai bine?
Ange blanc
Postat: Tuesday, September 28, 2010 7:22 PM

Intrat: 4/11/2010
Postari: 4221
Locatia: Belgique
serarg wrote:
ce stiti de Irinuta?e mai bine?

Serarg multumesc pentru grija si tie si celorlalte care s-au gandit la noi astazi.
Irina e ceva mai bine. De ieri dupa-amiaza am pus-o la regim. Pana dimineata i-am dat doar apa plata si ceai, putin si des. Dimineata i-am facut o supa de zarzavat pe care i-am dat-o strecurata pana la pranz, iar de azi de la pranz i-am dat si zarzavatul din supa. N-a mai varsat de atunci. A fost oricum prea mult pentru ea.
Va multumesc ca v-ati gandit la noi. computerlove
serarg
Postat: Tuesday, September 28, 2010 7:41 PM

Intrat: 9/10/2010
Postari: 3227
Locatia: bucuresti
si eu am aceeasi pb cu rares si l-am trecut pe orez,supa,la noi e o recidiva...si azi numai la el m-am gandit si am sunat cred ca de 4 ori bona...nu mi-a ars de nimic....
pupam fata si sa se faca bine repede pupici pupici daca eram mai aproape chemam piticii la noi in weekend
Ange blanc
Postat: Tuesday, September 28, 2010 7:55 PM

Intrat: 4/11/2010
Postari: 4221
Locatia: Belgique
serarg wrote:
si eu am aceeasi pb cu rares si l-am trecut pe orez,supa,la noi e o recidiva...si azi numai la el m-am gandit si am sunat cred ca de 4 ori bona...nu mi-a ars de nimic....
pupam fata si sa se faca bine repede pupici pupici daca eram mai aproape chemam piticii la noi in weekend

Sa va faceti bine si voi. Venim noi candva pana acolo ... vara viitoare, daca traim pana atunci. pupici
Deziree
Postat: Thursday, September 30, 2010 4:27 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 3/24/2006
Postari: 830
Locatia: Suedia
Delfinasapupici iti multumesc pentru grijapupici

Nu am mai intrat de o groaza de timp pe forum. S-au intamplat evenimente neasteptate in viata noastra, care ne-au dat peste cap. Am pierdut-o pe bunica mea care ne-a crescut de mici.Dumnezeu sa o odihneasca in pace! Ce ciudata este viata! In ultimii 9 ani am pierdut tot, parinti, bunici, s-au dus toti din 3 in 3 ani. Sunt asa de trista si nu stiu daca pot sa-mi revin. Parca e prea multa durere in suflet si trebuie sa traiesti asa cu un gol imens toata viata, e tare greu....

Intre timp am si nascut, pe 6 iunie. A fost o nastere foarte grea. Nu mi-am imaginat ca dupa 2 nasteri naturale pot sa trec prin asa ceva. Dupa 34 de ore de travaliu a venit si printesa, Rania Jasmine. La un moment dat era sa o pierd, dar Dumenzeu este mare si a fost alaturi de noi. Este sanatoasa, papacioasa si creste tare repede. Ahmad si Celine sunt tare iubitori, nu o lasa sa doarma , vor sa o pupe non stop si sa se joace cu ea, iar dimineata abia asteapta sa se trezeasca, insa pitica doarme pana la 12. Este tare cuminte si asa pana la 11-12 pot si eu sa-mi fac treburile si sa ma ocup si de copii.

Va pup fetelor, imi era dor de voi, o sa mai scriu din cand in cand sa nu ne uitati. Oricum va citesc si ma bucur alaturi de voi si sufar alaturi de voi. Imi sunteti tare dragi. Va doresc numai bine si sanatate maxima.computerlove computerlove
nikmiki
Postat: Thursday, September 30, 2010 5:40 PM

Nivel: Ambasador

Intrat: 7/18/2010
Postari: 881
Locatia: Spania
deziree,condoleante pentru bunica ta,Dumnezeu s-o odihneasca in pace!
Felicitari pentru printesa mica!Sa va bucurati de ea!Bine ca s-a terminat cu bine cu nasterea,cred ca ce sperietura...pale
Multa sanatate si bucurii!pupici pupici pupici
Mela
Postat: Thursday, September 30, 2010 6:41 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 11/19/2006
Postari: 13514
Locatia: belgia
Deziree,nu ai idee cat ma bucur sa stiu de voi computerlove imi pare bine ca sunt sanatosi copii angel
si imi pare rau pentru bunica ta,Dumnezeu sa o ierte si sa o odihneasca in pace!
sincer,m-ai cam socat povestind despre travaliu,nu-mi imaginam ca la a treia nastere poate fi asa de greu pale slava Domnului ca s-a terminat cu bine,ca vi-e fata sanatoasa si ca nu-s gelosi fratiorii mai mari angel
va pup pupici pupici pupici pupici computerlove
raly
Postat: Thursday, September 30, 2010 9:01 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25889
Locatia: M e d i a s
yes Desireeeeeeyes yes Ce ma bucur sa te revad!hearts Imi pare rau de bunica ta,condoleantze!uff Insa uite ca ai si o veste buna,mai ai inca un sufletel micut care o sa mai aline din pierdere!Felicitari si asteptam si pozici cu Ahmad,Celine si printesa cea micahearts hearts
delfinasa
Postat: Thursday, September 30, 2010 9:22 PM

Nivel: Senior

Intrat: 2/13/2006
Postari: 6852
Locatia: pe-aici
Bine-ai revenit, Deziree!computerlove Ma bucur ca te-ai intors printre noi!
Condoleante pentru buni a ta! Sa se odihneasca in pace!
Pentru fiecare necaz, Dumnezeu da o bucurie ca sa putem sa mergem mai departe...Felicitari pentru a treia minune- Rania Jasminefloare2! Multa fericire sa va aduca, sa fie sanatoasa si sa aiba o viata frumoasa si plina de bucurii!...si vrem sa ne-o prezinti cu poze alaturi de fratiorii eibounce.
mirela74chris
Postat: Thursday, September 30, 2010 9:42 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 10/17/2009
Postari: 8601
Locatia: Constanta
noi suntem bine,dar nu prea mai avem timp.Am inceput anul intai la "litere"clasa I cu Razvan si avem foarte putin timp!Multumesc de griji.
Va pup pe toate!computerlove pupici
Ana
Postat: Friday, October 1, 2010 7:37 AM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 11/9/2008
Postari: 30045
Deziree bine ai revenit!!yes
felicitari pentru bebelina si multa sanatate la toti si putere de a merge inainte!computerlove computerlove
Anelise
Postat: Tuesday, October 5, 2010 5:55 AM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/4/2008
Postari: 17381
Locatia: Ro
Felicitari, Mari, pentru bebelus! angel Sa fiti sanatosi! pupici
Deziree, ma bucur ca sunteti bine pupici, dar sa stii ca am ramas tablou cu cele 34 ore de travaliu. pale Bine ca ai scapat! Ai fost super curajoasa! bravo Felicitari pentru bebelina mica si pentru ceilalti doi copilasi! coeur pupici pupici ... Condoleante pentru bunicuta!
oanamaria
Postat: Tuesday, October 12, 2010 2:44 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
Fetelor mi-e dor de TEO!Mai tine cineva legatura cu ea?
SNOW DROP lipseste de mult timp.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed