Stiti ceva despre ... - 5
Subiectul anterior · Subiectul urmator
LilianaD
Scris: Tuesday, November 20, 2012 9:06 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/22/2011
M, JJJJyes JJJJJcomputerlove M, J, JJJpupici JJ
g_miha73
Scris: Tuesday, November 20, 2012 1:10 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 6/17/2011
Ma bucur pentru vestea buna despre Elena. yes Nu am prea postat pe aici, insa stiu povestea vietii Elenei. Imi pare rau, din postarile ei se vede ca este un om bun angel
Multa sanatate si sa auzim numai vesti bune. thumleft
S.ELENA
Scris: Wednesday, November 21, 2012 6:04 PM
Nivel

Inregistrat: 6/20/2007
In primul rand bine v-am regasit!!!!

Poate ma credeti neserioasa, dar ultimile saptamani au fost de calvar pe toate planurile.
Am trecut printr-o gramada de peripetii cu analiza; intai mi-au amanat decizia cu o saptamana (desi s-a intervenit ptr mine), apoi in ziua cand eram programata sa o fac (pe 12 noiembrie) s-a stricat un aparat care fabrica substanta de contrast. Am fost reprogramata joi, chiar de ziua mea, dar si atunci am intrat mai tarziu cu 1 ora si ceva fata de programare.........va puteti imagina ca ma gandeam la ce-i mai rau, aveam senzatia ca toate sunt impotriva mea.
De vineri seara il am pe Denis cu varicela (si de sambata pe Robert) si luni pe la 5 dimineata cand ma pregateam sa ma echipez sa plec la scoala, a facut febra 39,8, cu varsaturi si frisoane de m-a bagat in sperieti (asta dupa ce toata noaptea nu am dormit nici eu nici el).

Cand m-a sunat Eugen pe la pranz de la clinica sa-mi spuna rezultatul (i-am zis ca oricare ar fi sa ma sune, sa nu ma tina ca pe jar pana seara cand ajunge el acasa, ca mor de inima), parca pluteam, nu mai auzeam si nu mai vedeam, nu ma puteam concentra deloc..........cred ca o ora si ceva am plans continuu si parca tot nu-mi venea sa cred!!!!!!!!!!!!!!

Acea modificare care aparuse pe oase, care ne-au bagat pe noi la idei, este de fapt o artroza sternocostala.

Una peste alta m-am mai linistit, mai ales ca si la scoala lucrurile incep usor-usor sa se aseze, chiar daca nu in totalitate asa cum as fi vrut eu, dar important este ca merg spre bine. Directoarea cea noua s-a dovedit a fi o femeie de nota 20+, cu un suflet imens.

Cam astea ar fi - in mare, noutatile.
Le multumesc din suflet Alinei (Clalina) ptr toate mesajele si telefoanele pe care mi le-a dat si toate vorbele frumoase si suportul oferit si lui Katy, care de altfel v-a dat si vestea cea mare!!!!

Va multumesc si voua tuturor, inca o data, ptr sufletul mare pe care il aveti, ptr vorbele frumoase, de sustinere pe care mi le-ati spus si ptr faptul ca v-ati gandit inclusiv sa ma ajutati financiar ptr analiza...ptr mine a insemnat enorm si m-am convins ca inca exista prietenii neconditionate si oameni cu suflet mare!!!!!

Va iubesc mult-mult de tot!!!!!!!
Mami_de_gemeni
Scris: Wednesday, November 21, 2012 6:19 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Elena multa sanatate iti doresc din suflet. Tie si copiilor tai. pupici computerlove computerlove computerlove
S.ELENA
Scris: Wednesday, November 21, 2012 6:23 PM
Nivel

Inregistrat: 6/20/2007
Mihaela, iti multumesc din tot sufletul!!! Imi pare nespus de rau ca am ratat intalnirea cu tine, dar sper sa avem ocazia la anul!!!pupici computerlove
vali horhoianu
Scris: Wednesday, November 21, 2012 6:39 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 1/26/2010
Ma bucur ca ne dai vesti bune! sanatate copilasilor iar tie sa-ti dea Domnul putere sa treci peste toate!computerlove
marivic
Scris: Wednesday, November 21, 2012 7:46 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 8/10/2007
Vesti bune asa cum si credeam ca vor fi,.....computerlove computerlove computerlove Tot raul spre bine,vezi?Acum sa nu-ti mai faci griji,.....te rog!pupici pupici pupici Multa sanatate si numai zile pline de zambete sa ai!Te pup si te imbratisez cu drag!
pupici computerlove (Multa sanatate si piticilor bolnaviori,....sa treaca repedepupici pupici )
Mami_de_gemeni
Scris: Wednesday, November 21, 2012 7:57 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
S.ELENA wrote:
Mihaela, iti multumesc din tot sufletul!!! Imi pare nespus de rau ca am ratat intalnirea cu tine, dar sper sa avem ocazia la anul!!!pupici computerlove

Cu siguranta, ne vom intalni intr-o zi mai apropiata sau indepartata.
pupici computerlove
oanamaria
Scris: Wednesday, November 21, 2012 8:21 PM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
Ma bucur enorm Elena !Multa sanatate si tie si celor mici!computerlove
clalina
Scris: Wednesday, November 21, 2012 10:11 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/25/2010
Elenus te iubesc !!!computerlove computerlove computerlove
mariana71
Scris: Wednesday, November 21, 2012 11:26 PM
Nivel

Inregistrat: 10/14/2009
Elena pupici pupici pupici pupici pupici computerlove computerlove computerlove computerlove
bereea
Scris: Thursday, November 22, 2012 7:59 AM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Elena, important este ca acolo sus cineva te iubeste!Sanatate si numai bine!computerlove
LilianaD
Scris: Thursday, November 22, 2012 8:54 AM
Nivel

Inregistrat: 2/22/2011
Elena si eu ma bucur pt tine.jcomputerlove jiloveyou iloveyou iloveyou jj
roxinthya
Scris: Thursday, November 22, 2012 9:30 AM
Nivel

Inregistrat: 11/10/2009
Elena ma bucur din tot sufletul! yes yes yes yes yes yes yes computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove computerlove
iasmina_ioana
Scris: Thursday, November 22, 2012 9:36 AM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 3/1/2011
Elena, ma bucur ca esti bine si iti doresc sanatate. computerlove computerlove computerlove computerlove
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.