Stiti ceva despre ... - 5
Subiectul anterior · Subiectul urmator
mirela74chris
Scris: Tuesday, October 23, 2012 10:14 AM
Nivel: Maestru

Inregistrat: 10/17/2009
bereea wrote:

SI EUcomputerlove
computerlove pupici
giulia_mamik
Scris: Wednesday, October 24, 2012 11:44 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/22/2010
Mirela,welcome back!pupici iloveyou
Chiar ma imtrebam pe udne esti.Am vrut sa te sun dar ne a spus cineva ca esti in concediu si am zis sa nu deranjez porumbeiii!computerlove Mi a fost dor de tine.Ma bucur ca te ai intors!pupici
mirela74chris
Scris: Wednesday, October 24, 2012 12:17 PM

Inregistrat: 10/17/2009
giulia_mamik wrote:
Mirela,welcome back!pupici iloveyou
Chiar ma imtrebam pe udne esti.Am vrut sa te sun dar ne a spus cineva ca esti in concediu si am zis sa nu deranjez porumbeiii!computerlove Mi a fost dor de tine.Ma bucur ca te ai intors!pupici

Am fost in concediu,dar nu singuriras Si eu ma bucur sa va citesc iarcomputerlove pupici
roxinthya
Scris: Friday, October 26, 2012 3:01 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 11/10/2009
kokocomputerlove computerlove mai intru dar nu prea apuc sa scriu co Petru vrea si sa doarma la mine in brate!ras ras
shirel
Scris: Friday, October 26, 2012 4:07 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 7/22/2007
roxinthya wrote:
kokocomputerlove computerlove mai intru dar nu prea apuc sa scriu co Petru vrea si sa doarma la mine in brate!ras ras

Hai ,mamico ca inca putin si nu mai vrea asta asa ca te asteptam cu drag.Eu una stateam si cu el in bratze si cu o mana pe tastatura asta fiindca ma manca cateodata palma sa tot mai scriu cate ceva .ras sic Bine ca macar auzim de voi!computerlove
koko2008
Scris: Saturday, October 27, 2012 11:57 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 1/11/2009
Roxy computerlove e un mic rasfatat . Nu sta in carut sau leagan ?pupici
bulibuli
Scris: Friday, November 16, 2012 10:05 PM

Inregistrat: 3/17/2008
bulibuli wrote:
mai stie cineva ceva de Roxxy-oxxy ???

Fetele, am reusit sa vorbesc putin cu Roxxy, va saluta si ii este tare dor de voi, de forum, doar ca a trecut prin .... multe in ultima vreme.. m-a rugat sa postez eu mesajul ei pentru voi, cu promisiunea ca se va intoarce in curand printre noi, cand lucrurile se vor mai indrepta...

"daca poti sa copiezi ce iti scriu eu sa le transmiti fetelor.....Nu credeam ca vreodata mie mi se poate intampla asa ceva... imi citea mama povesti cand eram mica cu printi si printese si...."au trait pana la adanci batraneti".... se pare ca la mine adanci batraneti nu a insemnat decat 5 ani :( ... imi e tare greu cand imi amintesc si vorbesc despre asta... am lacrimi in ochi si inca rana nu e complet inchisa. Relatia noastra nu a fost niciodata roz dar m-am incapatanat si am refuzat sa cred ca se va termina, am tras cu dintii cat am putut... chiar si cand a venit prima palma, si doua si tot asa, facea crize exagerate de gelozie, nu aveam voie sa ies in oras decat cu el ... mi-a interzis sa mai merg la sora mea (pe motiv ca poate imi gasesc vreunu)... la mama nu mergeam decat cu el. Atunci nu le baga de seama si ii suportam orice numai sa tin casnicia. Devenise foarte gelos desi nu mergeam decat servici si acasa si mereu ma acuza ca eu am pe cineva... ajunse-se sa-mi interzica sa ma mai ingrijesc (sa ma epilez, pensez... etc) Chiar daca el a fost cel care m-a dat afara din casa ptr ca cu sigurantza cred ca as fi suportat si acum mi-am calcat pe inima si am fost la parinti si le-am spus tot. Toate astea s-au intamplat pe 10 decembrie. In aprilie am divortat dar pana atunci a iesit cu scandal plangeri la politie, amenintzari, dosare panela..etc. Mama banuieste ca avea pe cineva de se comporta asa, mai ales ca pe la sfarsitu lunii noiembrie i-am gasit in ghiozdalul lui de munca o pereche de chiloti de dama... si cand mi-am recuperat masina de la el in mai am mai gasit o pereche de chilotii sub bancheta.Credeti-ma ca refuz sa cred asa ceva.. dar alta explicatie nu gasesc.
Pot sa va spun ca m-am m-ai linistit un pic. am cunoscut un baiat dar imi e tare teama si nu am incredere de loc. Sper ca de data aceasta sa nu mai fie la fel. Imi e dor de voi toate... am mai intrat dar fara sa ma loghez ptr a putea vedea poze cu voi. Sper ca in curand sa ma linistesc de tot...."

Am postat in intregime mesajul, asa a vrut Roxxy... eu sper si cred ca tot raul e spre bine si nimic nu e la voia intamplarii...
verusca
Scris: Friday, November 16, 2012 10:21 PM
Nivel

Inregistrat: 6/11/2010
ceee draga de ea...cat trebuie sa fii suferit!
mikaela
Scris: Saturday, November 17, 2012 1:11 AM
Nivel

Inregistrat: 8/11/2010
guns Vai ce poveste! EU l-as fi castrat intai si apoi i-as fi tras si o mama de bataie ca la carte box2 Sincer, imi pare rau pt saraca fata ca a trecut prin asa ceva da' ma bucur ca si-a luat inima in dinti si a iesit din rahat, scuze de limbaj...Eu cred ca nu trebuia sa indure atat, de la prima vorba urata sau junghi in coaste ii dadeam viteza urgent. Nah, fiecare isi stie situatia si de ce indura ca aia nu mai e iubire...Roxxy, te asteptam inapoi, tot raul spre bine...computerlove
bereea
Scris: Saturday, November 17, 2012 6:26 AM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Important este ca a iesit din iadul in care traia.Cu siguranta nu i-a fost usor si nu-i va fi, dar mai bine singura decat sa traiesti langa o bestie.Cu timpul va intalni o persoanacare sao merite, care sa o invete sa aiba incredere din nou.O imbratisare si din partea meapupici
oanamaria
Scris: Saturday, November 17, 2012 6:50 AM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
OFFF!M-a cutremurat ce am citit !Bine ca s-a terminat calvarul si viata va incepe sa fie alta de acum .Imi pare tare rau ca a trecut prin asa situatii .
Mult noroc in noua viata si o astept cu vesti bune.
Buli multumim !
denisa_rachid
Scris: Saturday, November 17, 2012 11:01 AM
Nivel

Inregistrat: 8/13/2010
Imi pare tare rau sa aud asta...insa e bine ca a facut pasul asta. nimeni nu ar trebui sa indure asa ceva, si asta in numele iubirii...pupici computerlove
marivic
Scris: Saturday, November 17, 2012 11:38 AM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 8/10/2007
ROXYYYYYYY,mi s-a facut pielea de gaina si am lacrimi in ochi,plans ....Doamne prin ce ai trecut!plans plans plans Sunt cu gandul la tine,cu sufletul langa tine,......mi-e dor de tine,......Sa dea Dumnezeu sa te linistesti!computerlove computerlove computerlove
Fluturas
Scris: Saturday, November 17, 2012 12:46 PM

Inregistrat: 11/22/2006
off saraca.sper sa se mai linisteasca.pupici
georgyana
Scris: Saturday, November 17, 2012 10:20 PM
Nivel

Inregistrat: 12/9/2009
Roxxi tot raul spre bine poate ca de data asta ai gasit pe cine trebuiecomputerlove
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.