Stiri Shoc !

Options Stiri Shoc !
Subiectul anterior · Subiectul urmator
mihaela75
Postat: Friday, March 28, 2008 8:00 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/22/2006
Postari: 4839
Incredibil...cum adica " Pana nu vine Salvarea n-am ce sa fac " banghead O iei pe sus in masina si zbori la spital ,ce-i asa complicat ...militienii draku'tunete Acum mi-a picat fisa dar politistii nu au cursuri de prim ajutor si obligatia sa actioneze rapid in caz de accident?ma mir ca al meu sot face ca taximetrist in fiecare an refreshment la prim ajutor si vine acasa cu o trusa de ti-e si frica sa te uiti .Avea o canula de bagat in gat la victima in caz de sufocare cu ceva si-i zic " ma da tu esti nebun o faci pe doctorul si tai gatul omului sa bagi canula?" Si el imi zice senin, " Da , daca trebuie , sunt obligat s-o fac" what
Cristy
Postat: Friday, March 28, 2008 9:11 PM

Nivel: Senior

Intrat: 1/8/2007
Postari: 6843
Locatia: Israel
Mihaela daca au liceul facut este mult plans plans plans

A fazut si Haim filmulwtul... nu isi poate reveni, Haim lucreaza cu tineri si ii duce in excursie iar pentru asta face si el cursuri de prim ajutor + cursuri de tragere cu arma + arma + cursuri obligatorii de salvare ( cutremur si alte nenorociri )

Incredibil , incredibil, incredibil plans banghead angry toanerele
dya
Postat: Friday, March 28, 2008 9:12 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 5/12/2006
Postari: 12982
Locatia: Hunedoara
Fetelor este incredibilwhat what what cum pot sa fie asa de pasivi si aici ma refer la toti cei de la locul accidentuluipale pale pale .Pai fratele meu daca eram pe strada in primul rind ma duceam direct la cucoana in cauza si ii spargeam fatza aia de revoltataangry disputa boxing bataus bataus bataus iar apoi luam victima si plecam la spital iar nesimtitii aia de politistipuker nervi ma opreau doar daca isi foloseau armele din dotare......banghead banghead banghead
Hai ca acum chiar ca m-am enervatnervi rambo ....A INNEBUNIT LUMEA si nimeni nu face nimic pentru o convietuire mai buna si pace.pale pale pale plans
Kiki
Postat: Friday, March 28, 2008 9:36 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36610
Locatia: In casuta cu pitici
NU-mi vine sa cred! cry pale pale pale pale pale
Kiki
Postat: Friday, March 28, 2008 10:29 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36610
Locatia: In casuta cu pitici
Un film antiislam postat pe internet poate declansa o noua criza mondiala: 9AM
dya
Postat: Friday, March 28, 2008 10:31 PM

Exact ce spuneam oamenii nu mai sunt interesati sa mentina pacea in lume au devenit (adica am devenit) din ce in ce mai rai , mai rabunatori ....si chiar nu stiu ce ne mai rezerva viitorul.cry plans banghead pale
Maria & Mario
Postat: Friday, March 28, 2008 10:33 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 2/13/2006
Postari: 9883
Locatia: Departe-poate prea departe
Olume nebuna , nebuna, nebuna ! closedtopic
Lilly of the valley
Postat: Monday, March 31, 2008 11:25 PM

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
Kiki wrote:
Un film antiislam postat pe internet poate declansa o noua criza mondiala: 9AM

pacat ca nu am invatat nimic din istorie, pacat de suferitele create. umanitatea se pierde.
dya
Postat: Friday, April 11, 2008 1:47 PM

Nu stiam exact unde sa postez....
Chiar acum este o emisiune pe National tv unde se discuta despre a fi sau a nu fi vegetarian si printre altele spuneau ca a aparut o carte (autor din america)care contine printre altele si ca laptele nu este bine a mai fi consumat dupa virsta de 3 ani ca cica noi suntem singurele fiinte care mai consuma lapte dupa aceasta virsta comparatia fiind facuta cu animalelewhat what what alcool
oanalaurisa
Postat: Friday, April 11, 2008 4:48 PM

Intrat: 1/10/2007
Postari: 5597
dya wrote:
Chiar acum este o emisiune pe National tv unde se discuta despre a fi sau a nu fi vegetarian si printre altele spuneau ca a aparut o carte (autor din america)care contine printre altele si ca laptele nu este bine a mai fi consumat dupa virsta de 3 ani ca cica noi suntem singurele fiinte care mai consuma lapte dupa aceasta virsta comparatia fiind facuta cu animalelewhat what what alcool

hohot hohot hohot hohot hohot hohot hohot ce haios! vor sa zica adica,ca atunci cand ii pui un bol cu lapte la pisicuta din dotare care misuna prin curte toata ziua,o sa refuze? ce chestie? hohot
petro
Postat: Friday, April 11, 2008 5:59 PM

Intrat: 1/31/2008
Postari: 3374
dya wrote:

hohot hohot hohot hohot hohot hohot hohot Cainele meu ar bea un litru de lapte o data, asta inseamna ca nu mai e animal?sic
oanalaurisa
Postat: Friday, April 11, 2008 6:56 PM

petro wrote:

hohot hohot hohot hohot hohot hohot hohot Cainele meu ar bea un litru de lapte o data, asta inseamna ca nu mai e animal?sic

Ce haios! Chiar is culmea si astia...nu prea am vazut animal care sa refuze laptele...hohot ras
ingerash
Postat: Friday, April 11, 2008 8:00 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
Ce aberatii!Am urmarit eminsiuneacyclops what
Concluziemos ...nu mai exista animalenono hohot hohot hohot hohot ,cauza...bottle bottle bottle
oanalaurisa
Postat: Friday, April 11, 2008 8:14 PM

inger7 wrote:
Ce aberatii!Am urmarit eminsiuneacyclops what
Concluziemos ...nu mai exista animalenono hohot hohot hohot hohot ,cauza...bottle bottle bottle

hohot hohot hohot hohot hohot Buna concluzia!
mihaela75
Postat: Friday, April 11, 2008 8:59 PM

Intrat: 2/22/2006
Postari: 4839
Ma, nu consuma animalele lapte ca dupa ce seaca tata mamei nu le mai da nimeni doar nu se duce ogarul sa suga de la cateaua lauza.E si animalele astea rusinoase sic
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed