Stiri Shoc !

Options Stiri Shoc !
Subiectul anterior · Subiectul urmator
bereea
Postat: Thursday, September 11, 2008 6:29 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22770
Vai , fetelor, ce stiri ingozitoare!banghead banghead
Lilly of the valley
Postat: Thursday, September 11, 2008 6:41 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
Sincer mi s-a facut pielea de gaina ....uff uff uff
Anelise
Postat: Thursday, September 11, 2008 6:54 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/4/2008
Postari: 17381
Locatia: Ro
TeosOf wrote:

Dupa tot ce am vazut, pot sa spun, ca eu cu mana mea, as putea sa-i fac ce a facut si ea acelui copil, chiar daca nu-i al meu. Noroc pe criminala aia ca nu e langa mine.

Subscriu!!! Doamne, astia nu sunt oameni! cry guns guns guns bataus bataus bataus

Rody
Postat: Thursday, September 11, 2008 9:46 PM

Nivel: Senior

Intrat: 6/10/2006
Postari: 6198
Locatia: Peste tot si nicaieri...
shirel wrote:
Asa ceva nu se poate ierta,am plins si inca mai pling de ce am putut sa-mi vada ochii.
Doar in lagarele de exterminare am mai vazut
asa ceva!plans plans plans plans
https://www.acasatv.ro/noutati-acasa/emisiuni/exclusiv-imagini-socante-martiriul-unui-inger-s-a-intamplat-in.html

Unde sunt vinovatii si cum de ei pot dormi bine noaptea.
Fetelor am crezut ca mor cand am vazut asa ceva,imi cer scuze ca v-am pus sa vedeti si voi asa ceva dar trebuie sa invatam din acest caz si sa nu fim neutri de tot ce se intampla in jurul nostru indiferent unde am fi!

Am lacrimi in ochii,ma dore sufletul!Era de aceisi varsta cu Elo a meaplans plans plans plans plans plans plans
Merita spanzurata vaca naibi.Sper sa primeasca ce merita!plans plans plans plans
Rody
Postat: Thursday, September 11, 2008 9:47 PM

oanalaurisa wrote:

Pe langa stirile acestea ingrozitoare,iata inca una si asta horror de tot:

https://www.protv.ro/stiri/eveniment/mama-bebelusului-gasit-mort-intr-un-lac-de-acumulare-cautata-si.html

Nu e corecta viata.Altele se chinuie sa ramana gravidute si unele tampite ucideplans plans plans plans plans plans plans plans
Cristy
Postat: Thursday, September 11, 2008 10:48 PM

Intrat: 1/8/2007
Postari: 6843
Locatia: Israel
pale mi s-au treminat cuvntele cry cry cry cry cry
dya
Postat: Thursday, September 11, 2008 11:05 PM

Intrat: 5/12/2006
Postari: 12982
Locatia: Hunedoara
Eu de citeva zile vad stiri din intimplare la TV pentru ca le evit , iar aici intru vad link-urile fara a le deschide ca imi sunt de ajuns postarile voastre pentru a ma face sa renunt la a viziona aceste nenorociri.cry
carla
Postat: Thursday, September 11, 2008 11:21 PM

Intrat: 2/8/2007
Postari: 14165
dya wrote:
Eu de citeva zile vad stiri din intimplare la TV pentru ca le evit , iar aici intru vad link-urile fara a le deschide ca imi sunt de ajuns postarile voastre pentru a ma face sa renunt la a viziona aceste nenorociri.cry

idem
Sfefania_Johansson
Postat: Thursday, September 11, 2008 11:22 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 10/24/2007
Postari: 2267
Locatia: Suedia
dya wrote:

idem
Rody
Postat: Thursday, September 11, 2008 11:24 PM

dya wrote:

Cand am vazut mi sa facut rau.Ma afectat asa de tare cauzul baietelului ca ma luata durerea de cap.Noroc cu Raly care a vorbit cu mine pe YM ca o luam razna daca nu vorbeam cu cinevauff uff uff
bulibuli
Postat: Thursday, September 11, 2008 11:25 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 3/17/2008
Postari: 9649
dya wrote:

si eu la fel.. de cat sa ma uit la stiri sa cad in depresie mai bine ma duc pe camp sa dau cu sapa, sa nu stiu de nimic si de nimeni..
t-mihaela
Postat: Thursday, September 11, 2008 11:36 PM

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5142
Incredibil ,nu-mi vine sa cred...sa-mi trag palme sa ma trezesc closedtopic Bietul copilas pale
carla
Postat: Thursday, September 11, 2008 11:42 PM

Intrat: 2/8/2007
Postari: 14165
Ia privitinebuna
Rody
Postat: Thursday, September 11, 2008 11:58 PM

carla wrote:
Ia privitinebuna

Ce fata de criminala are.Ardeara-r in iad sa arda.Mama daca era in fata mea,muream cu ea de gat.O ardeam cu o tigara sa vada cum e.guns
raly
Postat: Friday, September 12, 2008 8:14 AM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25889
Locatia: M e d i a s
Socant!sorry1
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed