Stiri Shoc !

Options Stiri Shoc !
Subiectul anterior · Subiectul urmator
bereea
Postat: Friday, June 27, 2008 8:47 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22769
nu vreau sa o judec pe fetita respectiva, nu cunosc foarte bine povestea , dar am vazut fetite rom de 9-10-11 ani care danseaza foarte provocator in metroul din roma si canta "sexy, sexy stiu ca ma vrei..."
fdianamaria
Postat: Friday, June 27, 2008 9:15 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/17/2006
Postari: 4933
Locatia: in jurul Aradului...
adica...unele si-o cauta !!
Lilly of the valley
Postat: Saturday, June 28, 2008 3:24 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
Acum arunc toate rosiile din piata si toti pepenii spre asistenta sociala din Romania, pe Directiile pt. protectia copilului. De ce? Am vazut azi o emisiune cu Vasile Astarastoaie pe Protv Iasi, cica in 2007 au nascut 3200 mame sub 14 ani!!!!!uff
Alyna
Postat: Saturday, June 28, 2008 5:47 PM

Intrat: 2/15/2006
Postari: 1320
mariuta wrote:
Acum arunc toate rosiile din piata si toti pepenii spre asistenta sociala din Romania, pe Directiile pt. protectia copilului. De ce? Am vazut azi o emisiune cu Vasile Astarastoaie pe Protv Iasi, cica in 2007 au nascut 3200 mame sub 14 ani!!!!!uff

Am auzit si eu...da eu arunc cu rosii in parintii incompetenti care nu au gija de copiibataus bataus tunete bataus Doamneeee in ce tara traim...cata lipsa de educatieuff uff Mai ales la tara....Eu nu inteleg,cum,ca si mama,permiti sa se intample asa ceva????Oare chiar nu observi nimic schimbat la propriul copil??(nu doar fizic ci si psihic)Sau esti atat de preocupata de propria persoana ca sa te mai uiti si la fiinta de langa tine?uff uff Iar am citit de fata de 11 ani si mi-am facut numai draci...in primul rand ca se mediatizeaza excesiv cazul(in conditiile in care nu e nici primul, nici ultimul)si in al doilea rand...legat de parinti...PAI CAND ESTI ATAT DE PROSTangry angry angry INCAT SA NU OBSERVI CA FIICA-TA E GRAVIDA,MAI AI SI TUPEUL SA STARNESTI ATATA TAM-TAM?????Pai baga capul in pamant si rezolva balamucul!!!Da cum sunt tigani,e normal sa vrea sa ajunga la manglit in Anglia,daca tot au ocazianervi angry banghead ...In loc sa se intalneasca astia de la minister si alte organizatii competente sa planifice un avort la o tigancusa,mai bine s-ar intalni sa gaseasca fonduri pentru a trimite in Anglia unul din copiii bolnavi de cancer( sau alte afectiuni grave). Mor mititeii pe paturile din spitale din cauza ca nu au bani sa plece sa se tratezeplans plans .....Sa prezinte cazurile lor la tv,nu aberatia asta!!!!!!!!!!Doamne,ce nervi amtunete tunete tunete ....
Lilly of the valley
Postat: Saturday, June 28, 2008 5:56 PM

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
Alyna wrote:

Am auzit si eu...da eu arunc cu rosii in parintii incompetenti care nu au gija de copiibataus bataus tunete bataus Doamneeee in ce tara traim...cata lipsa de educatieuff uff Mai ales la tara........

pentru asta se cheltuie bani importanti pentru institutiile mai sus mentionate, bani pe care noi ii platim cu varf si indesat banghead banghead banghead
dya
Postat: Monday, June 30, 2008 4:02 PM

Intrat: 5/12/2006
Postari: 12982
Locatia: Hunedoara
Gravidele au interzis la avioanele din Turcia fool fool fool
kali
Postat: Monday, June 30, 2008 4:12 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14381
E adevarat ca femeilor insarcinate li se cere din luna a 7-a o adeverinta de la medic cum ca pot zbura. Ar fi trebuit sa se informeze inainte de a pleca in concediu- pe net e foarte simplu.

Eu voi avea 5 luni cand voi pleca in concediu si tot ma asigur cu o foita, ceva... sa nu am surprize.
dya
Postat: Monday, June 30, 2008 4:40 PM

Intrat: 5/12/2006
Postari: 12982
Locatia: Hunedoara
Asa este dar curios lucru ca la plecarea din tara nu le-au cerut asa ceva.uff
bereea
Postat: Monday, June 30, 2008 7:49 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22769
Vara-mea a venit anul trecut din America insarcinata in luna a saptea , iar cand s-a intors era in luna a opta.Nu a avut nevoie de nimic.Mi se par cam exagerati turcii, iar compania aviatica ar trebui sa-si informeze clientii de asemnea decizii.
Mela
Postat: Friday, July 4, 2008 10:25 PM

Intrat: 11/19/2006
Postari: 13514
Locatia: belgia
aveti grija ce mancatiuff
t-mihaela
Postat: Friday, July 4, 2008 10:31 PM

Nivel: Senior

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5142
Ah ce ma bucur...parea ca Roamania era capul tuturor relelor si uite suratele noastre mai mari si mai fitzoase ce fac .Rusinica ...hehehe sic
Mela
Postat: Friday, July 4, 2008 10:32 PM

Intrat: 11/19/2006
Postari: 13514
Locatia: belgia
si inca ceva,cu adevarat socant pentru mine...
mama la 70 de ani
Sfefania_Johansson
Postat: Friday, July 4, 2008 11:09 PM

Intrat: 10/24/2007
Postari: 2267
Locatia: Suedia
bereea wrote:
Vara-mea a venit anul trecut din America insarcinata in luna a saptea , iar cand s-a intors era in luna a opta.Nu a avut nevoie de nimic.Mi se par cam exagerati turcii, iar compania aviatica ar trebui sa-si informeze clientii de asemnea decizii.

nu cred ca turcii sunt cei exagerati..ci, din contra, romanii au fost neglijenti..toate companiile aviatice au in regulamentul de pe net scris daca e voie sau nu sa calatoreasca si pana in ce luna..e obligatia calatorului sa se intereseze..cum e, de exemplu, obligatia mea sa ma interesez de legislatia romana daca vreau sa conduc in Romania
plus ca e iresponsabilitate din partea mamei..daca ar fi avut hartia de la doctor, ar fi stiut ca nu risca nimic..asa, in schimb, nu a avut de unde sti ca poate pune sau nu sarcina in pericol..daca intra in travaliu?
eu circulam cu avionul de 2-3 ori pe an si am zburat de 2 ori cand am fost gravida..dar m-am interesat, am intrebat moasa..mi-a dat unda verde..si ultima data am fost in sapt 23 si 24..si atunci putea sa-mi puna interdictie daca sarcina mea nu era super ok..
carla
Postat: Thursday, July 10, 2008 10:33 PM

Intrat: 2/8/2007
Postari: 14165
Cazul de care se discuta deja de cateva zile:
Liceul fantoma
Am fost si eu profesor pe acolo,inca nu era infiintat acest liceu,dar directoarea exista ca si secretara,angajata ca femeie de servici din cate am inteles...de aici pana la directoare...cale lunga a strabatut saraca.banghead
oanalaurisa
Postat: Tuesday, July 15, 2008 11:50 AM

Nivel: Senior

Intrat: 1/10/2007
Postari: 5597
Iata cat de iresponsabile pot fi unele mame

BEBELUS BEAT
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed