Stiri Shoc !

Options Stiri Shoc !
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Lilly of the valley
Postat: Saturday, June 7, 2008 12:57 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042

cumplita experienta pt. un copiluff plans
MNiko
Postat: Saturday, June 7, 2008 1:01 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Intr-adevar Mariutza, si ca sa fiu sincera mai socant mi s-a parut primul comentariu facut pe acest articol. Mi-a aratat pur si simplu ca unii chiar nu gandesc inainte de a deschide gura.cry
Lilly of the valley
Postat: Saturday, June 7, 2008 1:05 PM

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
MNiko wrote:
Intr-adevar Mariutza, si ca sa fiu sincera mai socant mi s-a parut primul comentariu facut pe acest articol. Mi-a aratat pur si simplu ca unii chiar nu gandesc inainte de a deschide gura.cry

spun doar atat "Mare-i gradina Domnului"cyclops
Mela
Postat: Saturday, June 7, 2008 4:13 PM

Intrat: 11/19/2006
Postari: 13514
Locatia: belgia
am vazut si eu la stiri...saraca fetita,chiar nu stiu daca o sa treaca peste asta vreodatacry
bereea
Postat: Saturday, June 7, 2008 4:39 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22770
nu pot sa cred ca se pot intampla astfel de lucruri..saraca fetita
S.ELENA
Postat: Monday, June 9, 2008 1:43 AM

Nivel: Senior

Intrat: 6/20/2007
Postari: 7309
Locatia: Printre probleme......
MNiko wrote:

Subscriu!!!!fool fool fool
MNiko
Postat: Saturday, June 14, 2008 11:00 AM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
Bebelus „copt“ la soare în masina parintilor

Stirea in sine e socanta, dar cititi si primul comentariu facut la acest articol(adica cel mai de jos - facut se pare de un martor ocular) - maface sa ma intreb cat de adevarate sunt stirile prezentate la tv sau in ziare. Cunosc cazuri concrete unde ceea ce s-a spus in fata mea si ceea ce a aparut in ziar a doua zi a fost total diferit.
bereea
Postat: Sunday, June 15, 2008 2:25 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22770
in Italia a murit nu demult un copil uitat in masina de mama lui.Cand si-a adus aminte de el...era prea tarziubanghead
ingerash
Postat: Sunday, June 15, 2008 2:38 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
MNiko wrote:
Bebelus „copt“ la soare în masina parintilor

Stirea in sine e socanta, dar cititi si primul comentariu facut la acest articol(adica cel mai de jos - facut se pare de un martor ocular) - maface sa ma intreb cat de adevarate sunt stirile prezentate la tv sau in ziare. Cunosc cazuri concrete unde ceea ce s-a spus in fata mea si ceea ce a aparut in ziar a doua zi a fost total diferit.

Offffffffffff!cum pot lasa copilasii singuri in masinabanghead banghead banghead plans plans plans
Am inceput sa evit sa mai urmaresc stirile, multe sant prea durenervi
kykysor
Postat: Sunday, June 15, 2008 3:37 PM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 2/17/2008
Postari: 187
Locatia: bucuresti
cumplit; e ingrozitor; ce mama idioata; asa ar tb sa pateasca si ea;
un ingeras a platit cu viata din cauza unei mame tampite.

Doamne mare iti este gradina!!!!!!!!
bereea wrote:
in Italia a murit nu demult un copil uitat in masina de mama lui.Cand si-a adus aminte de el...era prea tarziubanghead
Rody
Postat: Sunday, June 15, 2008 3:54 PM

Intrat: 6/10/2006
Postari: 6198
Locatia: Peste tot si nicaieri...
bereea wrote:

Cum adica a uitat de copilwhat Ca eu nu pot sta nici 2 min fara sa stiu cei cu copii mei. Domane Dumnezeulebanghead
Rody
Postat: Sunday, June 15, 2008 4:05 PM

Intrat: 6/10/2006
Postari: 6198
Locatia: Peste tot si nicaieri...
Fetelor,toipcul asta mereu imi da lacrimi in ochiiplans cry cry
ingerash
Postat: Sunday, June 15, 2008 4:15 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
Rody wrote:
Fetelor,toipcul asta mereu imi da lacrimi in ochiiplans cry cry

Si mieplans plans plans
Kiki
Postat: Sunday, June 15, 2008 5:54 PM

Nivel: TOP TEAM

Intrat: 2/14/2006
Postari: 36610
Locatia: In casuta cu pitici
Fratilor, nu exagerati. Daca cititi cu atentie, aflati ca femeia a fost sunata cand s-a dat jos din masina si anuntata ca sotul ei a avut un accident de masina si ca e dus la urgenta la spital. Din momentul in care s-a dat jos din masina si a revenit la masina au trecut maxim 15 minute. Bebelusul nu era nici deshidratat, nici innecat in propria-i voma, nici macar plans, asa cum exagereaza ziaristii. banghead banghead Nu e ok ca l-a lasat in masina, dar nu cred ca vreuna din noi am fi super fericite ca ne-a anuntat politia ca sotul e in stare grava in urma unui accident de circulatie.
Articolul nu e ok. Ziaristul nici macar nu si-a verificat stirea pe care urma sa o publice. Sunt si eu ziarist de meserie si trebuie verificata o informatie din macar 3 surse diferite.
mihaela75
Postat: Sunday, June 15, 2008 6:05 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 2/22/2006
Postari: 4839
Nu stiu de cazul de fata, o fi n-o fi adevarat .Insa copilul lasat in masina este o tema mult discutat pe aici .Nu ai voie sa lasi copilul in masina .POti sta si un minut afara ,din momentul cand ai incuiat portiera si ai facut un pas sa pleci gata esti vinovat.Eu am fost sa cumpar ceva si am parcat exact in fata magazinului ,ma uitam prin geam la masina, ii vedeam pe amandoi insa daca cineva suna la politie si ajungeau inaintea mea la masina ,imi puneau catusele pe maini si-mi luau copiii la stat pana se elucida problema.Si nu mai spun ca intram in evidenta la asistenta sociala si protectia copilului cyclops
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed