Stare de spirit, partea a XII-a
Subiectul anterior · Subiectul urmator
misha
Scris: Saturday, December 23, 2006 11:37 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/12/2006
Intru si eu ca sa va urez spor la ultimele pregatiri, multa sanatate voua, sotilor si puiutilor vostri, liniste in suflete si in case craciunacum ca vin sarbatorile de iarna! Va pup si va imbratisez pe toate!pupici pupici pupici santa
Ema
Scris: Saturday, December 23, 2006 12:24 PM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
Fetelor ati scris, nu gluma!

Va doresc multa sanatate, intelegere si iubire in case, sa va simtiti implinite si fericite alaturi de familia voastra!

Sarbatori fericite la toata lumea!

Noi azi dimineata am terminat curatenia generala inceputa ieri, in dupa amiaza mergem in vizite la prieteni si neamuri pentru a duce ultimele cadouri, miine sintem invitati la socrii, o sa fim vreo 20 de persoane , iar Craciunul il facem aici acasa impreuna cu mama mea.
A 2-a zi de Craciun o sa avem musafiri pe o familie prietena si iar o sa petrecem!

Baietii de azi sint in vacanta, Edoardo nu l-am trimis la scoala azi, avea un pic de febra 37.7 si tuse + durere in git.
Sa vedem cum se simte dupa amiaza!
Baietii sint super fericiti ca au primit o multime de cadouri, mai ales ultimele noutati tehnologice!

O zi minunata va urez! craciun
Maria & Mario
Scris: Saturday, December 23, 2006 12:29 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 2/13/2006
Spor la ultimele pregatiri va doresc ! Tuturor albinutzelor ! Multe surprize placute, bucate alese, clipe de neuitat ! Multe cadouri sub bradutz, zambete de la pitici , dragoste de la tatici ! love Sa aveti un Craciun de neuitat ! santa craciun Sa primiti colindatori si sa va incalziti cu un vin fiert ! craciun

Sarbatori fericite
!
Kiki
Scris: Saturday, December 23, 2006 1:19 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 2/14/2006
Am trecut si eu pe aici sa va urez spor la treaba la ultimile pregatiri si sarbatori linistite, cu bucurie, cadouri si multa iubire!

Miri
Scris: Saturday, December 23, 2006 3:21 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/26/2006
Sa fiti sanatoase,sa fiti iubite si fericite si sa aveti parte de tot binele din lume!
Fie ca toate visele sa vi se implineasca!
Va multumesc tuturor pentru ca existati!
Anaida
Scris: Saturday, December 23, 2006 3:30 PM
Nivel

Va urezi si sa aveti parte de Sarbatori fericite si linistite, cadouri multe si pe sufletul vostru, sa va bucurati de fiecare clipa petrecuta alaturi de cei dragi, sa retraiti copilaria prin ochii copiilor vostri si, nu in ultimul rand, sa aveti parte de multa sanatate!
Tina
Scris: Saturday, December 23, 2006 3:30 PM
Nivel: Guest

Sa vina Craciunul la toata lumea cu multa sanatate, multumire sufleteasca si nu in ultimul rand sa fie Mosu indestulat ! Craciun fericit tutror !pupici
mammatilerik
Scris: Saturday, December 23, 2006 9:01 PM
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 2/25/2006
Am intrat si eu pe fuga sa va urez tuturor Sarbatori Fericite si Un An Nou mai bun, sa va bucurati alaturi de familie si prieteni!

Aici se serbeaza Ajunul Craciunului, adica maine...

La ora 17 maine, "toata Norvegia" se aseaza la masa de Craciun....dupa care se desfac cadourile....
De abia astept sa vad ce "mi-a adus Mosu..."

Pupici si va imbratisez pe toate mamicile si bebelinii!

PS:am incercat sa incarc si o felicitare, dar imi tot apare mesajul ca e prea mare; am tot micsorat-o eu la limita cat sa se vada scrisul...dar tot nu am reusit....hmmm...
ma rog...am reusit pana la urma, sa incarc o miniatura.....sper sa nu aveti nevoie de lupa.....

PUUUP la toata lumea!!!!!

mammatilerik attached the following image(s):
craciun fericit2.jpg

delfinasa
Scris: Saturday, December 23, 2006 9:03 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/13/2006
Mai, albinutelor, cu treaba toate dar ati umplut un catastif pe care eu nu reusesc sa-l citescalcool...spor la treaba la toate albinita, sa faceti numai bunatati ca venim sa colindam si sa le gustam ras...Si eu tot cu treaba, am bucatarit toata dimineata Chef, acum imi iau o meritata pauza sic ca e aproape 3 dupa-amiaza si fii-mea doarme si sa lenevesc si eu putin ca ma dor shalele mos....mai incolo plec iar la shopping ca mai am de luat cateva cadouri ca ieri am bantuit ca o fantoma 4 magazine si nu m-am hotarat la nimic, asa ca azi poate gasesc ce doresc.

Va urez la toate sa aveti un Craciun minunat, bradutul sa va lumineze casele, copiii sa va incante si mai mult sufletele, sotiorii sa va iubeasca si mai mult love1 si sa va aduca Mosul un sac plin cu tot ceea ce va doriti santa

Aaaa...si va astept cu colindul cu vin fiert si cu fruitcake si ce bunatati mai gasim pe-aici pe masa hainoroc dance chitara alcool ras craciun
Laura&Alfonso
Scris: Saturday, December 23, 2006 9:46 PM
Nivel

Inregistrat: 4/4/2006
spor la pregatiri.... Va urez tuturor sarbatori fericite si ca in Noul An sa vi se implineasca dorintele...sa aveti parte de un mos darnic si multa fericire...multi pupici la toate
sousourel
Scris: Saturday, December 23, 2006 10:11 PM
Nivel

Inregistrat: 2/18/2006
Acum am terminat si noi treburile...vin si eu aici cu urari calde pentru prietene dragi:

Sarbatori fericite va doresc, alaturi de cei dragi voua! Sa ne fie nasterea Domnului moment de sarbatoare in case si in suflet, moment de speranta si de inflorire a celor mai frumoase simtiri.
Cris-DL
Scris: Sunday, December 24, 2006 12:58 PM
Nivel

Inregistrat: 10/4/2006
Am terminat pregatirile chitara .... am intrat sa va uram si noi cu drag sa aveti un Craciun fericit !
Mosul sa va aduca multa sanatate, bucurii, iubire, intelegere, banutzi si sacul plin cu jucarii si tot ceeea ce va doriti hainoroc dance

Sa auzim numai de bine flowers Pupici muti pupici pupici pupici
kali
Scris: Sunday, December 24, 2006 1:13 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 5/27/2006
Am terminat treburile si ne pregatim de mers cu colinda, asa ca va pup pe toate si va urez Craciun cu bine! Sa va puna Mosul sub brad cate putin din toate, dar in primul rand dragoste si sanatate.flowers
Sarbatori fericite!pupici pupici pupici pupici pupici
Miri
Scris: Sunday, December 24, 2006 2:46 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/26/2006
Craciun fericit!

Sa aveti parte de tot ceea ce va doriti iar Mosul sa nu va uite!
fdianamaria
Scris: Sunday, December 24, 2006 3:40 PM
Nivel

Inregistrat: 2/17/2006
Anul acesta e cel mai greu pentru noi se pare...vreau sa cred ca e o tranzitie spre mai bine sic
Aum, in ajuns, pot spune sincer ca n-am apucat sa fac curatenie aproape deloc. Ieri am reusit sa merg la cumparaturi, am facut parastas pentru 1 an de la moartea tatalui meu si am spalat putinetel. Finuta mea a fost dusa azi la spital si s-a internat de urgenta la copilasi. La doar 4 luni se pare ce are ceva infectie urinara si de cand i-a dat vaccinul de 4 luni are salturi de temperatura de la 39 la 35 o data la cateva ore. I-au luat sange si urina pentru analize dar stau cu emotii, de parca ar fi copilul meu.
Glad e din nou racit, de data asta tuseste (stiu ca a luat de la mine...si de aceea ma simt super-vinovata). Nu e grav, dar parca mi se rupe sufletul cand il aud.
Hemi, sotul meu, a luat raceala de la micut si e bolnav si el, asa ca fac pe asistenta medicala.
Maine mergem la masa la mama (adica...in blocul vecin), iar marti voi face eu mancare pentru toti (dar habar n-am inca ce...).
N-am chef de nimic....de nimeni....sunt obosita....miercuri ma duc iar la servici plans
Partea buna e ca...avem apartament !!! Partea naspa e ca...desi avem apartament...oamenii se muta de acolo abia in 31 ianuarie si apoi urmeaza vreo luna-doua de renovari.
Oare de ce nu simt deloc bucuria Craciunului ??? Am imbatranit si m-am acrit ???
Va salut pe toate cu drag si va trimit pupici de Craciun si multa sanatate la toate si toti. santa
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.