Stare de spirit, partea a 15-a
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Cristy
Scris: Monday, April 16, 2007 3:46 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 1/8/2007
Alina wrote:

Inseamna ca trec din shoc in shoc, nu, ca la toamna va fi in clasa I? plans plans plans

Alina fii tare... nu ai cum sa sari peste.....nu-i nimic... de emotiile astea ai sa-ti aduci aminte la batranete.... uff uff
Intotdeuna priveste lucrurile asa... si va fii bine...

Ema...pupici pupici

Eu acum plec acasa... am drum lung, vb mai tarziu....

flowers flowers flowers flowers flowers
Alina
Scris: Monday, April 16, 2007 4:29 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 3/27/2006
Cristy wrote:
Alina fii tare... nu ai cum sa sari peste.....nu-i nimic... de emotiile astea ai sa-ti aduci aminte la batranete.... uff uff
Intotdeuna priveste lucrurile asa... si va fi bine...

Multumesc mult.bye
cute_babies_of_mine
Scris: Monday, April 16, 2007 6:16 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 4/4/2006
Alina, vii? ...
Alina
Scris: Monday, April 16, 2007 9:36 PM
Nivel

cute_baby_of_mine wrote:
Alina, vii? ...

Eu nu zic nu, dar zilele astea chiar nu pot. cry
Vesna
Scris: Tuesday, April 17, 2007 7:12 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/27/2006
Georgy, ma gandesc la tine! pupici Nu o uit nici pe Cris! sic
Alina, dar Catinca cum se simte ca va incepe scoala? Vrea?
Leut, spor la condus! sofer
Miri, pupici
Lenus, sper ca s-au mai "asezat" lucrurile...Oricum, pupici
Oana, las' ca se linistesc apele...

La serviciu deocamdata e bine, sunt multe informatii care imi parvin, deja ma duc acasa ametita, desi imi iau notite ca o scolarita. sic Firma este mica, iar colegii sunt toti tineri, comunicativi, saritori.
Mi se pare ca nu mai am timp de nimic, plec dimineata, iar seara abia mai apuc sa ma plimb un pic cu Raz sau sa fac o mancarica si gata, s-a terminat ziua...alcool In plus mai sunt si racita...maseluta

Va pup pe toate si va doresc zile senine! pupici pupici pupici
Cris-DL
Scris: Tuesday, April 17, 2007 7:34 PM
Nivel

Inregistrat: 10/4/2006

De cand nu am mai intrat pe aici s-au scris pagini intregi alcool alcool

Mult noroc in tot ceea ce faceti fetelor ! si sanatate multa va doresc tuturor pupici pupici pupici

Vesna, multa sanatate si serviciu cat mai usor si flexibil ! pupici Sa te gandesti la noi asa ca la mamici, sa nu te "lovesti de probleme" thumright

Noi : suntem bine, acum Deea a mai ramas pe afara cu tati, caci eu am cam inghetat si am intrat in casa, s-a lasat frigul la noi uff ….sunt bucuroasa ca am scapat de vechea canapea cu fotolii (erau de 3 ani, dar le "omorase Deea rau), iar maine margem la cumparaturi sa le inlocuim yes si cel mai mult ma bucur ca suntem toti sanatosi !
Alina
Scris: Wednesday, April 18, 2007 12:55 PM
Nivel

Vesna wrote:
Alina, dar Catinca cum se simte ca va incepe scoala? Vrea?

Da, sigur ca vrea, creste intr-un mediu de cadre didactice, nu are cum sa urasca scoala, cel puin nu atat de repede.
Vesna, ma bucur tare ca-ti merge bine, ce ti-am spus eu? bravo thumright

Astazi e o zi deosebita pentru mine, as vrea sa va transmit si voua din euforie mea, oare pot?
Cris-DL
Scris: Wednesday, April 18, 2007 12:58 PM
Nivel

Inregistrat: 10/4/2006
bounce bounce bounce de ce nu, Alina ?!
georgy_adinutza
Scris: Wednesday, April 18, 2007 6:01 PM
Nivel

Inregistrat: 3/2/2006
Fetelor , din zona Titan , mihai bravu , nic grigorescu .......daca maine vedetzi cumva prin magazine o fata care aranjeaza sticle in vitrine , si echipata corespunzator ras ras ras ...sa stiti ca sunt eu , ma duc la MIT 2007 yes yes yes asa ca maine toata ziua sunt cu agentul de vanz pe teren ras ras ras
mari_paun
Scris: Wednesday, April 18, 2007 6:10 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 11/17/2006
cris22tyna wrote:

De cand nu am mai intrat pe aici s-au scris pagini intregi alcool alcool

Mult noroc in tot ceea ce faceti fetelor ! si sanatate multa va doresc tuturor pupici pupici pupici

cris...spor la cumparaturi., pupam Deea
georgy_adinutza sa aranjezi bine vitrinele si sa ai o zi frumoasa...si usoara
Alina petrecere frumoasa birthday CATINCA
Miru pupici pt Mihaita
Cristy flowers flowers flowers love
taki dulcica tare, numai bine tie si sahei

nu va mai insir ca-mi sunteti toate dragi...

sa aveti o saptamana minunata...

noi avem bursa locurilor de munca vineri, e un balamuc total, suntem pe ultima suta de metrii...si parca nu-mi ajunge timpul pt tot ce tre sa fac: afise, agenti economici , someri...

sunt epuizata, am casa vraiste...Ema are rosu in gat si i-a antibiotice...

uf...poate maine e mai buna ziua

va pupacesc pe toatebirthday
georgy_adinutza
Scris: Wednesday, April 18, 2007 6:34 PM
Nivel

Inregistrat: 3/2/2006
mari_paun wrote:

[uf...poate maine e mai buna ziua

va pupacesc pe toatebirthday

pupici pupici pupici mari ...cu siguranta va fi o zi mai buna pupici pupici pupici
monique
Scris: Wednesday, April 18, 2007 8:29 PM
Nivel

Inregistrat: 2/15/2006
Stare de "flu-flu"... Azi noapte, cautand ceva pe google despre bebei, am intrat pe alte forumuri cu mamici, si m-a apucat deprimarea... abia azi noapte mi-am dat seama cu adevarat ce reprezentam noi, cu bune, cu rele, ce bine ne e ca ne avem una pe alta, ca suntem prietene... Persoane care strigau cu disperare dupa mamicutze care sa posteze un raspuns, concursuri cu copii lansate doar-doar o mai intra careva sa mai scrie cate ceva..., nu vreau sa va mint, dar azi noapte plangeam ca proasta in fata calculatorului... Si m-a apucat asa o nostalgie... care inca ma domina... si de atunci ascult intr-una Scorpions, Sade, Paula Seling, Nicu Alifantis...
am luat-o razna rau tare... iertati-ma....
dya
Scris: Wednesday, April 18, 2007 9:18 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 5/12/2006
Buna seara la toata lumea...dar ati scris nu gluma pe aici.
Va doresc multa sanatate si zile cit mai frumoase .pupici pupici pupici
Eu sunt bine , sanatoasa dar destul de trista plans cry pentru ca azi a plecat al meu sot departe si pentru o perioada nu foarte scurta , am crezut ca anul acesta o sa-mi fie mai usor mai ales ca il am si pe bebe in burtica insa dupa cum a trecut ziua de azi se pare ca o sa-mi fie cumplit de greu...si nici macar nu au trecut 24 de ore de cind nu ne-am mai vazut.Cel mai tare si mai tare imi este frica de singuratate , sunt o persoana care trebuie sa aibe tot timpul pe cineva in preajma.Norocul meu este ca sunteti voi aici si am unde imi petrece timpul, si cel mai important am cu cine vorbi.In seara asta chiar imi faceam planul sa vad cum pot sa-i rezolv mamei mele niste concediu ca sa vina la mine , binenteles asta dupa ce l-am abonat si pe tata insa el a luat o lucrare si nu poate veni momentan.
Miri
Scris: Wednesday, April 18, 2007 9:20 PM
Nivel

Inregistrat: 2/26/2006
HEEEEI, CUM ESTI SINGURA?bataus
Eu pe unde sunt?
Ti-am propus sa vii la mine...sau sa ti-o dam pe PRINTI...sau chiar si pe Sara, sa vezi cum iti trece de urat si de singuratate!hohot
dya
Scris: Wednesday, April 18, 2007 9:25 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 5/12/2006
Miri wrote:
HEEEEI, CUM ESTI SINGURA?bataus
Eu pe unde sunt?
Ti-am propus sa vii la mine...sau sa ti-o dam pe PRINTI...sau chiar si pe Sara, sa vezi cum iti trece de urat si de singuratate!hohot

pupici pupici pupici pupici
Pe Printi nu o vreau ca sunt convinsa ca este mai fricoasa decit mine iar de Sara ...nu cred ca ai fi in stare sa stai fara ea.ras pupici
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.