Stare de spirit, partea a 15-a
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Kiki
Scris: Friday, April 13, 2007 9:34 PM
Nivel
Nivel: TOP TEAM

Inregistrat: 2/14/2006
Miri wrote:
Definasa[/b], Kiki, multumesc pentru felicitari!flowers
Delfinasa, sper ca totul sa se rezolve, probleme mai vechi sau mai noi!pupici
[b]Kiki
, un pupic pentru tine si pentru Dav( poate capatam si noi unul de la voinicel!)ras

Acum va trimite Dav un pupic virtual. Cel real, o sa vi-l dea personal, peste ceva timp! sic
crista
Scris: Saturday, April 14, 2007 1:25 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 1/27/2007
Daca si azi tot la ore din astea sunt aici e clar hohot

Kiki, Miri aveti mareeeeee dreptate alcool dar nu-i nimic, cred ca niciodata nu am fost dependenta de ceva...deci ce-ar fi sa incep cu forumu' ras pupici
Miri sa ai parte de o masina pe gustul si placerea ta.

Delfinasa bafta parintilor tai cu viza thumright in cazuri din astea pana acum cand uram bafta cuiava, era intr-un ceas bun. Deci sa ne spui daca au reusit pupici

Kali un weekend minunat si tie si plin de sanatate flowers
cute_babies_of_mine
Scris: Saturday, April 14, 2007 6:38 AM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 4/4/2006
Fie e mult prea dimineata, fie mi-e un somn e pic...
Noi tot consemnati la domiciliu...plans plans plans plans plans
Pupam pe toate mamicile si pe toti piticii!pupici pupici pupici
Alina
Scris: Saturday, April 14, 2007 8:28 AM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 3/27/2006
Miri, Dya, multumesc mult.
Miri, felicitari pentru credit si sa va aluati exact ce va doriti. pupici . Spor la pregatiri sper sa am, hohot hohot
Lenus, o sa fie bine, ai sa vezi.
Crista, vorba Mirelei, asta e deja dependenta.
Ely
Scris: Saturday, April 14, 2007 9:33 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 3/2/2006
Delfinasa mult succes parintilor tai si sa va vedeti cat mai repede,cred ca tare dor iti este si mai ales sa o vada pe Karinuta live.pupici

Miri felicitari mamai si sa stapaniti masinuta cu placere ca acum este ca si a voastra.

Kaly bravo uite asa se duc si kilogramele acumulate.Sanatate micutei sper sa nu raceasca.

Crista este o dependenta care te face s ate simti bineeeeedance pupici

Cute lasa ca o sa treceti si peste astapupici

Astazi m-am rasfatat cu o ora si jumatate de peeleng facial si a fost supercool chiar aveam nevoie ca nu stiu de ce parca sunt la pubertate cred ca am sa fac si o vizita la dermatolog.
kali
Scris: Saturday, April 14, 2007 10:15 PM
Nivel

Inregistrat: 5/27/2006
Multumesc, fetelorpupici

Stare de super oboseala, dupa o zi la fel de plina ca cea de ieri... printre altele- dar cel mai important- am sarbatorit-o pe Catincaflowersbounce; a fost o dulceata, ca de obicei, cu o rochita superba.
Restul dezvolt maine, ca am neuronu' in stare de amorteala spre lesin...
... dar am trecut sa va spun noapte buna si sa va urez sa aveti o duminica relaxanta!
dya
Scris: Saturday, April 14, 2007 10:16 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 5/12/2006
Buna seara la toata lumea....adica mai este putin si "oficial" pot sa va spun buna dimineata.ras sic pupici pupici pupici
In cele din urma am reusit si eu sa mai intru pe aici , ieri nu am reusit pt ca , dupa cum v-a spus si Miri , am fost la sarbatorit ...sic hainoroc alcool . Astazi am fost la servici pina la ora 15:00 si apoi in vizite si la plimbare cu Miri , Sara si Manu. Cind am ajuns acasa am avut o surpriza placuta facuta de o persoana de pe acest forum care imi este foarte draga mie ( Kiki iti multumesc pentru frumoasa felicitarepupici pupici pupici , asa mai greu dar in cele din urma a ajuns.love ). Burtica este bine , Marius ma tot siciie sa-l las sa asculte ce face bebe in burtica desi ii tot repet ca inca nu are ce sa simta iar de auzit nici nu poate fi vorba.sic ras hohot
In concluzie suntem bine , sanatosi ceea ce va doresc si voua.pupici pupici pupici Sa aveti parte de o duminica placuta si insorita.flowers flowers flowers
danab
Scris: Saturday, April 14, 2007 10:48 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 3/13/2006
Dya, punem si noi urechea sa auzim pe bebe angel pupici
Eu am terminat cursurile teoretice pt soferi, sunt apta pt condus fool si de luni intru la oras sofer Kiki, nu am uitat ce-ai spus cand am inceput scoala diablo
Lui Miru ii ies dintii dar vad ca nu plange, doar la mancare mai face mofturele. Daca nu vedea tati nici nu stiam ca a spart inca unul clown maseluta

Noapte buna si o duminica frumoasa!flowers flowers
mommy
Scris: Saturday, April 14, 2007 10:53 PM
Nivel

Inregistrat: 11/18/2006
Alina, Kiki, Cristina, Miri, Mihaela, multumesc pentru incurajari! pupici Am schimbat usa. flowers
Alina
Scris: Saturday, April 14, 2007 10:58 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 3/27/2006
Miru wrote:
Am schimbat usa. flowers

cool cool cool

Oana, sper sa te fi simtit bine, desi nu am fost o gazda chiar grozava.
Tina
Scris: Sunday, April 15, 2007 7:05 AM
Nivel: Guest

Inregistrat: 2/12/2006
stare...groaznica, obosita, epuizata...nu mai pot ; nu am mai dormit o noapte intreaga de un an si mai bine , dorm 6 h / noapte in 3 ..4...5 reprize dupa cum are Briana dispozitieangry angry angry ; azi noapte la 4.30 era in picioare la marginea patului si vorbea pe limba ei ...am lasat-o sperand ca se culca, i-am dat ceai..nimik, dupa un timp s-au incins spiritele..daca o luam in pat cu mine, o puneam pe picioare ( ceea ce nu obisnuiesc sa fac ) statea cu ochii deschisi si dadea din maini, daca o puneam la loc in patutzul ei, urla de cred ca am trezit tot cartierul si tot asa pana la 6.30 cand mi-am bagat picioarele si am dat-o jos din pat..si program de voie.
Mai rau este ca acum de cand am reinceput serviciul e si mai dificil sa rezist, plus ca eu nu pot dormi dupa amiaza ..de ce ?? nu mai D-zeu stie !!!! Nu mai stiu ce sa fac ..am intrebat doctora daca este normal si mi-a spus ca singura explicatie este ca-i un copil foarte energic si d-aia se manifesta asa si ca ea nu-mi da nici un calmant pt Bri . Eventual niste dopuri pt urechi, pt mine s sotzul meu si cred eu cat de curand Prozac banghead Stau si ma tot intreb cat o sa mai dureze sau ce alternative mai am sa o determin sa doarma noaptea..am ajuns un zombie; ma inghiontesc noaptea cu sotzul meu sa se mai scoale siel, el sa mai mai scol si eu si tot asa...dimineatza cand iesim din camera zici ca am dus un razboi
Dati-mi si mie o idee un sfat..orice, poate exista vreo metoda pe care n-am incercat-o oare
AdrianaC
Scris: Sunday, April 15, 2007 8:57 AM
Nivel: ALBA CA ZAPADA

Inregistrat: 2/12/2006
Tina, o sa deschid un topic separat la copii, ca sa nu deviem de la subiect.

Si eu m-am aflat pana nu de mult in aceeasi situatie cu tine.

Din fericire, de vreo 3 saptamani DORM !!!

Pupici !

Stare: azi am multa treaba de facut, trebuie sa gatesc, sa fac curat si nu prea am chef uff
Deziree
Scris: Sunday, April 15, 2007 10:09 AM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 3/24/2006
Buna dimineata forumistelor. Am lipsit putintel si vad ca a-ti scris nu gluma, am reusit sa va citesc pe sarite asa nitel. Desi cu intarziere va doresc si sper sa fi avut un Paste fericit alaturi de cei dragi voua.
ce frumoase intalniri a-ti organizat, bravo voua toate sunteti dragute si de pitici nu mai am cuvinte.

stare:un pic mai buna,,, ieri am fost la plimbare si am pierdut aparatul foto banghead banghead nu pot sa imi dau seama cum, era agatat la carucior, poate s-a jucat Ahmi cu el si l-a aruncat undevabanghead banghead Colac peste pupaza, sotul nu isi gasea telefonul mobil si am cautat peste tot ieri,,,si ziceam eu asa ca poate l-a aruncat Ahmi la gunoi si tati a dus gunoiul cu o seara in urma.bangheadDar surpriza aseara coboara el langa tomberonul de afara si suna sa vada daca aude ceva si ce crede-ti telefonul in gunoi,,apuca-te frate si cauta-l, noroc ca a fost noapte si nu l-a vazut nimenirasdar uite ca l-am gasit. Are mama baiat tare poznasras
Pupam toti bebeii de la A la Z si va dorim o duminica placuta.

Maria & Mario
Scris: Sunday, April 15, 2007 10:24 AM
Nivel

Inregistrat: 2/13/2006
Tina, , poate are perioada de eruptie dentara. Iti dorim rabdare multa , energie tie cat sa o poti linisti pe Briana , somnik linistit noptile si....... va asteptam cu vesti bune. pupici

Dezireee, nazdravan voinik ai tu acolo ! firstprize pupici

Noi stare...... bunicica. Maria e la plimbare cu buni , vremea e ..... asa si asa..... maine venim la Bucuresti ......poate organizati o intalnire ..... sa ne vedem.

Alina, asteptam foto de la petrecerea Catincai ! si cu revolutia ta ! Pupam sarbatorita ! pupici si pe Tude pupici

Delfinasha , , sa de-a Domnul sa o aveti pe buni la voi cat mai repede ! angel

Adriana, spor la treburi !!!

Danab , spor la scoala de soferi. sofer sofer sofer
Vesna
Scris: Sunday, April 15, 2007 11:14 AM
Nivel

Inregistrat: 2/27/2006
Fetelor, incep serviciul!!! yes Am fost miercuri la interviu, joi si vineri am fost de proba, si cum lucrurile au decurs ok, de luni incep munca. yes Din pacate, nu cred ca o sa mai am timp prea mult sa intru pe forum, dar sa nu ma dati disparuta, ca-s pe-aici!ras

Va pup pe toate si pe bebeii vostri! pupici pupici pupici

Urati-mi succes, ca nu am mai lucrat in domeniul asta pana acum, e ceva nou pentru mine! Dar sunt asa de entuziasmata....dance
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.