Stare de spirit 33
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Rody
Scris: Sunday, September 7, 2008 5:06 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/10/2006
Mesaje: 6198
Am o stare plans plans plans plans Mi-am pierdut portofelu cu tot cu acte.Cu cartea mea de sejur tocmai cand trebuia sa-miu fac pasaportul la ambasada Romaniei la Paris.Cardul meu,plus cadrul de sanatateuff Vreau sa vin in Rom de revelion,dar deocamdata nu pot parsi Frantaplans Vroiam sa vin sa ma intalnesc cu voiuff
rosenfeld_claudia
Scris: Sunday, September 7, 2008 5:47 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Grupa mijlocie

Inregistrat: 8/10/2008
Mesaje: 280
Rody wrote:
Am o stare plans plans plans plans Mi-am pierdut portofelu cu tot cu acte.Cu cartea mea de sejur tocmai cand trebuia sa-miu fac pasaportul la ambasada Romaniei la Paris.Cardul meu,plus cadrul de sanatateuff Vreau sa vin in Rom de revelion,dar deocamdata nu pot parsi Frantaplans Vroiam sa vin sa ma intalnesc cu voiuff


Of, ce aiurea!!!! pale Sper sa nu reuseasca cineva sa-ti ia bani de pe card....
danamaria
Scris: Sunday, September 7, 2008 5:58 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/4/2007
Mesaje: 3495
rody,sorry
Lilly of the valley
Scris: Sunday, September 7, 2008 6:00 PM
Avatar
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 3/23/2007
Mesaje: 12042
Cel mai enervant e cand ramai fara acte. De cele mai multe ori actele te costa mai mult decat aveai in portofel. Nu mai pun la socoteala si "umblatura".
Rodypupici si poate iti pune cineva actele in cutia postala.angel
Rody
Scris: Sunday, September 7, 2008 6:15 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/10/2006
Mesaje: 6198
Am sunat la banca sa inchid contul.Acum e inchis.Nimeni nu mai poate face nimic.mama ce nervi am cand ma gandesc ca iar trebuie sa-mi fac acte din nou,mai alzs ca eu inca nu sunt inca frantuzoaica,abea la 5 ani de casatorieiar noi avea avem 4.Mie rau cand ma gandesc ca iar trebuie sa merg la prefecturaalcool alcool alcool
Mela
Scris: Sunday, September 7, 2008 7:15 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 11/19/2006
Mesaje: 13514
Rody,daca mergi saptamana viitoare,poate reusesti sa-ti faci actele pana in decembrie,totusi,3 luni inseamna ceva timp,nu?
iti doresc multa bafta la prefectura...
shirel
Scris: Sunday, September 7, 2008 9:15 PM
Avatar
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 7/22/2007
Mesaje: 11815
Vai,Rody ce nasol,dar mai stii poate cineva va gasi portofelul si-l vei primii inapoi,trebuie sa crezi ca mai sunt si oameni cinstiti in zilele noastre.Doamne ajuta!Mie imi este tot timpul frica de asa ceva ,cum sunt eu cu capul in nori si-mi las portofelul peste tot!banghead banghead


Despre mine ce sa va spun,noi suntem bine,
Oshri este un moftoros si nu vrea sa doarma
in leaganul lui,acum este prima noapte cind incerc sa-l invat sa adoarma singur,acuma a adormit dupa ce de 20 de ori l-am luat in brate ,linistit si pus inapoi in patut.
Este groaznic de inervant dar trebuie rabdare si sper sa reusesc ca pina auma imi dormea jumate de noapte pe burta mea.
Eden este un ingeras la noi in casa ,cuminte ,ascultatoare si cum v-am mai spus de mare ajutor.,scumpica lui mami!

Aaaaa,apropo am vazut ca este astazi floriile asa ca va spun La multi ani tuturor
sarbatoritelor!Vedeti si voi ca nu v-am uitat dar intru si eu cind am timp!
computerlove computerlove computerlove
Alina
Scris: Sunday, September 7, 2008 9:22 PM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 3/27/2006
Mesaje: 18834
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.