Stare de spirit 33
Subiectul anterior · Subiectul urmator
danamaria
Scris: Thursday, August 28, 2008 9:16 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/4/2007
Mesaje: 3495
ala care m-a suparat s-a culcat repede sa nu si-o ia de la mine. offf barbatii astia, au mintea in chiloti, sunt superficiali si in speciali neatenti. a lovit-o pe andreea cu portiera in frunte si are un cucui de toata frumusetea. da' maine dimineata tot si-o ia ca eu nu uit.boxing
oanalaurisa
Scris: Thursday, August 28, 2008 9:42 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 1/10/2007
Mesaje: 5597
danamaria wrote:
ala care m-a suparat s-a culcat repede sa nu si-o ia de la mine. offf barbatii astia, au mintea in chiloti, sunt superficiali si in speciali neatenti. a lovit-o pe andreea cu portiera in frunte si are un cucui de toata frumusetea. da' maine dimineata tot si-o ia ca eu nu uit.boxing



Pupam cucuiutul sa treaca! Dana,ai nevoie de ajutor la boxing bataus bataus ?:018:
raly
Scris: Thursday, August 28, 2008 10:08 PM
Avatar
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 12/17/2007
Mesaje: 25891
Of....Dana,pupam cucuiul Andreei ca sa treaca!computerlove computerlove
dya
Scris: Thursday, August 28, 2008 10:29 PM
Avatar
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 5/12/2006
Mesaje: 12982
Liz si care pozica o vezi tu ca eu o vad tot pe cea veche.sic banghead
Dana , pupici Andreeipupici pupici pupici sa-i treaca cucuiul cit mai repede si na nabataus bataus la cel care i la proovocat.
TeosOf
Scris: Thursday, August 28, 2008 10:30 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 3/4/2008
Mesaje: 7332
Danamaria, intreaba-l, ce ti-ar fi facut daca tu ai fi fost cea care ar fi lovit-o pe Andreea?

Pupam mititica scumpa sa-i treaca cat mai repede angel
katy_lumika
Scris: Thursday, August 28, 2008 11:29 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 1/14/2008
Mesaje: 5944
Pe cine am strans eu acum o ora in brate??????????yes yes yes Nuuuuuunaaaaaadance iloveyou grup :023: majoreta
dya
Scris: Thursday, August 28, 2008 11:50 PM
Avatar
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 5/12/2006
Mesaje: 12982
Nunaaaaaaa ai ajuns acasa , pui mic?pupici pupici pupici computerlove computerlove computerlove
Cristy
Scris: Friday, August 29, 2008 12:03 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 1/8/2007
Mesaje: 6843
Adriana majoreta majoreta felicitari, acum era pe locul 6 pupici
Multa sanatate lui Andrei


Katy fericire mare hearts grup

Multa sanatate tuturor, noi am facut BBQ si a fost si un spectacol in parcul din fata casei filmat in-direct la programul de copii, am avut invitati, insa au preparat sosul la carne tare sarat pe gustul meu si acum beau la apa de m-am umflat maseluta
Anelise
Scris: Friday, August 29, 2008 8:14 AM
Avatar
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Mesaje: 17381
Marmita, multa sanatate piticutei! pupici pupici angel computerlove
Raly, mesteresti, nu te lasi! sic pupici pupici pupici
Bulibuli, nici nu stii ce tare ma bucur ca ai o stare de spirit atat de buna. yes Tine-o tot asa, scumpa! chitara chitara chitara angel hearts
Danamaria, pupam mititica sa treaca buba! pupici pupici computerlove
Dya, eu vad poza cu voi trei. Stai linistita, peste vreo cateva zile o s-o vezi si tu. Asa se intampla si la mine cand schimb avatarul. Il vad pe cel nou peste 2-3 zile. Nu stiu de ce. Pup! pupici pupici
Katy, Cristy, pupici pupici angel

Eu am aceeasi senzatie ca zilele sunt prea scurte. nervi Sunt prea multe de rezolvat si prea putin timp. Mai, si seara ma ia o moleseala si un somn .... Ca sa nu mai zic ca acum de dimineata m-a luat o alta stare, foarte nasoala de pale. Nu-i cam repede totusi? scratch
flower flower flower Va doresc o zi superba!!! flower flower flower
danamaria
Scris: Friday, August 29, 2008 8:22 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/4/2007
Mesaje: 3495
obosita, suparata, fara stare.
oanalaurisa
Scris: Friday, August 29, 2008 8:31 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 1/10/2007
Mesaje: 5597
danamaria wrote:
obosita, suparata, fara stare.


Pupici!pupici
danamaria
Scris: Friday, August 29, 2008 8:37 AM
Avatar
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/4/2007
Mesaje: 3495
multumesc draga oana. si uite va trimitem si noipupici pupici ca tare ne sunteti drage.
Mela
Scris: Friday, August 29, 2008 8:39 AM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 11/19/2006
Mesaje: 13514
Liz,ti-e rau?
de ce nu mergi la doctor odata,sa vezi cum stai,cate saptamani de sarcina ai,etc.
eu am avut greturi de la 5-6 saptamani,asa mi-am dat seama ca sunt graviduta,nu stiu ce sa zic,daca e prea devreme la tine sau nu.

Dana,iti doresc sa ti se schimbe dispozitia pe parcursul zileipupici
Anelise
Scris: Friday, August 29, 2008 8:42 AM
Avatar
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Mesaje: 17381
Sami, am programare in seara asta la 6. Pupicei!!! pupici pupici pupici
Dana, coeur coeur computerlove !
Cristy
Scris: Friday, August 29, 2008 1:12 PM
Avatar
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 1/8/2007
Mesaje: 6843
Incerc sa ma adun uff abia acum imi beau cafeaua maseluta poate imi revin, imi lipseste energia ....

Va pup pe toate computerlove
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.