 Nivel: SAFIR
Inregistrat: 3/27/2006 Mesaje: 18834
| De aici am plecat.
 |
|
 Nivel: ALBA CA ZAPADA
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 17939
| Stare de spirit:
Pe lume exista oameni si OAMENI !
Ma bucur ca am avut ocazia sa ii cunosc pe cei din urma .
Multumirile mele !
Unii cred ca pot face orice, oricum, altii stiu ca o pot face si chiar o fac . |
|

 Nivel: TOP TEAM
Inregistrat: 2/14/2006 Mesaje: 36610
| Adriana, sunt greu de gasit cei din urma... Bine ca se intampla, totusi, mai tarziu, dar se intampla.
Noi suntem ok, Dav nu mai are febra, dar in rest, nu mananca nimic (mai nimic) si tuseste la greu, ceea ce ma duce la disperare... |
|
 Nivel: SAFIR
Inregistrat: 3/27/2006 Mesaje: 18834
| Adriana, sper sa fi trecut supararea. kiki, ma bucur ca sunteti mai bine. Pupici lui Dav. |
|

 Nivel: TOP TEAM
Inregistrat: 2/14/2006 Mesaje: 36610
| Alina, va pupam si noi! |
|

 Nivel: SAFIR
Inregistrat: 2/4/2008 Mesaje: 17381
| Adriana, ma bucur ca ai o stare de spirit atat de buna! Kiki, ma bucur ca micutul Dav se simte mai bine. Pupici!
Eu in schimb am o stare ... de "zile mari"!!! M-am trezit de la 6 ca trebuia sa plec devreme sa rezolv una alta si toate au fost ca la nebuni. Pui intrebari despre anumite materiale, lucruri, nimeni nu stie nimic, dar le comercializeaza, meseriasii isi fac de cap pe banii tai etc. In fine, nu vreau sa va plictisesc. Simt ca nu mai pot uneori, ca cedez de la atata stres. Ma simt foarte, foarte obosita, dar nu fizic, ci psihic. Am stat juma de ora in masina pana sa intru in birou la munca si am bocit sa ma mai descarc si eu. Asa imi trebuie daca am vrut casa. Ma scuzati, dar dupa ce mi-am sunat sotul de l-am mai si speriat, m-am gandit ca ar fi mai bine sa ma refugiez la prietenele mele de pe forum, sa ma mai linistesc. Va pup si va doresc o zi absolut minunata! :023: (nu ca a mea )
|
|
 Nivel: Senior
Inregistrat: 3/4/2008 Mesaje: 7332
| Liz, mai ai putina rabdare, o sa se termine cu bine totul si atunci vei simti satisfactia lucrului implinit.
Kiki, ma bucur ca Daviducu e mai bine 
Adriana, toti avem parte de astfel de ocazii. Trebuie sa stim sa ne detasam. Va doresc o zi fara probleme :023: |
|

 Nivel: MEMBRU FONDATOR
Inregistrat: 4/4/2006 Mesaje: 8978
| Liz, te pupacim de te zapacim, cat sa mai treaca putin supararea. Si venim sa dam si o mana de ajutor cu muncitorii... |
|

 Nivel: SAFIR
Inregistrat: 2/4/2008 Mesaje: 17381
| TeosOf, Cute, va multumesc tare mult pentru sustinere! Stiu ca va trece totul, dar stiti cum e, cu cat te apropii oarecum de final, cu atat ai impresia ca parca mai e foarte mult. Si stresul si oboseala isi spun cuvantul. Dar imi revin eu. Trebuie! O zi minunata tuturor!!! |
|
 Nivel: SAFIR
Inregistrat: 3/27/2006 Mesaje: 18834
| Liz, ce-a fos mai rau a trecut. O zi excelenta.:023: |
|

 Nivel: TOP TEAM
Inregistrat: 2/14/2006 Mesaje: 36610
| Teo, Liz, multumim de ganduri! Va dorim o zi excelenta! |
|
 Nivel: ALBA CA ZAPADA
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 17939
| Kiki wrote:Adriana, sunt greu de gasit cei din urma... Bine ca se intampla, totusi, mai tarziu, dar se intampla. Noi suntem ok, Dav nu mai are febra, dar in rest, nu mananca nimic (mai nimic) si tuseste la greu, ceea ce ma duce la disperare...
Ma bucur ca sunteti mai bine, ati mers tot la Furnica? Ce antibiotic ia acum Dav? |
|

 Nivel: Senior
Inregistrat: 1/14/2008 Mesaje: 5944
| Acum cateva zile am vazut niste poze facute prin Germania cu un tip care nu mai avea picioare insa atasase la motocicleta doua roti si ceva mecanism pentru a putea merge cu ea. Ii numesc supravietuitori demni de tot respectul. Insa sunt si oameni care au casa, oameni care ii iubesc, serviciu super bun, familie si sunt niste lasi, incearca sa se sinucida, fara sa le pese de restul. Astia sunt egoisti demni de mila. Viata e frumoasa daca stii cum sa o traiesti.
Liz, nervi de otel iti doresc si rabdare!
O zi buna! |
|
 Nivel: ALBA CA ZAPADA
Inregistrat: 2/12/2006 Mesaje: 17939
|
Suparare? Ce suparare? Era ceva pentru care sa merite sa ma supar? Daca da, nu m-am prins.
PS> Daca te referi la decizia si comportamentul unor persoane, mereu am fost de parere ca intotdeauna ai de ales si mereu vei face asa cum crezi de cuviinta si cum iti dicteaza sufletul sau mintea. Nu pot sa spun nici macar ca am fost dezamagita, poate asta as fi spus daca era vorba de cineva caruia i-am acordat incredere totala si in fata caruia mi-as fi deschis sufletul, dar asa ... chiar nu aveam de ce sa ma simt dezamagita sau sa fiu suparata. Si pentru ca fiecare are intotdeauna de ales, asa cum MNiko a ales sa isi faca propriul forum (sincer nu cred ca stie ce inseamna acest lucru, cat timp si cata dedicatie necesita ), asa am ales si eu sa modific regulamentul forumului 7 Pitici (cu 3 reguli de bun simt pana la urma ).
Asa ca, eu cel putin ii urez mult succes in noua provocare si sa fie mai buna decat 7 Pitici ! 
|
|

 Nivel: SAFIR
Inregistrat: 2/4/2008 Mesaje: 17381
| Alina, ! O zi excelenta si tie! :023: Asa este, deja m-am luat cu ale mele la munca si m-am linistit. Problema e ca stau ca pe ghimpi sa ajung neaparat la un medic veterinar ca am avut un incident cu catelul de dimineata. De fapt, de acolo a plecat toata starea mea. Astept sa se faca ora 4 sa fug. Katy, !!! Adriana, ! |
|
|
|