Stare de spirit 30

Options Stare de spirit 30
Subiectul anterior · Subiectul urmator
MNiko
Postat: Tuesday, June 17, 2008 10:46 PM
Nivel: Guest

Intrat: 2/12/2006
Postari: 5
shirel wrote:
Chiar acum am vazut 2-0 pentru Olanda.S-a dus totul!nervi nervi nervi

Offf, bine ca n-am mai vazut si golul 2.
kali
Postat: Wednesday, June 18, 2008 6:48 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14381
'Neatza...

Sunt obosita de dimineata... dar na... cine a fost mare suporter aseara de ne-am intins pana spre dimineatza la mici si bere?

Hai sa va spun de Alexia- pictata pe fata- care striga cat putea " Steaua gooooool!!! Chelu', chelu'scratch "hohot... si flutura steagul... si scuipa semintehohot... si fura din berea altora... si papa mici... si pa-pa program de somn...
Ne-am distrat de minune. Puiul a fost si filmat- cred ca era cel mai mic microbist... cu alte cuvinte vad ca ne tine buna dispozitie.

Una peste alta... indiferent cum a fost meciul... atmosfera conteaza.hainoroc

Pup si o zi buna! Eu deja astept we. pentru un sooomn bun.
ingerash
Postat: Wednesday, June 18, 2008 12:01 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
Buna fetele!yes yes yes am reusit sa schimb windous-uldance dance dance ,am avut calcu virusat.
Altfel ,distractie cu copii,Madalina piscata de o insecta la piciorus cu mancarimi toata noaptea si azi cu piscaturile inflamateuff
Va doresc tuturor o zi superba!angel pupici
katy_lumika
Postat: Wednesday, June 18, 2008 12:46 PM

Nivel: Senior

Intrat: 1/14/2008
Postari: 5944
Locatia: Constanta
As vrea sa ma ascund undeva sa nu stie nimeni de mine, ma bag incet incet intr-o carapace. Unele probleme se pot rezolva cu rabdare altele decat prin procese, m-am saturat.
As vrea sa dau timpul inapoi, am nevoie de doua zile care pentru mine au fost speciale si nu am stiut nici eu nici cei de langa mine sa profitam.
Si ma enerveaza rau prelata unui vecin din fata balconului meu, ies dimineata sa beau cofa, mangaiata de razele soarelui, incerc sa ma binedispun si dau cu ochii de prelata aia galbena si plina de praf. Cred ca o sa-i zic sa si-o spele...cu riscul de a se uita la mine ciudat si sa ma ia drept nebunaras
petro
Postat: Wednesday, June 18, 2008 2:39 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 1/31/2008
Postari: 3374
katy_lumika wrote:
Si ma enerveaza rau prelata unui vecin din fata balconului meu, ies dimineata sa beau cofa, mangaiata de razele soarelui, incerc sa ma binedispun si dau cu ochii de prelata aia galbena si plina de praf.

Sotul meu se tot mira de mine cand mi se pune pata pe ceva de genul astahohot (acoperisul albastru de pe o casa portocalie, masina cu pana pe toate patru rotile din coltul parcarii, galetuta roz al baietelului unui vecin). Acum trebuie sa-i arat ca nu sunt singura.pupici
Laura
Postat: Wednesday, June 18, 2008 4:16 PM

Intrat: 8/8/2006
Postari: 2347
katy_lumika wrote:
As vrea sa ma ascund undeva sa nu stie nimeni de mine, ma bag incet incet intr-o carapace. Unele probleme se pot rezolva cu rabdare ....
As vrea sa dau timpul inapoi, am nevoie de doua zile care pentru mine au fost speciale si nu am stiut nici eu nici cei de langa mine sa profitam.

Ma regasesc foarte bine in aceste cuvinte. O singura zi din trecut daca as reusi sa dau inapoi, acum as suferi mai putin uff

Starea mea de spirit actuala...hmmm, am definit-o foarte bine si la topicul "ma enerveaza": sunt dezgustata de comportamentul unora care se cred atotstiutori, insa parerea mea este ca un om inteligent este acela care are si o doza minima de bun simt closedtopic
katy_lumika
Postat: Wednesday, June 18, 2008 5:48 PM

Intrat: 1/14/2008
Postari: 5944
Locatia: Constanta
Gatayes ne-am inscris eu si Luana la cursurile de ebraica, aerobica si dansuri israeliene. Am renuntat la cursurile de inot pentru ca Luana vrea sa le faca la Mangalia, unde lucreaza bunica ei, iar alea de tenis vrea sa le inceapa in acelasi timp cu prietena ei, adica din toamna.
Fetelor, de saptamana viitoare numai in ebraica va scriuhohot
Lilly of the valley
Postat: Wednesday, June 18, 2008 5:58 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
Katy ma bucur ca esti intr-o stare de spirit mai buna!angel cat despre probleme ... vin si pleaca si sa uitam de rele ca altfel ne indreptam spre balamuc
Laurapupici pupici pupici sa treaca supararea si imbratisari
Mela
Postat: Wednesday, June 18, 2008 5:59 PM

Intrat: 11/19/2006
Postari: 13514
Locatia: belgia
iuii,Katy,ce fainyes la dansuri m-as inscrie si eu daca as putea,la ebraica as spune "pas",mi-e greu sa invat olandeza,ce sa zic de ceva mai complicat...
mihaela75
Postat: Wednesday, June 18, 2008 7:21 PM

Intrat: 2/22/2006
Postari: 4839
Katy, asa cum suferi tu cu prelata aia asa eu cu rufele vecinilor.Le intind pe sfori ca in secolul trecut,kiloti ,maieuri, sosete ca te apuca greata .Spectacolul asta il am o data pe saptamana banghead Omul in curtea lui face ce vrea plans Starea mea de azi e banghead nervi plans box2 toanerele tunete closedtopic Oare nu era mai bine fara copii, viata de Bahamas cu paiul in gura la soare ,ce mi-a trebuit mie bataie de cap si peri albi rambo Daca nu ies din casa in secunda asta zau ca pocnesc pe cineva ...si numai Daria si Arti sunt in raza mea de actiune box2
cute_babies_of_mine
Postat: Wednesday, June 18, 2008 7:41 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 4/4/2006
Postari: 8978
Locatia: Piatra Neamt, Romania
Katy, ma bucur ca esti mai bine! Multumesc pentru filmulet!
Mihaela, lasa, mama, ca se fac toti doctori si te trimit la batranete in Bahamas!sic
Cristy
Postat: Wednesday, June 18, 2008 8:05 PM

Intrat: 1/8/2007
Postari: 6843
Locatia: Israel
Kali pupici microbistei mici pupici pupici

Katy, Shalom salut....gandeste pozitiv (usor de zis uneori greu de facut) poate vor mai veni 2 zile la fel de speciale si vei profita de ele asa cum ai fi dorit, sunt sigura ca nu vei mai rata ocazia. Cat despre cursuri bravo bravo la ebraica stii ca poti avea un profesor ras je ras oricand doresti, si la dansuri pot ajuta doar ca virtual este mai greu angel

Laura nici nu stii cat de mult de inteleg uff uff si eu am simtit asta pe pielea mea din pacate, mi-a trecut,dar inca mai am un gust amar in gura uff Ma uit la partea plina a paharului, va am pe voi si imi sunteti dragi asta ma face sa fiu mai puternica. Pupici sa treaca supararea pupici pupici

Mihaela sper ca o plimbare te va mai lumina si poate intr-o zi va rasari soarele si la tine

Eu? Plina de speranta flowers si am motiv sa fiu si vesela... am masina noua, am masina noua dance dance Lancer now nouta- am primit-o cu doar 10 km la bord, m-am despartit de Getz-ul meu (sincer? cu cea mai mare placere si pic de remuscari hohot hohot )
Iar acum ca sa ma intorc cu picioarele pe pamant, am o gramada de treaba, am de facut un curs online si ultima lucrare la faculate cel putin pana in noiembrie yes si mai am o gramada de probleme de rezolvat ....dar asa cum am zis sunt plina de speranta angel pupici
Mela
Postat: Wednesday, June 18, 2008 8:20 PM

Intrat: 11/19/2006
Postari: 13514
Locatia: belgia
Cristy,felicitari pentru masinutayes
sa o stapanesti sanatoasaflowers
shirel
Postat: Wednesday, June 18, 2008 10:20 PM

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
Cristy sa -ti stapinesti sanatoasa masina si dir Balak
la condus.ras
Katy succes la cursuri,cind ai neintelesuri noi sintem
aici.Unde le urmezi in Bucuresti?Este un semn bun poate va ginditi sa ne faceti si o vizita ca sa-ti folosesti ebraica.De fapt de la ce inveti la
ceea cum se vorbeste aici este o mare diferenta.Eu cind am invatat am vorbit
foarte mult ca nu aveam incotro,nu aveam cu cine vorbi romaneste asa ca fa
experiente pe Nicu.ras ras

Eu am o stare de melancolie,nu stiu de unde am luat-o dar asa ma simpt parca
plutesc,dar este o stare nu rea doar cred ca ma apropii de nastere si asta
ma face sa fiu asa.Sper sa-mi treaca pina maine.
ingerash
Postat: Wednesday, June 18, 2008 10:58 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 1/17/2008
Postari: 27681
Locatia: u.k.
Sant fericita!!!!!!!!!!!!!!!!!!yes yes yes dance dance dance flowers flowers flowers flowers
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed