Stare de spirit - 59

Options Stare de spirit - 59
Subiectul anterior · Subiectul urmator
marivic
Postat: Saturday, December 26, 2015 6:12 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13441
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Offfff,Doamneeeee...vad ca nu sunt singura pe aici pale Sanatate multa,multa tuturor!angel
bereea
Postat: Monday, December 28, 2015 9:31 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22769
Mai, bolnaviorilor si bolnavioarelor, sanatate!hearts

Kali, tu cum mai esti? A trecut criza? Sa stii ca nu te-am lasat singura, am fost alaturi de tine cu dureri de spate.N-a fost asa de rau ca daca trecuta , deci n-am stricat cheful nimanui si am plecat la fratele meu unde, e adevarat, am stat mult in casa, dar macar am fost impreuna.Am iesit la plimbare doar in oraselul lui si pentru pranzul de Craciun la un restaurant d epeste pe malul marii.

Mihaela, felicitari pentru noul job.Determinare at imi aminteste ca ar trebui sa cer o marire de salariu.

O zi minunata , fetele!Gossip
kali
Postat: Monday, December 28, 2015 10:40 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14381
Deci, fetele, ne babim!!?? Ne-am plans noi ce ne-am plans de bebe, copii, etc. s.a.m.d. si acum au aparut si problemele specifice varstei?Lol Glumesc, desigur... sanatate, tuturor!

Mihaela, felicitari!! Sa fie fix schimbarea de care ai nevoie!

Bereea, imi pare tare rau sa aud ca si pe tine te-au chinuit durerile. Eu sunt ceva mai bine - nu foarte, dar luat prin comparatie, e ok. Azi am facut analize... maine am programare la medic si, sincer, de-abia astept!! Pe langa dureri - care, sa spun ca le gestionez, de acum - am o problema cu frecventa lor - de ceva vreme - insa ce ma sperie pe mine cel mai tare e urina cu sange si cheagurisorry si numai un medic ma poate linisti. Asadar, cel putin din punct de vedere psihic, sunt destul de tensionata si de ciufutica. De-abia astept sa treaca.
sousourel
Postat: Monday, December 28, 2015 10:43 AM

Nivel: Senior

Intrat: 2/18/2006
Postari: 7688
Mai-mai, v-ati facut de cap.uff Multa-multa sanatate va doresc!ras
bereea
Postat: Monday, December 28, 2015 10:45 AM

Off, imi pare rau!Sange in urina? Chiar trebuie sa ajungi repede la doctor! Offf inca o data!Sanatate!Cheek Kiss
kali
Postat: Monday, December 28, 2015 10:48 AM

Merci!computerlove
Da, sa spunem ca e una dintre " placerile " oferite de minunata cariera de piatra ce o detin.
marivic
Postat: Monday, December 28, 2015 12:35 PM

Ohhhhh,Doamneeee,dar chiar suntemmulte bolnavioare pe aici......SANATATE MAXIMA,TUTUROR!Cheek Kiss DistanceKiss
Kali,repejor la medic,nu-i de stat......Te imbratisez cu drag....Ai grija de tine!Cheek Kiss
Eu,din lac in put.....Platisem online un avans la hotel de 400 euro si ne-au anuntat ca banii sunt blocati intre banca lor si firma lor si ca sa ne descurcam noi sa-i recuperam....Sotul turbeaza denervi,e pe telefon nonstop...cred ca Revelionul il vom face acasa...insa fara bani...Nu stim cum sa-i recuperam.Din discutiile cu banca BRD....au spus ca cineva de la firma(hotel)-jurist trebuie sa ia legatura cu ei....iar noi,suntem in pom plans plans plans
marivic
Postat: Tuesday, December 29, 2015 9:52 PM

Gata,s.a rezolvat...Suntem la Olanesti,sa petrecem Revelionul yes yes yes In seara asta,am avut parte si de un cutremur de 4,2 grade....Brrrr,mi.e fricapale pale pale ...Mâine.....zi de colindat prin Sibiu....yes
bereea
Postat: Wednesday, December 30, 2015 9:00 AM

Ma bucur ca ati rezolvat! Sa aveti o vacanta de vis!Cheek Kiss

Ce friiiigggggg!

Kali, ai fost la doctor?
kali
Postat: Wednesday, December 30, 2015 9:59 AM

Bereea, merci de grija. Am fost la medic, daaaa. Nimic ingrijorator la prima vedere, doar starea mea e proasta. Se pare ca elimin nisip - nu pietre -, ceea ce banuiam deja. In schimb am tot felul de dureri si stari aiurea si, sincer, numai de asta nu aveam chef de sarbatori. Important e sa treaca, insa... si sa fie bine intr-un final.
Am tratament si speeeer sa treaca in 10 zile. Daca nu... trecem la next level.Cray

Sanatate si tie! Suntem colege de suferinta de data asta...

Mari, distractie maxima, voua!
bereea
Postat: Wednesday, December 30, 2015 10:30 AM

Da, suferim impreuna!Sanatate multa!Cheek Kiss
marivic
Postat: Wednesday, December 30, 2015 12:04 PM

Berre,Kali,multumim din suflet!
Sanatate multa va doresc computerlove Aveti grija de voiiloveyou
Anelise
Postat: Wednesday, December 30, 2015 12:42 PM

Nivel: SAFIR

Intrat: 2/4/2008
Postari: 17381
Locatia: Ro
Marivic, distractie maxima! DistanceKiss
Kali si Bereea, sanatate multa! coeur
marivic
Postat: Wednesday, December 30, 2015 12:47 PM

Lizuccc,computerlove multumim computerlove
shirel
Postat: Wednesday, December 30, 2015 1:48 PM

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
Kali trebuie sa bei foarte multe lichide!Sanatate multa tuturor!!Marivic ce frumos este la Olanesti!!!Distractie placuta!!computerlove computerlove
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed