Stare de spirit - 58

Options Stare de spirit - 58
Subiectul anterior · Subiectul urmator
marivic
Postat: Friday, August 14, 2015 1:40 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13441
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Sousourel,Cheek Kiss DistanceKiss computerlove
alexandrabogdan
Postat: Friday, August 14, 2015 3:33 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 4/17/2008
Postari: 3770
Locatia: arad
Marivic cum mai esti?
marivic
Postat: Sunday, August 16, 2015 10:15 AM

Alexa,multumesc lui Dumnezeu sunt bine....cu toate ca am primit soc dupa soc.....sunt bine.Mi-am dat seama ca atat timp cat esti bun,maleabil,cinstit,respectuos,esti primul calcat in picioare si batjocorit.
De acum incolo,nu-mi voi mai etala calitatilesi voi fi mai insensibila...Incerc sa ma echilibrez...si am lasat totul in voia Domnului....angel angel angel
Multumesc pentru ca te-ai gandit la mine....computerlove
aurishta
Postat: Sunday, August 16, 2015 4:18 PM

Nivel: Senior

Intrat: 3/2/2011
Postari: 5532
Locatia: Bucuresti
Cheek Kiss computerlove computerlove
praslea_cel_voinic
Postat: Sunday, August 16, 2015 7:11 PM

Intrat: 6/19/2009
Postari: 2349
Locatia: Far, far away...
O duminica placuta si un inceput de saptamana cu pace sufleteasca fetelor! computerlove
marivic
Postat: Sunday, August 16, 2015 9:58 PM

Aura Cheek Kiss computerlove
Praslica multumesc la fel....computerlove
fdianamaria
Postat: Wednesday, August 19, 2015 3:38 PM

Intrat: 2/17/2006
Postari: 4933
Locatia: in jurul Aradului...
Mari, sa stii ca scriu in primul rand pentru tine, pentru a-ti spune ca sunt aici langa tine, mai in umbra dar mereu :) Te pup cu drag si sa fi tare. Si eu am avut doua saptamani doar de socuri si probleme, care mai de care mai dureroase si pe termen lung din pacate. Dar sunt convinsa ca vine si soarele pe strada mea la un moment dat.
Alexandra, distractie si odihna !!! O meriti/meritati Cheek Kiss
Shirel...draga mea...ma bucur ca esti asa aproape si iti doresc numai bine.
Giulia, ca inainte de plecare spre tari "mai bune"...ai reusit sa rezolvi problema de sanatate?
Sousorel, pup si eu cu dor !!!
Noi nici anul acesta nu avem concediu, am mai lucrat la casa dar ne-am oprit brusc cu probleme de sanatate,...noutati nu am. Trece timpul si nu-mi dau seama cum.
Am renuntat total la carne si aproape total la zahar. Vad ca rezist eroic de doua saptamani deja. yes Mai greu imi e sa gatesc pentru ceilalti patru din casa si sa nu gust. Ii mai corup uneori cu salatele mele si alte asemenea, dar nu e de durata.
Va pup si va doresc zile frumoase si calme si mai ales multa sanatate.
marivic
Postat: Wednesday, August 19, 2015 6:38 PM

fdianamaria wrote:
Mari, sa stii ca scriu in primul rand pentru tine, pentru a-ti spune ca sunt aici langa tine, mai in umbra dar mereu :) Te pup cu drag si sa fi tare. Si eu am avut doua saptamani doar de socuri si probleme, care mai de care mai dureroase si pe termen lung din pacate. Dar sunt convinsa ca vine si soarele pe strada mea la un moment dat.
Alexandra, distractie si odihna !!! O meriti/meritati Cheek Kiss
Shirel...draga mea...ma bucur ca esti asa aproape si iti doresc numai bine.
Giulia, ca inainte de plecare spre tari "mai bune"...ai reusit sa rezolvi problema de sanatate?
Sousorel, pup si eu cu dor !!!
Noi nici anul acesta nu avem concediu, am mai lucrat la casa dar ne-am oprit brusc cu probleme de sanatate,...noutati nu am. Trece timpul si nu-mi dau seama cum.
Am renuntat total la carne si aproape total la zahar. Vad ca rezist eroic de doua saptamani deja. yes Mai greu imi e sa gatesc pentru ceilalti patru din casa si sa nu gust. Ii mai corup uneori cu salatele mele si alte asemenea, dar nu e de durata.
Va pup si va doresc zile frumoase si calme si mai ales multa sanatate.

Diana,multumesc din suflet Cheek Kiss computerlove computerlove computerlove Ai drepatate,...cu siguranta va iesii si la noi soarele!iloveyou Sanatate multa iti doresc si putere sa treci cu bine peste toate!Si eu ma gandesc deseori la tine computerlove
roxinthya
Postat: Monday, August 24, 2015 12:35 PM

Intrat: 11/10/2009
Postari: 7233
Locatia: Bucuresti
Buna fetelor!
Eu am o stare asa de bine de parca astept numai surprize placute in viitor! topai topai
bereea
Postat: Friday, August 28, 2015 9:14 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22769
Nici nu mai stiu ce stare am: oricum una nu foarte buna, tinand cont ca a trebuit sa renunt la o saptamana de vacanta. Ne-am intors cu planuri noi, ganduri noi, ganduri de schimbare.Deci, am o stare de asteptare.
In vacanta a fost super ok aici la mare, destul de ok in Romania. Ma bucur ca am revazut oameni si locuri dragi, dar sunt multe altele care nu mi-au placut deloc.

Kali, am intalnit 4 pustani superbi pe care i-am recunoscut imediat.Ghici ai cui erau?hearts

Mioara, cred ca acum stai mai bine cu moralul, dat fiind ca esti in vacanta su sotul. Restul, ia-l asa cum vine.

Iulia, te-ai mutat?

Diana, sanatate!

Shirel, ai ramas datoare cu foto din tara!

Roxinthya, sa te tina stare aaceasta cat mai mult! Si sa se concretizeze in realitate!

O zi buna tuturor!computerlove
bulibuli
Postat: Saturday, August 29, 2015 11:13 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 3/17/2008
Postari: 9649
Fetelor, va pup si mi-e dor de voi, sper sa revin printre voi intr-o buna zi.. va mai citesc din cand in cand asa, pe fuga.
Sanatate multa va doresc, ca e cea mai importanta..
t-mihaela
Postat: Sunday, August 30, 2015 8:43 PM

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5142
Sunt fericita , tot efortul meu da roade, de vreo doua zile Kobi al meu alearga langa bicicleta fara probleme.A fost o aventura , prima intalnire cu bicla a fost prin mai cand musca de roti si intra in sevraj cum vedea ca se invarte.Vecinii au suportat stoiceste latraturi si skeuneli, probabil ma vedeau ca suntem in training .
Daca va ganditi si ce mare scofala, ei e mare ca Kobi e dulau cu multa energie, daca nu o foloseste zilnic si se acumuleaza incep devieri serioase de comportament.Si mersul la plimbare nu e suficieng la dulai ca Kobi, le trebuie alergari serioase pe langa balaceli in apa.majoreta
bereea
Postat: Sunday, August 30, 2015 9:17 PM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22769
Felicitari pentru reusita!
t-mihaela
Postat: Monday, August 31, 2015 3:14 AM

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5142
Multumesc frumos pupici
praslea_cel_voinic
Postat: Monday, August 31, 2015 5:08 AM

Intrat: 6/19/2009
Postari: 2349
Locatia: Far, far away...
Mihaela, are mama buna! computerlove ras
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed