Stare de spirit - 58

Options Stare de spirit - 58
Subiectul anterior · Subiectul urmator
roxinthya
Postat: Friday, July 10, 2015 6:27 PM

Nivel: Senior

Intrat: 11/10/2009
Postari: 7233
Locatia: Bucuresti
Condoleante!
misha
Postat: Sunday, July 12, 2015 1:31 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/12/2006
Postari: 3527
Marivic, Dumnezeu sa o odihneasca in pace!

Bereea si Alexandra, distractie placuta in vacanta!
shirel
Postat: Monday, July 13, 2015 9:04 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
Marivic,Dumnezeu sa o odihneasca in pace!Condoleantze tie si familiei!!Hands Cray

Alexandra,vrem poze cu mobila!!

Bereea,vacantza placuta hai ca este mult timp!!Eu cu programul noastru de abia am primit o saptamana liber!!
Deci pe 31 ajung in Iasi si seara sunt in Suceava!!Fac turul Bucovinei cu Eden si ne intoarcem rapid.Sper sa am timp sa ma intalnesc cu toate persoanele pe care vreau sa le vad!!computerlove iloveyou

bereea
Postat: Monday, July 13, 2015 9:41 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22769
Multumesc, fetele, sper sa fie o vacanta placuta desi mai sunt 3 saptamani pana atunci si multe semne de intrebare.Ceva se intampla la noi la munca.Seful are ganduri ascunse si asta ma deranjeaza teribil.Desi se plange ca n-are bani sa ne plateasca de azi aduce inca un om, un amic de-al lui.Nu stiu ce urmareste!De maine merge in spital sa se opereze si nu inteleg daca aduce un caine de paza de fapt - ceea ce este teribil de deranjant!!! - sau are de gand sa-l faca pe sotul meu sa renunte la postul lui.Sotul meu deja isi cauta altceva de munca pentru ca la noi atmosfera nu este una tocmai placuta, seful a devenit rautacios si cauta sa intepe la orice pas.Vom trai si vom vedea ce va fi, dar nu pot sa nu am ganduri negre.
Singurul lucru care ma bucura este ca sapptamana aceasta Ale este la verisorii ei deci o asteapta o saptamana de distractie cu mare, cinema, iesiri, joaca.

Shirel, vacanta placuta in Bucovina!Cheek Kiss

Alexandra, sa folosesti sanatoasa mobila de bucatarie! Unde mergeti in vacanta?

alexandrabogdan
Postat: Monday, July 13, 2015 11:32 AM

Intrat: 4/17/2008
Postari: 3770
Locatia: arad
bereea wrote:
Multumesc, fetele, sper sa fie o vacanta placuta desi mai sunt 3 saptamani pana atunci si multe semne de intrebare.Ceva se intampla la noi la munca.Seful are ganduri ascunse si asta ma deranjeaza teribil.Desi se plange ca n-are bani sa ne plateasca de azi aduce inca un om, un amic de-al lui.Nu stiu ce urmareste!De maine merge in spital sa se opereze si nu inteleg daca aduce un caine de paza de fapt - ceea ce este teribil de deranjant!!! - sau are de gand sa-l faca pe sotul meu sa renunte la postul lui.Sotul meu deja isi cauta altceva de munca pentru ca la noi atmosfera nu este una tocmai placuta, seful a devenit rautacios si cauta sa intepe la orice pas.Vom trai si vom vedea ce va fi, dar nu pot sa nu am ganduri negre.
Singurul lucru care ma bucura este ca sapptamana aceasta Ale este la verisorii ei deci o asteapta o saptamana de distractie cu mare, cinema, iesiri, joaca.

Shirel, vacanta placuta in Bucovina!Cheek Kiss

Alexandra, sa folosesti sanatoasa mobila de bucatarie! Unde mergeti in vacanta?

la mare la noi, Bereea. in Ef Nord
raly
Postat: Monday, July 13, 2015 8:20 PM

Nivel: DIAMANT

Intrat: 12/17/2007
Postari: 25889
Locatia: M e d i a s
Condoleate Mioara!

Bereea,Shirel,vacantza frumoasa!De fapt va irez tuturor concediu placut!hearts hearts Am intrat si noi in vacantza va pup pe toate!computerlove computerlove computerlove
giulia_mamik
Postat: Tuesday, July 14, 2015 12:32 AM

Intrat: 3/22/2010
Postari: 3091
Locatia: bacau
Condoleante,Mioara!Cray

Fetelor,vacanta placuta tuturor!computerlove DistanceKiss
Shirel,daca ajungi in Iasi ce ar fi sa te opresti din prima la mine?Ramaneti o noapte la noi.N am apucat sa discutam aspectul asta!Te pup si abia astept sa te vad!computerlove
marivic
Postat: Tuesday, July 14, 2015 2:32 PM

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13441
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Fetele mele dragi.....va multumesc din suflet!computerlove computerlove computerlove
bereea
Postat: Thursday, July 16, 2015 9:15 AM

Asta- noapte la ora 1 ne-am trezit cu carabinieri la usa.Cica ne-au calcat hotii. Noroc de un vecin care n-avea somn si l-a vazut cum se catara pe zid.
sousourel
Postat: Thursday, July 16, 2015 9:50 AM

Nivel: Senior

Intrat: 2/18/2006
Postari: 7688
Ufff, ce emotii trebuie ca ati avut...
bereea
Postat: Thursday, July 16, 2015 10:02 AM

Ne-am speriat un pic cand am auzit soneria de la usa la acea ora.

Fetele , tineti-mi pumnii. Azi imi caut locatia pentru vacanta.Am o multime de numere de telefon, sper sa gasecs ceea ce-mi doresc
Lilly of the valley
Postat: Thursday, July 16, 2015 6:27 PM

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
Bine v-am regasit!

Mioara, sa-i fie tarana usoara si sa se odihneasca in pace!

Pana acum vara a fost destul de agitata si tumultoasa. Astept odihna binemeritata, in august abia.

Am si eu mandrete de flacau major. Nici nu stiu cand a trecut timpul.

Va pup cu drag! Fug la citit ca mult ati mai scriscampfire
bereea
Postat: Monday, July 27, 2015 11:33 AM

LiliCheek Kiss Sa-ti traiasca fecioru'!

Eu sunt rupta de oboseala dupa o zi de duminica petrecuta la mare sarind niste valuri uriase si inghitind apa sarat la greu. Si da, e ultima saptamana de munca, chef ioc...vreau in vacanta !
TatyKS
Postat: Monday, July 27, 2015 3:52 PM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 3/1/2006
Postari: 7513
Locatia: Ro
Va citesc cu drag fetelor !Gossip

Bere, concediu frumos si sa gasesti ce iti doresti DistanceKiss .

Lilly , sa iti traiasca pupici !

Shireluto , ai fost in tara ?

Bucurie2015
Postat: Monday, July 27, 2015 3:58 PM

Nivel: Grupa mica

Intrat: 7/10/2015
Postari: 169
Sunt happy!
Tocmai am vorbit cu prietena mea care a nascut o fetita perfect sanatoasa de 3.300kg si 46 cm. topai
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed