Stare de spirit - 58

Options Stare de spirit - 58
Subiectul anterior · Subiectul urmator
bereea
Postat: Monday, June 22, 2015 9:19 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22769
mirela74chris wrote:
.

Brandusa veti gasi si voi ceva convenabil.Nu trebuie sa iti faci nervi.Iti omoara neuronii.Cheek Kiss

Nu -mi fac nervi, dar sunt dezamagita! Oricum eu sunt o fire aptimista si gasesc mereu solutii.Pupici, cara miaCheek Kiss

Ioana, cum adica a treia glanda mamara? Scuza-mi ignoranza!O vara minunata!Cheek Kiss

Mioara, lasa disperarea si ai incredere.Un picior in fund e mereu un salt inainte! Forza, cara!

Azi ma simt plina de energie si sunt binedispusa!Sper sa ma tina!
mirela74chris
Postat: Monday, June 22, 2015 1:34 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 10/17/2009
Postari: 8601
Locatia: Constanta
Pup Brandusailoveyou Cheek Kiss

Mari nu dispera.Stii ca mereu ai gasit rezolvare.Dumnezeu va va arata la timpul potrivit ce este de facut.iloveyou Cheek Kiss

O sapatamana usoara si relaxanta tuturor!Cheek Kiss
marivic
Postat: Monday, June 22, 2015 3:56 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13441
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
bereea wrote:

Nu -mi fac nervi, dar sunt dezamagita! Oricum eu sunt o fire aptimista si gasesc mereu solutii.Pupici, cara miaCheek Kiss

Ioana, cum adica a treia glanda mamara? Scuza-mi ignoranza!O vara minunata!Cheek Kiss

Mioara, lasa disperarea si ai incredere.Un picior in fund e mereu un salt inainte! Forza, cara!

Azi ma simt plina de energie si sunt binedispusa!Sper sa ma tina!

Berre,asa este....ai dreptate.....stiu ca nu este nici o sansa de a-mi recupera grupa,dar macar sa pot avea bani,pt a-mi rezolva alte planuri....Grazie caro amico coeur

mirela74chris wrote:
Pup Brandusailoveyou Cheek Kiss

Mari nu dispera.Stii ca mereu ai gasit rezolvare.Dumnezeu va va arata la timpul potrivit ce este de facut.iloveyou Cheek Kiss

O sapatamana usoara si relaxanta tuturor!Cheek Kiss

Sis,incerc....Sper.....incerc si iar sper....ca totul sa se aseze,cat mai bine.MULTUMESC coeur
t-mihaela
Postat: Monday, June 22, 2015 4:25 PM

Nivel: Senior

Intrat: 6/20/2008
Postari: 5142
Mari, e situatie temporara, nu dispera.Veri or mai fi si banii tot asa...vin, pleaca ..na .Si eu am avut niste caderi ,nu scriu eu aici ca sa creada lumea ca o duc numai bine si pe roze hohot dar cand e rau e rau .pale

Starea mea e buna,sunt sarac dar am ambitzLol
La munca niscavai probleme dar daca nu pun la inima si ma duc doar sa fac treaba si sa plec e ok.Nu ma mai agit ca in tinerete , nu mai vreau sa rastorn muntii...semnez condica, imi fac particica mea si pa, am o viata de trait.NuImiPasa
marivic
Postat: Monday, June 22, 2015 6:04 PM

t-mihaela wrote:
Mari, e situatie temporara, nu dispera.Veri or mai fi si banii tot asa...vin, pleaca ..na .Si eu am avut niste caderi ,nu scriu eu aici ca sa creada lumea ca o duc numai bine si pe roze hohot dar cand e rau e rau .pale

Starea mea e buna,sunt sarac dar am ambitzLol
La munca niscavai probleme dar daca nu pun la inima si ma duc doar sa fac treaba si sa plec e ok.Nu ma mai agit ca in tinerete , nu mai vreau sa rastorn muntii...semnez condica, imi fac particica mea si pa, am o viata de trait.NuImiPasa

Asa este,Mihaela....Offff.....asa este ,dar ma macina...Stiu,dar na,ma descarc si eu aici,la voi....caci ne cunoastem de ceva ani....si mai rasuflu si eu putin....Cheek Kiss Cheek Kiss Pana la urma sa stii ca asa este bine...Daca pui suflet,te consumi...ce rezolvi?Iti iei suturi in dos...pale Mai bine asa....ca un robot....computerlove
giulia_mamik
Postat: Tuesday, June 23, 2015 8:39 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/22/2010
Postari: 3091
Locatia: bacau
Bereea,vei gasi tu ceva convenabil,la pret ok si o locatie de vis!Sunt sigura!Iar Ioana cred ca a vrut sa scrie noduli mamari mai mult ca sigur.Te pup!computerlove
Marivic,nu dispera,vor gasi curand de munca ai sa vezi.Uneori trebuie sa te detasezi putin de situatie si ai sa vezi cum se rezolva tot!computerlove
Si eu plec in vacantaLol ....de tot!Mi am luat bilete pt Germania,doar dus,pe data de 30 august.Am emotii pt ceea ce va urma mai ales ca limba germana se prinde de fiica mea ca nuca de perete!Poate ca nici eu nu explic prea bine,pe intelesul ei.Stiu ca n am abilitati pedagogice Blushing .Pana mai ieri spunea la 6 secshohot ca doar asa se scrieBlushing.
O zi frumoasa va doresc,fetelor!
bereea
Postat: Tuesday, June 23, 2015 9:08 AM

Iulia, Cheek Kiss Stai sa ajungi in Germania si ai sa vezi cum se prinde germana de fiica-ta...nici n-o sa-ti vina sa crezi!
sousourel
Postat: Tuesday, June 23, 2015 9:14 AM

Nivel: Senior

Intrat: 2/18/2006
Postari: 7688
t-mihaela wrote:
Nu ma mai agit ca in tinerete , nu mai vreau sa rastorn muntii...semnez condica, imi fac particica mea si pa, am o viata de trait.NuImiPasa

Aici vreau sa ajung si eu, incetras

Mari, curaj! Nu se termina nimic aici si acumpupici

Iulia, drum bun si mult norocpupici

Bereea, sunt sigura ca o sa ai concediul doritpupici

Am o rutina...ceva de speriat. Dar nici nu mi-e la indemana sa ma scutur de ea. uff
alexandrabogdan
Postat: Tuesday, June 23, 2015 9:28 AM

Intrat: 4/17/2008
Postari: 3770
Locatia: arad
giulia_mamik wrote:
Bereea,vei gasi tu ceva convenabil,la pret ok si o locatie de vis!Sunt sigura!Iar Ioana cred ca a vrut sa scrie noduli mamari mai mult ca sigur.Te pup!computerlove
Marivic,nu dispera,vor gasi curand de munca ai sa vezi.Uneori trebuie sa te detasezi putin de situatie si ai sa vezi cum se rezolva tot!computerlove
Si eu plec in vacantaLol ....de tot!Mi am luat bilete pt Germania,doar dus,pe data de 30 august.Am emotii pt ceea ce va urma mai ales ca limba germana se prinde de fiica mea ca nuca de perete!Poate ca nici eu nu explic prea bine,pe intelesul ei.Stiu ca n am abilitati pedagogice Blushing .Pana mai ieri spunea la 6 secshohot ca doar asa se scrieBlushing.
O zi frumoasa va doresc,fetelor!

exista pers care au a 3-a glanda mamara ( nu noduli)care nu e dezvoltata si care trebuie scoasa
giulia_mamik
Postat: Tuesday, June 23, 2015 11:22 AM

Intrat: 3/22/2010
Postari: 3091
Locatia: bacau
Ahhh,n am stiut!Imi cer scuze pt interpretarea gresita!Oricum,sanatate multa,Ioana!De ce ai venit in Romania?Parca locuiati in Italia.DistanceKiss
marivic
Postat: Tuesday, June 23, 2015 11:57 AM

Iulia,drum bun.....zbor placut si acomodare usoara si placuta......Daca jumatatea ta este acolo si vei fi cu el,totul va fi mult mai usor,mult mai placut,mult mai bine.Va doresc o viata frumoasa si tot ceea ce va doriti sa se indeplineasca......Meritati asta.....Cheek Kiss Cheek Kiss Cheek Kiss
PS.Voi fi cu gandul la tine Cheek Kiss coeur
Mada,sunt descumpanita,iritata,....am scris mai mult in jurnal.....uff
Iulia,sper....angel iloveyou
bereea
Postat: Wednesday, June 24, 2015 9:13 AM

Am inceput ziua prost!alcool Azi dimineata am iesit sa alerg si, ca in fiecare dimineata, cheia de la masina o pun in locasul acela pe unde se pune benzina. La un moment dat a inceput sa ploua, asa ca m-am intors toata uda la masina si cand sa iau cheia , ia-o daca poti.S-a blocat usita.Am telefonat sotului si i-am spus ce s-a intamplat.Urma sa ia cealalta cheie de la masina si sa vina sa ma ia.Dupa un sfert de ora ma suna ca "acum iese din casa" (dupa un sfert de ora!!!!!Crazy ), dar a uitat sa ia atat cheia de la masina , cat si de la casa !O suna pe Ale ca sa o trezeasca sa deschisa, dar fiica-mea nu a auzit telefonul .Cand doarme, doarme!
L-am sunat toata uda si infrigurata si cand am auzit ce a fost capabil sa combine, am rugat un domn sa ma ajute sa fortez usita, am rupt nu stiu ce pe acolo, dar am recuperat cheia.Dupa care am vorbit jumatate de ora singura !

Azi am si mediile de sfarsit de clasa a cincea, asa ca suntem emotionate!
marivic
Postat: Wednesday, June 24, 2015 1:56 PM

Offff,draga de tine......Imi inchipui cati nervi aveai pale
Poate este mai buna partea a doua a zilei pupici Cheek Kiss Cheek Kiss Cheek Kiss
IoanaAlexandra
Postat: Wednesday, June 24, 2015 2:23 PM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 5/21/2012
Postari: 324
Locatia: ...Maramures...
...Bereea....a treia glanda mamara se formeaza in timpul sarcinii si a alaptarii....se pozitioneaza sub brat in apropierea sanul...e un lipom...ca si aspect e ca un saculet de grasime si estetic nu arata bine deloc...
...imi pare rau pentru ziua proasta de la alergat...
...Giulia...ne-am reintors de un an in tara pentru ca Fabiana a inceput scoala...
bereea
Postat: Wednesday, June 24, 2015 2:38 PM

Ioana, nu mai auzisem de asa ceva, important este ca ai rezolvat si esti bine!

Mioara, nervi mi-a facut barbatu' acre-i tot timpul cu capul in nori.auzi ...sa iesi din casa fara chei!Big Surprise

A doua parte a zilei e ceva mai buna: am avut rezultatele la invatatura pentru clasa a cincea! Ma asteptam sa aiba 9 la italiana pentru ca maestra ii avizase ca va fi cea mai mare nota(desi a avut numai note de 10 in al doilea semestru), dar nu ma asteptam in veci sa aiba 9 la educatie fizica( faceau 1/2 ori pe luna cand faceau) si desen.In rest, 10 pe linie.Nivelul de evaluare: avansat.
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed