Stare de spirit - 58

Options Stare de spirit - 58
Subiectul anterior · Subiectul urmator
shirel
Postat: Tuesday, August 4, 2015 8:58 AM

Nivel: SMARALD

Intrat: 7/22/2007
Postari: 11807
Locatia: israel
Eu nu apuc sa va citesc va pup si va salut de la o frumoasa pensiune din Sadova dupa o noapte de nebunii .Ma distrez asa de bine si vreau sa simpt la maxim fiecare clipa petrecuta in Bucovine.Ieri am si facut un record de a ma catara pe Pietrele Doamnei la o altitudine de 1657 m.Sper sa pot sa merg astazi normal fiindca inca va scriu din pat.??Va pup va iubesc si voi reveni.?coeur
marivic
Postat: Tuesday, August 4, 2015 9:00 AM

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13441
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Frumos....esti cea mai tare!Bravoo Bravoo Bravoo
Cand pleci?Daca mai era sotul meu acasa,ma intalneam si eu cu tine....Deci,musai ar trebui sa-mi iau carnet,ca sa conduc....uff
Distractie placuta,Shirel!
Eileen
Postat: Tuesday, August 4, 2015 9:53 AM

Nivel: Avansat

Intrat: 1/16/2013
Postari: 3201
Marivic, important e sa fiti toti sanatosi, ca pentru toate exista o solutie! Multa rabdare si intelepciune sa iei deciziile cele mai bune DistanceKiss
Shirelfoarte frumoasa Bucovina, e locul nasterii mele si va fi mereu in sufletelul meucoeur coeur Concediu superb in continuare !!
alexandrabogdan
Postat: Tuesday, August 4, 2015 11:00 AM

Intrat: 4/17/2008
Postari: 3770
Locatia: arad
va salut fetele!! noi am intrat in linie dreapta cu concediul coeur un fel de saptamana de miere dupa 8 ani de casnicieAngel
marivic
Postat: Tuesday, August 4, 2015 11:11 AM

Eileen wrote:
Marivic, important e sa fiti toti sanatosi, ca pentru toate exista o solutie! Multa rabdare si intelepciune sa iei deciziile cele mai bune DistanceKiss
Shirelfoarte frumoasa Bucovina, e locul nasterii mele si va fi mereu in sufletelul meucoeur coeur Concediu superb in continuare !!

Eileen,....ai dreptate.Probleme de sanatate ,la mine sunt....adunate cat la toti ceilalti,dar sper cu ajutorul lui Dumnezeu sa trec peste toate;
Nu am curaj,asta ma deranjeaza cel mai mult,nu am curaj sa incep ceva...sau in cazurile de acum,sa duc ceva la bun sfarsit....
alexandrabogdan
Postat: Tuesday, August 4, 2015 11:35 AM

marivic wrote:

Eileen,....ai dreptate.Probleme de sanatate ,la mine sunt....adunate cat la toti ceilalti,dar sper cu ajutorul lui Dumnezeu sa trec peste toate;
Nu am curaj,asta ma deranjeaza cel mai mult,nu am curaj sa incep ceva...sau in cazurile de acum,sa duc ceva la bun sfarsit....

Mari ....nu te mai gandi la boala, ca o atragi asupra ta. uite eu am boli cronice , atat hipotiroidia cat si poliartrita reumatoida si am doar 33 de ani ......dar nici macar nu ma mai gandesc ca sunt bolnava. eu pe pielea si pe sanatatea mea am invatat ca psihicul conteaza 80 %. tu ai nevoie in primul rand de un psiholog si apoi sa iti faci un plan de bataie. sanatate iti doresc
giulia_mamik
Postat: Tuesday, August 4, 2015 12:50 PM

Intrat: 3/22/2010
Postari: 3091
Locatia: bacau
Hello,fetelor!Am revenit putin printre voi!La mine lucrurile nu au fost tocmai roz.Sunt in doliu.Joi dupa amiaza a murit cea mai apropiata matusa a mea,a fost ca o mama pt mine.A avut o moarte fulgeratoare,atac cerebral mai exact.Un soc pt noi toti si o durere imensa mai ales pt parintii mei care erau foarte apropiati de ea,locuiau la 3 blocuri distanta,se vizitau zilnic...Asta e,viata merge inainte,nu avem ce face.In rest,mai avem putin timp de stat in Ro.In mai putin de 4 saptamani zburam catre Deutschland.Sper sa avem o adaptare usoara si sa invatam limba repede si fara porblemeBlushing .
Shirel,vacanta placuta in continuare.Sper sa ajung in Iasi sa te vadDistanceKiss computerlove iloveyou
Alexandra,o saptamana de miere speciala,romantica si frumaosa iti doresc!DistanceKiss
Mari,uofff,cand ai sa intelegi ca singuri ne alegem ce gandim,ce traim?Ca gandurile noastre construiesc viitorul nostru.Te rog,fa ti timp si uita te la un filmulet care l am postat pe FB cu ceva timp in urma.E valabil pt restul fetelor care sunt interesate.Iti poate schimba viata!Pe mine m a ajutat foarte mult.E vorba despre legea rezonantei: https://www.youtube.com/watch?v=MDo8dO6hnjo .Merita vazut!Capul sus Mari si nu uita ca sta in puterea ta sa ti schimbi viata!Te pup si incearca sa fii tare si sa gandesti pozitiv!computerlove
Fetelor,va doresc concedii placute si o saptamana minunata!computerlove iloveyou
alexandrabogdan
Postat: Tuesday, August 4, 2015 12:54 PM

giulia_mamik wrote:
Hello,fetelor!Am revenit putin printre voi!La mine lucrurile nu au fost tocmai roz.Sunt in doliu.Joi dupa amiaza a murit cea mai apropiata matusa a mea,a fost ca o mama pt mine.A avut o moarte fulgeratoare,atac cerebral mai exact.Un soc pt noi toti si o durere imensa mai ales pt parintii mei care erau foarte apropiati de ea,locuiau la 3 blocuri distanta,se vizitau zilnic...Asta e,viata merge inainte,nu avem ce face.In rest,mai avem putin timp de stat in Ro.In mai putin de 4 saptamani zburam catre Deutschland.Sper sa avem o adaptare usoara si sa invatam limba repede si fara porblemeBlushing .
Shirel,vacanta placuta in continuare.Sper sa ajung in Iasi sa te vadDistanceKiss computerlove iloveyou
Alexandra,o luna de miere speciala,romantica si frumaosa iti doresc!DistanceKiss
Mari,uofff,cand ai sa intelegi ca singuri ne alegem ce gandim,ce traim?Ca gandurile noastre construiesc viitorul nostru.Te rog,fa ti timp si uita te la un filmulet care l am postat pe FB cu ceva timp in urma.E valabil pt restul fetelor care sunt interesate.Iti poate schimba viata!Pe mine m a ajutat foarte mult.E vorba despre legea rezonantei: https://www.youtube.com/watch?v=MDo8dO6hnjo .Merita vazut!Capul sus Mari si nu uita ca sta in puterea ta sa ti schimbi viata!Te pup si incearca sa fii tare si sa gandesti pozitiv!computerlove
Fetelor,va doresc concedii placute si o saptamana minunata!computerlove iloveyou

e vb de "Poti sa-ti vindeci viata" nu? l-am vazut si am avut multe de invatat. eu am fost cam cum e Mari, varianta tanara pana intr-o zi cand am zis STOP. am cautat ajutor, am VRUT sa ma schimb , VREAU sa lupt cu boala ...
giulia_mamik
Postat: Tuesday, August 4, 2015 1:01 PM

Alexandra,"Poti sa ti vindeci viata" este o carte scrisa de Louise L.Hay.Am recomandat o mai demult pe aici.Filmuletul este altceva,dar pot spune ca are legatura cu cartea.Este un documentar facut de niste oameni de stiinta care demonstreaza cat de mult ne infulenteaza gandurile viata,cum singuri putem schimba cursul vietii,cum ni se indeplinesc dorintele cele mai arzatoare... e mult de spus.E un filmulet de o ora si jumatate dar merita fiecare minut!Ti l recomand cu caldura!Stiu cum erai tu si ce mult te ai schimbat!Gandesti pozitiv si asta ti a schimbat viata plus ca ai puterea sa ti vindeci bolile cu o atitudine pozitiva.Ma bucur ca vezi altfel viata!E frumoasa si merita sa o traim in armonie si fericire!computerlove
alexandrabogdan
Postat: Tuesday, August 4, 2015 1:23 PM

giulia_mamik wrote:
Alexandra,"Poti sa ti vindeci viata" este o carte scrisa de Louise L.Hay.Am recomandat o mai demult pe aici.Filmuletul este altceva,dar pot spune ca are legatura cu cartea.Este un documentar facut de niste oameni de stiinta care demonstreaza cat de mult ne infulenteaza gandurile viata,cum singuri putem schimba cursul vietii,cum ni se indeplinesc dorintele cele mai arzatoare... e mult de spus.E un filmulet de o ora si jumatate dar merita fiecare minut!Ti l recomand cu caldura!Stiu cum erai tu si ce mult te ai schimbat!Gandesti pozitiv si asta ti a schimbat viata plus ca ai puterea de sa ti vindeci bolile cu o atitudune pozitiva.Ma bucur ca vezi altfel viata!E frumoasa si merita sa o traim in armonie si fericire!computerlove

multumesc. eu ma bucur atat de mult ca am reusit sa ma schimb .... am avut ajutor din mai multe parti, e adevarat dar conteaza f mult sa vrei. ma bucur tare mult mai ales cand ceilalti remarca schimbarea Cheek Kiss
marivic
Postat: Tuesday, August 4, 2015 4:41 PM

alexandrabogdan wrote:

Mari ....nu te mai gandi la boala, ca o atragi asupra ta. uite eu am boli cronice , atat hipotiroidia cat si poliartrita reumatoida si am doar 33 de ani ......dar nici macar nu ma mai gandesc ca sunt bolnava. eu pe pielea si pe sanatatea mea am invatat ca psihicul conteaza 80 %. tu ai nevoie in primul rand de un psiholog si apoi sa iti faci un plan de bataie. sanatate iti doresc

Cred ca am sa incerc si un psiholog... Cheek Kiss Multumesc mult,Alexandra computerlove
giulia_mamik wrote:
Alexandra,o saptamana de miere speciala,romantica si frumaosa iti doresc!DistanceKiss

Iulia,condoleante sincere uff
Multumesc din suflet,...am sa-l vizionez deseara computerlove Credeam ca ai plecat deja ...Iti doresc acomodare rapida si usoara si tot binele din lume sa va insoteasca!computerlove
Eileen
Postat: Friday, August 7, 2015 10:32 AM

Intrat: 1/16/2013
Postari: 3201
E vineri...fara chef de munca Crazy Crazy ...nu stiu cand am avut chef saptamana asta uff uff
Caldura asta imi da o stare deprimanta , abia astept mirosul toamnei bounce bounce
sousourel
Postat: Saturday, August 8, 2015 10:20 AM

Nivel: Senior

Intrat: 2/18/2006
Postari: 7688
Iulia, condoleante....Acomodare usoara in GermaniaCheek Kiss

Mari, numai binepupici Trebuie sa fi curajoasa. Cazi, apoi te ridici si mergi mai departe. Asa e viataCheek Kiss

Eileen Cheek Kiss Nici nu mai este asa de mult pana atunci.

Eu m-am trezit pe fundul butoiului. Sunt si obosita. Dar toate trechainoroc

Un sfarsit de saptamana agreabil sa avetiCheek Kiss
giulia_mamik
Postat: Sunday, August 9, 2015 12:22 PM

Fetelor,va multumesc din suflet pt gandurile bune!computerlove
Lilly of the valley
Postat: Tuesday, August 11, 2015 7:48 PM

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
Va pup cu drag si dor!SimplyLove grup
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed