Stare de spirit - 58

Options Stare de spirit - 58
Subiectul anterior · Subiectul urmator
sousourel
Postat: Wednesday, May 20, 2015 10:00 AM

Nivel: Senior

Intrat: 2/18/2006
Postari: 7688
bereea wrote:

Sousourel, dai, sus cu moralul! Eu, daca primesc salariul, sigur ies din butoialcool
Asta e un motiv foarte bun ras pupici
kali
Postat: Wednesday, May 20, 2015 10:20 AM

Nivel: MEMBRU FONDATOR

Intrat: 5/27/2006
Postari: 14381
bereea wrote:
Eu, daca primesc salariul, sigur ies din butoialcool

Ce dulce esti!

Fetele, multumesc!

Sousou, de multe ori nu suntem atat de complicati pe cat ne placem noi sa ne complicam.
mirela74chris
Postat: Wednesday, May 20, 2015 12:16 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 10/17/2009
Postari: 8601
Locatia: Constanta
Bereea tin pumnii.majoreta

Kali insanatosire grabnica.Cheek Kiss

Pupicei tuturor!Cheek Kiss
IoanaAlexandra
Postat: Wednesday, May 20, 2015 8:12 PM

Nivel: Grupa mijlocie

Intrat: 5/21/2012
Postari: 324
Locatia: ...Maramures...
...fetelor va doresc multa sanatatea...
...eu (colac peste pupaza)pe langa faptul ca mi-am pierdut portofelul cu actele la inceputul lunii,ieri mi-au suspendat permisul pe 30 de zile...chiar ultima luna de scoala...tinand cont ca eu fac naveta cu fetele 10 km pe zi...off...off..oare ce mai urmeaza???
misha
Postat: Wednesday, May 20, 2015 11:39 PM

Nivel: Avansat

Intrat: 3/12/2006
Postari: 3527
Buna seara! Fetele care ati cazut in butoiul cu melancolie, ati cam facut valuri ca au ajuns si pe la altii ras

Sanatate bolnaviorilor, stim cum e ca ne recuperam aproape toata familia dupa o raceala crunta!

Zile insorite si pline de liniste sufleteasca celor care nu mai vad partea plina a paharului!

Succes si numai planuri reusite celor care se afla in proiecte!

Eu...astept si ma rog sa mai stea bb cuminte macar vreo 3 saptamani! In rest, ca melcul cu cele zilnice caci iar am intrat in viteza intai...pup, fetelor!
bereea
Postat: Thursday, May 21, 2015 9:13 AM

Nivel: RUBIN

Intrat: 3/29/2007
Postari: 22768
Mishacomputerlove

Am scos maseaua, am maxilarul un pic blocat, nu prea pot manca, dar, pe ansamblu, e bine. In schimb nu e bine la munca, sefu' cauta cearta, mereu nemultumit...a dat strechea in el.Sper, spre binele lui, sa nu ma calce pe batatuta ca inca nu m-a vazut nervoasa.
Lilly of the valley
Postat: Friday, May 22, 2015 4:18 PM

Nivel: SMARALD

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
Bereea, parca ma doare si pe mine SimplyLove sa treaca.
Statul in butoi e un lux care nu mi- l doresc. Am iesit repede de acolo. Bye2
Exista si o lege a compensatiei.

Avem si un membru nou in familie, o frumoasa catelusa bichon. coeur E jucausa si plina de viata. Momentan suntem la etapa de acomodare.topai
E vineri! dance WE placut!
mirela74chris
Postat: Friday, May 22, 2015 8:26 PM

Nivel: Maestru

Intrat: 10/17/2009
Postari: 8601
Locatia: Constanta
Lily sa creasca mare catelusa si sa va aduca bucurie cu dragalaseniile ei.Cheek Kiss
Brandusa cum mai esti cu maseaua?
We frumos si plin de voie buna.computerlove Eu l-am inceput altfel decat as fi vrut,dar toate se intampla cu un motiv...uff
marivic
Postat: Sunday, May 24, 2015 6:57 PM

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13441
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Sa o stapaniti sanatosi,Lilly Bravoo
Berre,cum te simti?Esti bine?
Misha,sarcina usoara si bebe sanatos....
Eu.....stiti cum sunt eu...Nu mai zic nimic....Sunt capiata de cap,ametita,surescitata,melancolica...Cred ca a ajuns tsunami de melancolie si la mine Crazy Crazy Bye2
bereea
Postat: Monday, May 25, 2015 9:07 AM

Mirela, Mioara multumesc de intrebare. Acum e bine, vestile privind viitorul insa sunt proaste, voi mai pierde dinti.Am sa-mi cer cartela clinica pentru a vedea daca pot daca transplant de os si implanturi.Daca nu voi gasi o alta solutie.

Ieri dupa amiaza am fost la saggio de pian al fiica-mii.Am petrecut o seara minunata ascultand copii talentati si muncitori care au facut un adevarat spectacol.Am ascultat pian, chitara clasica, chitara electronica, clape, tobe, flaut, vioara si canto.Era o negresa cu o voce uluitoare care a ridicat sala in picioare.Mi-as dori sa asist mai des la asa un spectacol.
Lilly of the valley
Postat: Monday, May 25, 2015 10:07 AM

Intrat: 3/23/2007
Postari: 12042
Berea, sanatate multa! Felicitari Alesandrei! Bravoo

Nici nu stiu cand a trecut we! Ieri ne-am distrat, am participat la flashmob si ne-am plimbat de am cazut ca de la maraton.
Saptamana usoara!
bereea
Postat: Thursday, May 28, 2015 9:13 AM

Lilly, computerlove

V-am spus ca m-am saturat de persoane cu o inteligenta limitata care le stiu pe toate? Nu inteleg de ce unii au impresia ca daca nu esti de aceeasi parere cu ei , esti impotriva lor. Nuu, am doar o alta parere...
oanamaria
Postat: Wednesday, June 3, 2015 11:26 AM

Intrat: 4/22/2009
Postari: 20813
Locatia: Pitesti
Stare de spirit buna spre foarte buna !coeur
Azi merg cu Giuli sa o tund ca are parul lung si nu suporta sa -i fac codite ,codita sau sa i-l coafez cumva si ma vad nevoita sa o las fara plete .
Asteptam vacanta de vara !Se anunta o vara superba la mine ceea ce va doresc si voua.
Va imbratisez cu drag!Intru mai rar ca dupa iphone mi=e mai greu si nici nu am net continuu.
marivic
Postat: Wednesday, June 3, 2015 4:25 PM

Intrat: 8/10/2007
Postari: 13441
Locatia: ,....undeva,prin Univers....
Oana,ma bucur ca toate sunt bine la tine...Iti doresc reusita in tot ceea ce iti propui si o vara minunata!
Eu sunt socata pale pale pale ......aseara am vazut la stirile PROTV,un reportaj despre cumnata Melei.....Am ramas crucita....Am si eu nenumarate verisoare plecate in afara,.....Dumnezeu sa apere pe toata lumea de astfel de oameni....
Dorina,Dumnzeu sa-ti dea odihna vesnica!Cray Nu-mi place sa scriu despre astfel de lucruri,dar sunt intrigata si imi vine sa urlu la luna,precum lupul....pt faptul ca astefel de rebuturi umane se plimba linistiti printre noi,ne zambesc,intra in discutii cu noi,sunt in preajma naostra.....
Nu exista cuvinte sa exprime dezgustul pe care il simt pt astfel de specimene......
bereea
Postat: Wednesday, June 3, 2015 6:09 PM

N-am vazut stirile. Ce s-a intamplat de fapt cu cumnata Melei?
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.
Printeaza subiectul
RSS Feed