
 Nivel: Senior
Inregistrat: 11/10/2009 Mesaje: 7238
| Multumim fetelor! |
|

 Nivel: SMARALD
Inregistrat: 3/23/2007 Mesaje: 12042
| Multumim! |
|

 Nivel: SMARALD
Inregistrat: 8/10/2007 Mesaje: 13449
| YUPYYYYYYYYYYY....... Am rezervarea,am locul pentru standul meu din cadrul Festivalului Vlasiei......Cei care stau in apropiere de Moara-Vlasiei,va astept cu mare drag....Este o serbare campeneasca de mare anvergura.....este minunat....aer curat,padurea,lacul....muzica,gratare cu doar 1 leu micul,bere,sucuri reci,parc de distractii si comercianti hand-made,arta,muzeu militar mancare la ceaun,mici mestesugari,serbari scolare(unde voi participa si eu)interpreti de muzica populara,usoara,formatii de dansuri si focuri de artificii in final....Fetelor,care stati in Bucuresti....veniti... si nu veti regreta....asa veti avea ocazia sa ne si intalnim!!!!! Eu va astept.....Sunt foarte fericita si entuziasmata de aceasta oportunitate! |
|

 Nivel: Avansat
Inregistrat: 6/8/2010 Mesaje: 2562
| Ma bucur pentru tine ! sa ne povestesti cum a fost ! |
|

 Nivel: Senior
Inregistrat: 3/2/2011 Mesaje: 5536
| Hei, Marivic, spune-ne si noua detalii, data, programul, locatia mai exacta.....pare a fi foarte interesant! |
|

 Nivel: SMARALD
Inregistrat: 8/10/2007 Mesaje: 13449
| Aura,il ieie pe 451 maxi-taxi de la Piata Presei Libere pana in Moara Vlasiei.....de aici sunt indicatoare catre Festival,incepe la 9.30 cu serbarile scoalre,apoi concerte in aer liber,arta culinara,mici la 1 leu,serbari campenesti,iar la 22 foc de 100 de artificii. Maine,Aura,15 iunie te astept.....este foarte usor de ajuns
|
|

 Nivel: Senior
Inregistrat: 3/2/2011 Mesaje: 5536
| Aaaa, ce fain! Pacat ca nu pot veni si eu, am o zi foarte aglomerata maine....daca stiam mai din timp, imi "aranjam ploile" In schimb, va veni fiul meu cel mare cu iubita lui....daca vezi pe-acolo un baiat intr-atata de frumos incat la soare te poti uita, dar la dansul, ba insotit de o pereche de ochi oblici ....el este "ambasadorul" meu! Spune-mi, te rog, este si taxa de intrare? |
|

 Nivel: TOP TEAM
Inregistrat: 11/9/2008 Mesaje: 30045
| Va pup cu drag,imi este dor de voi |
|

 Nivel: SMARALD
Inregistrat: 3/23/2007 Mesaje: 12042
| Mi-au murit laudatorii si-mi laud odraslele: Desi au trecut numai 2 ani de cand pitica mea a inceput scoala, nu pot decat sa ma bucur ca e pe drumul pe care oricare parinte si l-ar dori pt copilul sau. La inceputul clasei I-a, doamna invatatoare ne-a rugat sa trecem pe un post-it ceea ce am dori noi de la copilul nostru in cei patru ani de ciclu primar. Astazi la festivitatea de premiere, doamna mi-a descris copila (cu toti parintii si copii din clasa prezenti) ca fiind ceea ce-mi doream eu - o colega altruista si daruita, ca e o fata sensibila si extrem de atenta cu cei din jur si nu in ultimul rand ca e f muncitoare. Si mandria mea a fost cu atat mai mare cu cat o "artista" isi etala "talentele" umilindu-si parintele la abia 9 ani, iar unul din parinti e si psiholog pe deasupra. Si cel mare are rezultate deosebite la invatatura, numai rabdarea si nervii maica-sii le pune la incercare. |
|

 Nivel: Grupa mijlocie
Inregistrat: 5/21/2012 Mesaje: 324
| ...din nou la drum...cu bagaje facute...pornesc spre Romania cu fetele cu masina...sunt trista pentru ca persoana care ar fi trebuit sa-mi acorde sprijin fizic si moral nu a facut nici de data aceasta...sunt dezamagita...si nu imi pot stapani lacrimile...ma doare capul si am reusit sa dorm doar 4 ore...sper sa ajung cu bine...sa las totul in urma e greu...ma simt epuizata atat fizic cat si sufleteste...si drumul e lung... |
|

 Nivel: SMARALD
Inregistrat: 8/10/2007 Mesaje: 13449
| IoanaAlexandra,multumeste-I lui Dumnezeu,ca poti pleca....Ai posibilitatea aceasta de a lasa totul in urma....decat o viata plina de dezamagire,minciuni si lacrimi,mai bine o viata putin mai grea,dar linistita. Ferice de tine ca ai masina,ca ai carnet,ca poti conduce....Dumnezeu nu te va lasa,ai incredere!Drum bun ,sa ajungeti cu bine in Romania,...cand simti ca nu mai poti,opreste-te ,chiar si pe marginea soselei si odihneste-te putin....Dumnezeu sa va ajute,sa ajungeti cu bine acasa ! |
|

 Nivel: SAFIR
Inregistrat: 2/4/2008 Mesaje: 17381
| Lilly, felicitari printesei! Si felicitari si cavalerului! Imi dau seama ca trebuie sa fie un sentiment foarte frumos!!! Mult, mult succes pe mai departe! Ioana, fruntea sus! Altceva nu stiu ce sa-ti spun... Doar curaj si tot inainte pentru fetitele tale!!! |
|

 Nivel: SMARALD
Inregistrat: 3/23/2007 Mesaje: 12042
| decat sa mai porti de grija si unuia care ar trebui sa-ti fie de sprijin, mai bine singura. o sa fie bine, doar daca tu vrei sa va fie bine, daca nu tot timpul vei trai in dezamagire. viata poate fi frumoasa! Ioana, iti doresc mult succes! Drum bun!
multumesc mult, Liz! Felicitari si tie! Am citit pe forum ca esti burtica Sarcina usoara! Ce mai face Miru? Tre` sa fie domnisoara in toata regula |
|

 Nivel: SAFIR
Inregistrat: 2/4/2008 Mesaje: 17381
| Lilly, multumesc! Da, mandrutza mea implineste 5 anisori saptamana viitoare. Petrecerea e astazi siiiii... mie mi-e rau de mor... Am 3 zile de cand mai mult zac. Si la piticutza mi-a fost rau, dar mai mult dimineata. Acum vad ca e toata ziua. |
|

 Nivel: SMARALD
Inregistrat: 8/10/2007 Mesaje: 13449
| Ohhhh,LIzuc,nu stiam .....sarcina usoara si sa treaca repede perioada asta cu rau |
|
|
|