Stare de spirit - 57
Subiectul anterior · Subiectul urmator
Lilly of the valley
Scris: Friday, June 6, 2014 10:00 AM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 3/23/2007
succes ale!angel

la noi soarele a iesit dintre noriyes , speram ca acest we sa fie cald si frumos ca altfel mandra imi va toca nervii. imi venea sa si plang, sa si rad aseara cand imi spunea ca "imi vreau viata inapoi" ca "am ratat 3 concursuri si apierdut medalii si glorie". auzi la ea gloriealcool "mami, tu intelegi ca imi pierd popularitatea"ras e drept ca a muncit aproape in fiecare zi a saptamanii si cand sa culeaga si ea roadele muncii ... chiar imi e mila de ea.

ultima injectie am facut-o cu cu xilina. tatyks, au fost doua injectii, dar pe a doua si cea mai grea nici nu a mai simtit-o.yes
dupa amiaza mandra are petrecere de zi de nastere si nici nu am luat cadou, nu avem nici cea mai vaga idee. in plus seara ne asteapta Andrei cu o surpriza thumright abia asteptboing2
bereea
Scris: Friday, June 6, 2014 10:10 AM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Multumim!Cheek Kiss
Anelise
Scris: Saturday, June 7, 2014 7:47 AM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Bereea, felicitari pentru Ale si mult succes! Bravoo Pupici din partea noastra! coeur
Ioana, Marivic, sper ca sunteti mai bine! pupici

Eu - stresata, dar stresata rau! pale Sunt iar in febra examenelor... alcool

Weekend cat mai placut si cu mult soare va doresc! DistanceKiss
marivic
Scris: Saturday, June 7, 2014 3:42 PM
Nivel

Inregistrat: 8/10/2007
Lizuc,...multumescCheek Kiss sunt mai bine,dar foarte obosita si stresata....
Muncesc foarte mult ....si asta se resimte al naibii Cray
Marti am serbare...sa scap odata si apoi trag de mine sa termin anul scolar caci simt ca nu mai pot....Dar ma relaxez eu dupa 1 iulie hohot cand vom pleca spre Croatia yes
bereea
Scris: Monday, June 9, 2014 9:18 AM
Nivel

Multumesc, Liz!computerlove

Mioara, lasa stersul ca se apropie vacanta! Ale e deja in vacanta , acum asteptam foaia cu mediile din acest an.Am emotii!

La noi a venit caldura si se anunta tot mai cald! Deja am probleme cu picioarele: ma dor de mor!
marivic
Scris: Monday, June 9, 2014 9:04 PM
Nivel

Inregistrat: 8/10/2007
Berre,Cheek Kiss il las....ba-l si trimit in alta parte dar nu vrea sa plece nici de nebun hohot
In alta ordine de idei....sapatamani grele,obositoare....maine am sebarea de sfarsit de an,...o fac mai devreme,apoi duminica am Valsul cu trupa la Festivalul Vlasiei,aici la noi....apoi prezentarea mea in cadrul Festivalului Vlasiei,cu tricourile...Emotii,emotii din toate partile...hearts
Lilly of the valley
Scris: Monday, June 9, 2014 10:13 PM
Nivel

Inregistrat: 3/23/2007
bere, fa bai cu lavanda si masaj la talpi apoi stai cu picioarele ridicate, cam cu 20 cm mai sus decat restul corpului pt a stimula circulatia. te vei simti mai bine, e probat.

mari, mult succes!

Maine baiatul meu implineste 17 ani. Ce batrana sunt!Cray
shirel
Scris: Monday, June 9, 2014 10:36 PM
Nivel

Inregistrat: 7/22/2007
Lilly of the valley,la multi ani baiatului tau sa fie sanatos si sa va aduca numai bucurii!!

Marivic,iubita succes la serbare maine ...parca vad niste fotografii pline de caldura cu piticii tai si binenteles succes cu tricourile ,,,cu rabdare lucrurile tale vor fi cunoscute ai sa vezi vorbim mai tarziu peste cateva luni .sic computerlove

Noi suntem plini de activitati din toate puctele de vedere eu imi termin un curs acuma miercuri si am emotii si este ceva care mi-a schimbat ceva in viatza in gandire in tot,voi da mai incolo ceva detalii.sic Printesa noastra cea mica a implinit un anisor si nici nu stiu cand si cum a trecut deci parca ieri eram la nastere.alcool sic ras Oshry cred ca a inceput sa-si faca putin de cap asta cred ca inainte de vacantza si ma ocup mai mult de el ,incepem chiar sa-i facem si un control psihodidactic daca este pregatit pentru a intra in scoala ce mai avem ceva neclaritati cu comportamentul lui cu toate ca nu prea este ceva ingrijorator vreau sa fiu sigura ca nu scap nimic din control si ca daca are nevoie de ajutor noi suntem acolo ptr el 100%.Deci c-am asta serbari peste serbari nu ne plictisim deloc si viatza este asa de frumoasa cand ziua ne este plina de activitati si de alergatura .Rad,Haha Haha eu sunt genul de om care am atata nevoie de asta de energia asta pe care sa o consum zilnic.Va pup si va urmaresc mai mereu chiar daca nu prea scriu.computerlove iloveyou
bereea
Scris: Tuesday, June 10, 2014 9:10 AM
Nivel

Lilly of the valley wrote:
bere, fa bai cu lavanda si masaj la talpi apoi stai cu picioarele ridicate, cam cu 20 cm mai sus decat restul corpului pt a stimula circulatia. te vei simti mai bine, e probat.

mari, mult succes!

Maine baiatul meu implineste 17 ani. Ce batrana sunt!Cray

voi incerca! Multumesc!Cheek Kiss La multi ani pentru baiat! Sa-ti traiasca!
roxinthya
Scris: Tuesday, June 10, 2014 11:45 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 11/10/2009
Si eu cu stare mai buna.
De miercuri am fost internata cu Petru ca a facut laringita si am iesit vineri.
Sambata am botezat o printzesa mica si acum sunt pe metereze la serv ca s-au adunat tare multa.
Vacante placute fetelor si multa sanatate!Cheek Kiss
mikaela
Scris: Wednesday, June 11, 2014 12:33 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 8/11/2010
Sanatate lui Petru si felicitari pt botez Cheek Kiss
bereea
Scris: Wednesday, June 11, 2014 9:08 AM
Nivel

Sanatate lui Petru!hearts

Eu sunt racita cobza, iar duminica am o nunta .Sper sa-mi revin .
TatyKS
Scris: Wednesday, June 11, 2014 9:19 AM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 3/1/2006
off Roxy ... sanatate puiului si felicitari pentru finutaCheek Kiss . Bere, sanatate multa si sa te faci bine pana la nunta DistanceKiss ! Noi fara mare chef , asteptam vacanta sa ne relaxam putin ! Pupici la toate !
bereea
Scris: Wednesday, June 11, 2014 9:20 AM
Nivel

Multumesc, Taty! Si noi asteptam vacanta cu mare nerabdare.Inca 6 saptamani.
monica irimia
Scris: Wednesday, June 11, 2014 11:29 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 7/3/2010
Sanatate multa lui Petru! DistanceKiss
Bereea, sanatate maxima! DistanceKiss
Lilly, La Multi Ani fericiti si frumosi flacaului tau! hearts majoreta

Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.