Stare de spirit - 57
Subiectul anterior · Subiectul urmator
shirel
Scris: Thursday, March 20, 2014 1:35 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 7/22/2007
Cristy wrote:
Multa sanatate TatyCheek Kiss

Ei nu prea afem ce face, in Israel trebuie sa curatam toate "firmiturile" din casa si sa scoatem ce nu este "cosher" ca sa bagam produsele de Peshah.
Dar asta fac cei care tin ca la carte, eu una mai fentez Crazy

Eu nu tin ca la carte , nu chiar ,mai fentez si eu unde imi convine ras sic dar tot trebuie sa-mi scot toate firmiturile afara si ai mei chiar mananca pe unde apuca.Aaa si sa nu uitam si de curatenie sufleteasca si asta face parte din curatenia noastra de Paste(indiferent de religie da ras ).

O zi minunata fetelor!!
TatyKS
Scris: Thursday, March 20, 2014 1:40 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 3/1/2006
shirel wrote:

E.Aaa si sa nu uitam si de curatenie sufleteasca si asta face parte din curatenia noastra de Paste(indiferent de religie da ras ).

O zi minunata fetelor!!

Bravoo Ce frumos Shirel ! Chiar asa e, daca ai sufletul curat , pasesti altfel in viata ! Multumesc asemenea Cheek Kiss
monica irimia
Scris: Thursday, March 20, 2014 2:22 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 7/3/2010
Sanatate fetelor bolnavioare! Cheek Kiss
t-mihaela
Scris: Friday, March 21, 2014 3:47 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/20/2008
Ieri la munca vine sefa cu u bidon de alcool 99% ,il tufleste pe masa si imi pune o hartie in fata .Zice "Examen, nu am nevoie de 99% ci de 70%.Arata-mi cum faci"Big Surprise Ma uit in jur dupa tehniciana, ea era deja in febra cu calculele, transpira sa scoata formula corecta.Va spun ca noi calcule nu facem la ordinea zilei, exista un software pt asta, noi doar cantarim, masuram, amestecam .In doua secunde scriu formula si pun cifrele pe hartie .Marry, tehniciana , tot transpira la calcule ca in final sa le faca gresit.
Si sa va zic acum cum de am iesit cu bine din tarasenia asta , nu ca sunt cine stie ce desteapta ca daca ma iei la bani marunti sunt totusi incepatoare cu multe lacuneras .Dar eu am vazut bidonul in lab si am vazut ca nu e in concentratia care ne trebuie noua.Am stiut ca la un moment dat o sa trebuiasca sa facem ceva magie sa il aducem la 70%.Dar Marry a vazut si ea si a trecut cu vederea , fiind cu experienta nu se cramponeaza de mici nimicuri.sic Eu imediat am luat notitele din scoala sa imi aduc aminte cum se face si am bagat la cap .Apoi am stat cumine sa astept momentul sic Ca vulpea sireata in poiata Blushing
Nu am spus nimic la vremea aceea pt credeam ca Marry deja stieformula si sincer mi-era jena in fata ei sa admit ca nu stiu cum se face , dar surpriza .Lectia invatata este sa nu te subestimezi niciodata ," You can do it too"majoreta
marivic
Scris: Friday, March 21, 2014 5:04 PM
Nivel

Inregistrat: 8/10/2007
thumleft Bravoo Felicitari!Fata isteata care nu se pierde asa usor Clap
monica irimia
Scris: Friday, March 21, 2014 7:23 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 7/3/2010
Bravo, Mihaela! Bravoo Bravoo Bravoo dance
mhldvrc
Scris: Friday, March 21, 2014 7:30 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 10/3/2008
Bravoo Bravoo Felicitari!Bravoo
mhldvrc
Scris: Friday, March 21, 2014 7:54 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 10/3/2008
Eu fericita, am deja biletul de avion, mai ramane sa rezolv cu hotelul yes
oanamaria
Scris: Saturday, March 22, 2014 12:15 AM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
Miha si ei rezolvat vulpito?Ce a zis colega :)?
t-mihaela
Scris: Saturday, March 22, 2014 2:58 AM
Nivel

Oana, colega n-a zis nimic , sefa i-a tinut o lectie de mate jenanta . Eu nu am mai comentat pe tema asta,la munca , orice munca fac ,sunt prietenoasa cu colegii, e f periculos sa ai colegi dusmani, iti pot face mult rau.Am auzit de cazuri scarry, cu colegi care se saboteaza reciproc .Ca ea nu stie una, ok, poate stie alta , nici eu nu le stiu pe toate .
Plus luna viitoare ma mut la alta locatie,o sa fiu doar eu cu sefa, deci o sa vad si eu lectii jenante de mate cat de curand Cray

shirel
Scris: Saturday, March 22, 2014 10:33 AM
Nivel

Inregistrat: 7/22/2007
t-mihaela wrote:
Oana, colega n-a zis nimic , sefa i-a tinut o lectie de mate jenanta . Eu nu am mai comentat pe tema asta,la munca , orice munca fac ,sunt prietenoasa cu colegii, e f periculos sa ai colegi dusmani, iti pot face mult rau.Am auzit de cazuri scarry, cu colegi care se saboteaza reciproc .Ca ea nu stie una, ok, poate stie alta , nici eu nu le stiu pe toate .
Plus luna viitoare ma mut la alta locatie,o sa fiu doar eu cu sefa, deci o sa vad si eu lectii jenante de mate cat de curand Cray

Draga noastra, desteapta foc asa sa procedezi mereu!!Bravo iubita si la cat mai multe realizari.Sunt mandra de tine!!Cheek Kiss
bereea
Scris: Tuesday, March 25, 2014 3:22 PM
Nivel

Inregistrat: 3/29/2007
Stare....friguroasa! Brrrr .....s-a intors iarna!

oanamaria
Scris: Wednesday, March 26, 2014 12:28 AM
Nivel

Inregistrat: 4/22/2009
Va imbratisez cu drag ,va citesc ,dar mai greu cu postatul .
t-mihaela
Scris: Wednesday, March 26, 2014 3:47 AM
Nivel

Ma rog la d- zeu sa ma lumineze sa nu -mi arunc copkilu in strada intr-o zi...Nu stiu viata asta ...cat am asteptat si am suferit pana a ajuns la mine dar sincer de cand mi-a trecut pragul mi-a distrus viata si linistea.Numai tupeu , nesimtire, lene, nici o bucurie cum se bucura alti parinti de copii lor , nimic.NuImiPasa
bereea
Scris: Wednesday, March 26, 2014 9:16 AM
Nivel

Inregistrat: 3/29/2007
Mihaela, imi pare rau, dar sunt sigura ca vei gasi o solutie.

Eu mandra nevoie mare de puiul meu.A organizat la scoala cu clasele IV A si B un concurs de talente, ea facand parte din juriu bineinteles. S-au inscris aproape toti copiii asa ca ieri i-am dus piuxuri, carntele, carticele pentru premii.Azi dimineata nu se putea decide cu ce se imbraca ca doar face parte din juriuLol .Sper sa se distreze cu adevarat!
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.