Stare de spirit - 57
Subiectul anterior · Subiectul urmator
shirel
Scris: Sunday, February 23, 2014 2:47 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 7/22/2007
Sousourel,parca povestesti de mine ieri am reusit sa sparg in doua reprize un pahar si o parfurie ei si cum spun eu s-a mai spart un rau dar asta-i mai avem si zile din astea.

Marivic,condoleatza sotului si D-zeu sa o ierte a trait o varsta asa de frumoasa !!coeur coeur iloveyou computerlove Asta-i viatza unul se naste altcineva moare!Da-ti de pomana ptr sufletul ei este asa de important si chiar va linistesc sufletele voastre!

Mirela,doamne ajuta la operatie ,sper sa treaca totul cu bine si tine-ne la curent .Pupicii!

Mihaela,felicitarii iubita chiar sunt taare mandra de tine dovedeste-le tuturor cat poti sa fii de ambitioasa si succes in noua functie.Nici nu trebuie sa vorbesti sau sa te gandesti la vorbele si gandurile rele pe care le au cei din jurul tau la locul de munca ,lumea in ziua de astazi este asa de invidioasa pe oricine ,pe orice mai ales cand au asa un motiv cum este in cazul tau.Un lantisor de argint purtat la vedere poate indeparta toate aceste ganduri si energii rele din jur.Argintul este un metal tare cunoscut ptr a indeparta raul si energiile negative .Ar mai fii si atza rosie la mana legata de vreo sapte ori in momentul cand rostesti anumite psalmii ptr fiecare nod ,de aparare si de indepartare a ochiilor rai ale oamenilorasupra ta, dar daca te vede iubitul nu vreau sa creada ca ai luat-o rau
Succes si ai grija de tine in camera aceea bine?!Cheek Kiss
florina bunghiu
Scris: Sunday, February 23, 2014 3:20 PM
Nivel
Nivel: Membru

Inregistrat: 2/23/2014
computerlove
praslea_cel_voinic
Scris: Sunday, February 23, 2014 6:25 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 6/19/2009
Stare de dance , merg in vara acasa....dupa 4 ani...e ciudata senzatia, deabia astept sa se bucure copiii de bunici si verisori! Minune mare ca va fi si prietena mea cea mai buna in acelasi timp acasa, plus a mea sora....yes yes yes Si asa imi trec toate cele cand ma gandesc ca o sa petrec 3 saptamani de vis la vara, uit de stress, de copiii care se tipa intr-una si se iau la harta din mai nimic, si sotul care e lipit de canapea....Haha Haha Haha
t-mihaela
Scris: Sunday, February 23, 2014 7:16 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/20/2008
Distractie placuta,si relax la maxim.Hilar Clap
marivic
Scris: Sunday, February 23, 2014 7:43 PM
Nivel

Inregistrat: 8/10/2007
Monica,sousurel,Shirel,Cheek Kiss ....multumim....asa este.....A fost greu,dar a trecut.....ieri,am facut si pomana pt mosii de iarna si inmormantarea,afost tare,tare aglomerat,dar,ma bucur ca am avut toti copiii si sotul acasa,apoiunchiul(baiatul cel mic al bunicii)a venit aseara in vizita la noi si am stat la povesti pana tarziu in noapte....Totul a iesit bine cu inmormantarea,...cu masa de dupa....asa ca astazi a fost o zi de odihna....dar maine,o noua saptamana agitata se intrevede.
Va doresc tot binele din lume si o zi de Dragobete frumoasa!Cheek Kiss SimplyLove
praslea_cel_voinic
Scris: Sunday, February 23, 2014 8:21 PM
Nivel

Inregistrat: 6/19/2009
Mihaela multumesc si felicitari pentru toate implinirile computerlove si multa bafta in continuare, stau si urmaresc din umbra, viata asta bat-o vina! hainoroc
Marivic, condoleante, Dumnezeu sa o ierte si putere voua sa treceti peste toate incercarile computerlove
Sousourel computerlove asa ma simt si eu cateodata dance dar trec toate si vine o zi mai buna....angel
Cristy
Scris: Monday, February 24, 2014 12:36 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 1/8/2007
TatyKS
Scris: Monday, February 24, 2014 9:08 AM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 3/1/2006
Sousourel, pupici burtica Cheek Kiss .

Praslea, distractie frumoasa in sanul familiei Gossip .

Mari, ai fost o harnicuta Cheek Kiss .

Fetelor o saptamana usoara si frumoasa , in ciuda vremii de afara.
marivic
Scris: Monday, February 24, 2014 1:46 PM
Nivel

Taty ,multumesc...Cheek Kiss dar astazi ma simt tare obosita....as fi vrut sa doooooorm mai mult.....Acum sunt acasa si ma pregatesc pt o sedinta la 16.30 cu parintii si Directiunea pt a da informatii cu privire la evaluarea copiilor si inscrierea lor in grupa ,,o''....dupa care am vb cu sotul si iesim cu totii,la o pizza in Mall...yes
Chiar daca e Dragobetelecoeur coeur coeur sarbatorim in familie,deorece el va pleca miercuri uff
TatyKS
Scris: Monday, February 24, 2014 3:18 PM
Nivel

Distractie frumoasa DistanceKiss !
marivic
Scris: Monday, February 24, 2014 3:29 PM
Nivel

Cheek Kiss Multumim Cheek Kiss Si voua o zi frumoasa....coeur
raly
Scris: Monday, February 24, 2014 10:13 PM
Nivel
Nivel: DIAMANT

Inregistrat: 12/17/2007
Mirela multa sanatate lui Romi,sa treaca cu bine peste operatie!computerlove computerlove

Cristy,welcome back!Ma bucur tare sa te revad printre noi,chiar imi era dor de postarile tale!iloveyou iloveyou iloveyou

Mihaela,felicitari pentru reusita!Lasa colegii sa spuna ce vrea,tu in viatza ptr tine lupti nu ptr ei!hearts hearts

Mioara,sper ca esti mai bine!Condoleanta!computerlove computerlove
TatyKS
Scris: Tuesday, February 25, 2014 9:01 AM
Nivel

Eu am o stare pe care nu stiu cum sa o descriu ... cred ca mi-au cam ajuns schimbarile astea din viata si iar sa o iau de la zero ... banghead tanjesc dupa stabilitatea pe care o aveam.uff
bereea
Scris: Tuesday, February 25, 2014 9:35 AM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Mirela, sanatate multa sotului!Cheek Kiss

Taty, sa fie asa cum iti doresti!

Eu ma reprind dupa o durere groaznica de cap, azi se pare ca stau mai bine, maine astept o prietena draga si ma gandesc ce sa-i fac bun de mancare.
Astept cu nerabdare mica vacanta de 3 zile din martie poate reusim sa plecam undeva, chiar am nevoie de o iesire
Eileen
Scris: Tuesday, February 25, 2014 9:39 AM
Nivel

Inregistrat: 1/16/2013
Eu sunt intre doua ape , nici asa , nici asamaseluta ...multa treaba la servici , foarte multa .
Ninge foarte frumos afara ...niste fulgi maaariscratch
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.