Stare de spirit - 57
Subiectul anterior · Subiectul urmator
monica irimia
Scris: Saturday, February 15, 2014 12:28 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 7/3/2010
Felicitari Diana pentru reusita la un liceu bun! E o mare realizare, Miha! Pai cum de ce a reusit? Unii copii au inteligenta nativa, nu trebuie sa stea toata ziua cu nasul in carte, sa invete si sa se afirme. Ma bucura vestile tale bune, ma bucur ca petreci mai mult timp cu familia, ceea ce e foarte important. angel Bravoo

Va doresc un week-end linistit!
t-mihaela
Scris: Saturday, February 15, 2014 3:52 PM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/20/2008
Multumesc mult , fetelorpupici
Mari, mult succes hainoroc
Monica pupici

marivic
Scris: Saturday, February 15, 2014 3:59 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 8/10/2007
Multumesc din suflet,Mihaela....Cheek Kiss SimplyLove
endy
Scris: Saturday, February 15, 2014 6:25 PM
Nivel

Inregistrat: 6/8/2010
Mamelor , sincere felicitari pentru reusitele copiilor vostrii !
Se vede ca ati fost totusi prezente ! bravo voua si copiilor vostrii !Bravoo
TatyKS
Scris: Monday, February 17, 2014 8:13 AM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 3/1/2006
Miha, felicitari pentru Diana si programul tau alcool Poate o sa ai niste surprize frumoase de la Ea , mai ales ca nici nu te astepri . O sa vina timpul sa constientizeze mai multe.DistanceKiss . Bafta !

Maria, sa inteleg ca vrei o schimbare in cariera , nu? Sa ai bafta si sa reusesti in ceea ce iti dorestiCheek Kiss .

doinanuta
Scris: Monday, February 17, 2014 10:59 PM
Nivel

Inregistrat: 10/26/2013
M-am comvins ca de multe ori in viata trebuie sa stii sa-ti alegi prietenii.Regret ca nu pot sa fiu rece.Regret ca prind drag de persoane care nu fac decat sa-ti raneasca sufletul.In final ramai singur si indurerat,ca cel pe care il credeai cel mai bun prieten,astazi te tradeaza.Si incerci sa te ridici si speri sa nu mai fi ranit.Din pacate in cazul meu e impodibil.Imi este imposibil sa nu pun suflet si fe fiecare data doar eu pierd.Iertati-ma fetelor,dar simteam nevoia sa ma descarc.
Cristy
Scris: Monday, February 17, 2014 11:15 PM
Nivel

Inregistrat: 1/8/2007
doinanuta wrote:
M-am comvins ca de multe ori in viata trebuie sa stii sa-ti alegi prietenii.Regret ca nu pot sa fiu rece.Regret ca prind drag de persoane care nu fac decat sa-ti raneasca sufletul.In final ramai singur si indurerat,ca cel pe care il credeai cel mai bun prieten,astazi te tradeaza.Si incerci sa te ridici si speri sa nu mai fi ranit.Din pacate in cazul meu e impodibil.Imi este imposibil sa nu pun suflet si fe fiecare data doar eu pierd.Iertati-ma fetelor,dar simteam nevoia sa ma descarc.

Draga mea sa pui suflet in ceea ce faci este perfect OK.
Insa.. trebuie sa inveti ca nimic nu este permanent, asa cum stii sa ii acaparezi trebuie sa stii sa le dai drumul sa zboare ... ca fluturii...
totul este curgator in viata, fiecare lucru care se intampla are un rost vine sa ne invete ceva... stiu ca doare ...

Iar cu piedutul... draga mea in primul rand castigi experienta (de orice fel), in al doilea rand o prietena buna mi-a spus odata, ce-i bun pt tine va ramane ce este rau pleaca de la sine ... pupici
Pot sa iti spun cu mana pe inima, daca cineva te-a dezamagit atat de tare nu isi are rost in viata ta.
Cristy
Scris: Monday, February 17, 2014 11:28 PM
Nivel

Inregistrat: 1/8/2007
t-mihaela wrote:

Bucuria si surpriza insa a venit de la Dia , plodul rebel cu parul rosu si blugi taiati care sta numai in oglinda si viseaza sa devina artista...a fost acceptata la un liceu ffff bun , putini din clasa ei au reusit.Dar sincer ma intreb de ce, ca din ce stiu eu ei nu prea ii place scoalaalcool

Cine ii mai intelege pe cei tineri.. sa vezi ce note de zece (pe line) a aduc cea mare a mea in ultima luna ... doar pentru ca vrea cercel in nas... Si inca la mate la grupa de super destepti ... dupa ce tot anul a venit cu note mici .....cand vor ei ceva stiu sa obtina .... Crazy

Salutari !! ce mai faci???? Ma bucur sa te revad si sa mai aud despre tine ... pupici
t-mihaela
Scris: Tuesday, February 18, 2014 5:05 AM
Nivel

Inregistrat: 6/20/2008
Cristy wrote:

Salutari !! ce mai faci???? Ma bucur sa te revad si sa mai aud despre tine ... pupici

pupici Tot pe aici imi plimb noroacele, dar mai rarut ca-i mai dragut.Ma bucur sa te vad , ti-am vazut numele de asta am intratras .
A mea inca nu a primit "avizul" pt cercel in nas dar nu stiu cat timp o mai pot controla ...e cam salbatica iapa mea .Nu mai sunt nici eu asa severa, mi-e frica sa nu-mi fuga de acasa Crazy
bereea
Scris: Tuesday, February 18, 2014 9:54 AM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Am o stare de spirit ciudata , nu stiu daca sa rad sau sa plang. Fiica-mea a iesit aseara cu taica-su la o inghetata si s-a intors cu o perechede pantaloni de piele, o rochita si o alta pereche de pantaloni scurti din stofa. Cum o fi reusit sa-l convinga?
emanicole
Scris: Tuesday, February 18, 2014 10:05 AM
Nivel

Inregistrat: 12/22/2013
bereea wrote:
Am o stare de spirit ciudata , nu stiu daca sa rad sau sa plang. Fiica-mea a iesit aseara cu taica-su la o inghetata si s-a intors cu o perechede pantaloni de piele, o rochita si o alta pereche de pantaloni scurti din stofa. Cum o fi reusit sa-l convinga?

L-a santajat Lol Lol Haha " tati te iubesc atat de mult "baeh baeh
bereea
Scris: Tuesday, February 18, 2014 10:07 AM
Nivel

Am de invatat de la ea ! Sotul meu e un pic....zgarcit. Si nu intelege nevoia femei de a cumpara haine. Dar se pare ca n-are nici o sansa in fata fiica-si
emanicole
Scris: Tuesday, February 18, 2014 10:08 AM
Nivel

Inregistrat: 12/22/2013
bereea wrote:
Am de invatat de la ea ! Sotul meu e un pic....zgarcit. Si nu intelege nevoia femei de a cumpara haine. Dar se pare ca n-are nici o sansa in fata fiica-si

Si-a gasit nasu' ras
TatyKS
Scris: Tuesday, February 18, 2014 10:18 AM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 3/1/2006
Eheee, mai cunosc eu pe cineva care face din tati ce vreaLol ! Bravo ei , promite in viitor !DistanceKiss Fetele isi fac rodajul cu taticiiLol !
bereea
Scris: Tuesday, February 18, 2014 10:21 AM
Nivel

Da, invata sa devina femei pe portofelul taticilor. Saracii de ei. Lol
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.