Stare de spirit - 57
Subiectul anterior · Subiectul urmator
TatyKS
Scris: Tuesday, February 11, 2014 8:19 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 3/1/2006
Maria, viata merge inainte ! Mi-as dori sa traiesc cat el Hands , atat eu cat si copiii si sotul meu.

Doina, ai scris undeva ce ai vazut ? M-ai facut curioasa NuStiu
doinanuta
Scris: Tuesday, February 11, 2014 8:34 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/26/2013
N-am scris.E ceva tragic.In timp ce asteptam rtb am vz cum a spulberat o femeie pe trecerea de pietoni.Un nemernic,un nenorocit.Am zis ca mi-a stat ceasul,inima,timpul in loc.mi-a tremurat corpul din toate incheieturile,mmi-au dat lacrimile,am urlat.Am zis ca femeia aceea a decedat pe loc.Din fericire avea decat dubla fractura.Sper sa scape doar cu piciorul rupt si sa-si revina.Doamne ajuta!Cred ca Dumnezeu a ajutat-o foarte mult,pt ca eu credeam ca a murit.Era in fata unei biserici.Cray .Dumnezeu sa-i dea multa sanatate.
Anelise
Scris: Wednesday, February 12, 2014 6:51 AM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Doina, iti inteleg starea! pale Bine ca nu s-a terminat cum nu se putea mai rau...
Mari, imi place mult starea ta! pupici Si apropo, ti-am simtit lipsa! DistanceKiss
Taty, pupici multi si dulci! Cheek Kiss

Ieri, dupa ce am luat-o pe piticutza de la gradi, am fost sa ne relaxam putin si sa ne clatim ochisorii! love In zona in care stau sunt foarte multe lacuri si e plin de frumuseti atat de gratisoase... coeur

img
TatyKS
Scris: Wednesday, February 12, 2014 8:30 AM
Nivel

Anelise wrote:

Taty, pupici multi si dulci! Cheek Kiss

Ieri, dupa ce am luat-o pe piticutza de la gradi, am fost sa ne relaxam putin si sa ne clatim ochisorii! love In zona in care stau sunt foarte multe lacuri si e plin de frumuseti atat de gratisoase... coeur

img

Kiss you back Cheek Kiss ! Superba poza ... pe mine ma linisteste mult sa ma uit la un lac, pe care sunt si pasari. O faceam des in Titan.DistanceKiss

Doina , groaznic ce ai vazut pale ... Dummnezeu a avut grija de biata femeie. Am trecut prin ceva similar , numai ca femeia nu a trait. Nu am mai fost om cateva zile uff .

Anelise
Scris: Wednesday, February 12, 2014 8:49 AM
Nivel
Nivel: SAFIR

Inregistrat: 2/4/2008
Da, Taty! pupici Sincer, greu m-am desprins de acolo! innori Foarte, foarte frumos si linisteeeee! Doar ca era un pic cam rece si nu am vrut sa o tin mult pe gargaritza mea. coeur
kali
Scris: Wednesday, February 12, 2014 9:06 AM
Nivel

Inregistrat: 5/27/2006
Doina, bine ca a scapat, biata femeie! Ce trauma!
Anelise, ce frumooooos!! Waw!
bereea
Scris: Wednesday, February 12, 2014 9:07 AM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Taty, iti inteleg dorul dupa bunicul tau!Cheek Kiss

Anelise, ce mod superb de relaxare!

Doina, ingrozitor!!!

MaryCheek Kiss

Eu stau cuminte si astept primavara! si sper!

TatyKS
Scris: Wednesday, February 12, 2014 9:14 AM
Nivel

Liz, Bere Cheek Kiss !
O astept si eu , dar parca vezi ca vine numai ploi Boredom .
Cris-DL
Scris: Wednesday, February 12, 2014 9:28 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 10/4/2006
Taty, Mari, kali, DistanceKiss computerlove

Doina, pale bine ca traieste!!!

Anelise, ce frumoasa e!!!

Primavara, daaaa Hands topai topai
doinanuta
Scris: Wednesday, February 12, 2014 10:24 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 10/26/2013
Inca inchid ochii si vad aceea femeie.Inca vad accidentul,inca o aud pe aceea frmeie urland de durere.Cray .As-i vrea sa ma intreresez de ra.Sa stiu de starea eiCray
marivic
Scris: Wednesday, February 12, 2014 5:42 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 8/10/2007
Doina,....cumplitCray dar bine ca Dumnezeu a ocrotit-o angel
Lizuc,minunatBravoo Si la noi pe lac vin...sunt superbe ,sunt divine....iti da o stare atat de buna cand le privesti....te inteleg perfect.....si mie imi plac de mor hearts
Fetelor va multumescCheek Kiss computerlove Inca am starea aceea de indragosteala, de foarte bine,de extaz.....Nu stiu ce e cu mine,...poate simt ca vine primavara,....poate simt ca viata mi se schimba.....am aflat ce-mi rezerva astrele in acest an si sunt fericita....Timpul petrecut alaturi de sot,mi-a incarcat bateriile si m-a facut sa-mi doresc mai mult si mai mult libertatea.....Libertatea de a face ce vreau,cand vreau si cum vreau....dance yes dance Lizuc,multumesc Cheek Kiss SimplyLove
bereea
Scris: Friday, February 14, 2014 9:46 AM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Azi sunt emotionata: voi afla cu ce medii a terminat fiica-mea primul semestru.Apoi mergem sa sarbatorim (zice ea ca e de sarbatorit).Sotul lipseste toata ziua, dar recuperam maine la pranz, cand iesim la restaurant!

In rest....nici macar prostia omeneasca nu mai enerveazasic ras Ma amuza!
marivic
Scris: Friday, February 14, 2014 5:20 PM
Nivel

Relaxare si distractie placuta!SimplyLove
t-mihaela
Scris: Saturday, February 15, 2014 5:16 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 6/20/2008
Viata e frumoasa cand muncesti program de 10 am-6pm , weekenduri si sarbatori libereyes Am tras ca un bou ultimii doi ani in weekenduri , am sacrificat familia prea mult, nu se merita .Acum mi-a venit randul la normalitate.angel La 6 .30 sunt acasa , facem teme , in weekenduri ne trezim impreuna si adormim impreuna .grup

Plus, acum vad si eu munca farmacistului....credeam ca e persoana care nu face nik dar ia salariul cel mai mare, ei, nu e chiar asa, uneori mi-e mila de farmacista noastra nici pauza de masa nu poate lua, sare de pe scaun cu imbucatura in gura .Azi era ingropata in comenzi de nu I se vedea nasul , doar ochii si fruntea si cum e ea mica si tinerica...Dar noi nu o putem ajuta, aia e doar competenta ei.uff

Bucuria si surpriza insa a venit de la Dia , plodul rebel cu parul rosu si blugi taiati care sta numai in oglinda si viseaza sa devina artista...a fost acceptata la un liceu ffff bun , putini din clasa ei au reusit.Dar sincer ma intreb de ce, ca din ce stiu eu ei nu prea ii place scoalaalcool

In rest numai bine, azi am primit floriscratch desi Valentinul meu stie ca nu-mi place sa primesc flori.Tortul insa a fost superSimplyLove
marivic
Scris: Saturday, February 15, 2014 9:13 AM
Nivel

MINUNAT,MIHAELA!Felicitari,Dianei Bravoo si mult succes.....Ma bucur ca-ti place.....mult,mult succes si clipe pline de realizari,iti doresc!Cheek Kiss SimplyLove computerlove
Si eu tind spre a-mi schimba viata.....inca lucrez la partea cu acceptarea si renuntarea ras
Wekeend-uri minunate,alaturi de cei dragi,iti doresc computerlove
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.