Stare de spirit - 56
Subiectul anterior · Subiectul urmator
LilianaD
Scris: Thursday, May 16, 2013 9:31 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/22/2011
Oana si eu ma confrunt cu o lipsa totala de chef de lucru, am o bluzita inceputa de ceva timp si nu mai reusesc s-o termin.alcool
Roxi Cheek Kiss , am citit pe fuga, inainte de-a pleca in concediu ca vrei sa te-apuci de renovari, acum vad ca deja esti in santier....ufffff...tare greu...si bebe mic si santier, mai incepi si serviciul....dar hai ca trec toate, si sa vezi ce satisfactie o sa ai la urma. Pupici si spor la lucru.Cheek Kiss
Taty multumesc.Cheek Kiss
marivic
Scris: Friday, May 17, 2013 4:56 PM
Nivel
Nivel: SMARALD

Inregistrat: 8/10/2007
O stare de nestare ma incearca de ceva timp.....Mi-am dat seama de multe si.....marunte.Mi-e greu din multe puncte de vedere,dar asta este crucea mea si trebuie sa mi-o duc.
Despre mine,....ce sa va spun,....ca am mai scris asa fugar pe ici,pe colo,.....Am depus dosarul de tit.,am intampinat ceva probleme,dar am rezolvat.
Din nefericire,nu voi da examenul in scoala de la mine ci in Centrul la care am fost repartizata,la Branesti,iar Inspectia la clasa tot in Branesti .Mi-e foarte teaaama!Foarte,foarte teama.Am zis ca daca nu iau nici in acest an,voi renunta la invatamant.....uff Urmeaza o perioada tumultoasa,foarte grea,cu programarea serbarii de sfarsit de an,repetitii,inspectia la clasa cu proba practica,capacitatea lui Bogdan,inscrierea lui la liceu,.....depus doasarul,examenul meu si va dati si voi seama cum ma simt.Parca as fi intr-un imens carusel.....
Sotul imi vine acasa doar pt 2 saptamani,apoi iar pleaca ...uff ufffffff......
Si dupa toate acestea trebuie sa fiu echilibrata,lucida,fresh pt gargaritele mele din grupa.Lol
Am o vara HOT din toate punctele de vedere,...
Ma alatur si eu ,voua,cu lipsa de chef,....Nu am mai scris prin jurnale,de nu stiu cand....nu am am starea necesara parca,....nu stiu ce este cu mine?!NuStiu NuStiu
TatyKS
Scris: Friday, May 17, 2013 5:01 PM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 3/1/2006
Esti o iinvingatoare si ai sa reusesti si de data asta . Trebuie doar sa cauti resursele ascunse de orice mama, femeie si sa iesi la liman. Tu esti motorul familiei si trebuie sa fii cea mai puternica. Multi pupici de incurajare pupici pupici si multa bafta iti doresc.pupici Sa auzim numai vesti bune.
marivic
Scris: Friday, May 17, 2013 5:43 PM
Nivel

taty wrote:
Esti o invingatoare si ai sa reusesti si de data asta . Trebuie doar sa cauti resursele ascunse de orice mama, femeie si sa iesi la liman. Tu esti motorul familiei si trebuie sa fii cea mai puternica. Multi pupici de incurajare pupici pupici si multa bafta iti doresc.pupici Sa auzim numai vesti bune.

Taty,....multumesc din suflet pt incurajare......Tu mereu ai incercat sa ma incurajezi poate si prin prisma faptului ca ai lucrat in invatamant si stii cu ce se mananca si cum trebuie sa fii in domeniul acesta.Din afara,este totul asa de usorpt toata lumea si asa de frumos,dar nimeni nu stie cat este de greu si nu te inteleg decat oamenii care au trecut prin astfel de lucruri sau lucreaza in acest domeniu.
Multumesc din suflet pt frumoasele cuvinte,pt incurajari,pt.ca ma intelegi!SimplyLove Cheek Kiss computerlove
Sa dea Dumnezeu sa fie totul foarte bine in final angel
endy
Scris: Friday, May 17, 2013 7:43 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 6/8/2010
O sa fie bine !
marivic
Scris: Friday, May 17, 2013 7:47 PM
Nivel

plans(vreau sa spun ca am lacrimi in ochi,....chiar am......chiar mi-au dat lacrimile,pt ca,.....cateodata stau si ma intreb:daca nu as mai fii mi-ar simti oare cineva lipsa?cred ca numai Victor uff ;nu stiu...... endy,floare3 multumesc....asta sper din tot sufletul....angel
oanamaria
Scris: Friday, May 17, 2013 7:57 PM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 4/22/2009
Draga Mari nici nu-ti inchipui cata lume te iubeste si cati ti-ar simti lipsa !Eiiii!Ce -i cu starea asta ?E asa de frumoasa viata asta cu toate ale ei si fiecare avem probleme mai mici,mai mari si le ducem la capat ca orice problema are si o rezolvare.
Te pup si -mi esti atre draga femeie cu suflet de copil!Cheek Kiss
endy
Scris: Friday, May 17, 2013 8:05 PM
Nivel

Inregistrat: 6/8/2010
Marivic tu ai picat in pesimism ? ia priveste tu paharul plin si fi optimista ?majoreta majoreta Cheek Kiss
Adina
Scris: Friday, May 17, 2013 8:43 PM
Nivel
Nivel: Ambasador

Inregistrat: 4/19/2012
Mari capul sus ca doar tu le poti rezolva!Cheek Kiss Eu am o stare faina...peste cateva ore plecam acasa! Maine va voi scrie din tara...putin mai aproape de voi!DistanceKiss
t-mihaela
Scris: Friday, May 17, 2013 9:01 PM
Nivel

Inregistrat: 6/20/2008
Planul meu sa-l aduc pe taica-meu la mine a esuat ,nu mi-am dat seama ca anul asta a implinit 70 de ani deci nimeni nu-l mai asigura ,mai ales ca are boli cronice ...toate asigurarile incercate imi dau eroare hohot .rasu-plansu.Nedrept ,trist ,nici nu stiu ce motiv sa inventez ca nu-i pot spune "esti prea batran si bolnav " si asigurarile te refuzauff
sweet angel
Scris: Friday, May 17, 2013 11:25 PM
Nivel

Inregistrat: 1/6/2010
Pai ca turist nu sunt bune si asigurarile din ro? Nu stiu si acolo cum e la persoane in varsta, dar eu cand am fost in Germania am fost la dr am platit si in romania mi-au dat banii inapoi.
t-mihaela
Scris: Saturday, May 18, 2013 2:42 AM
Nivel

Inregistrat: 6/20/2008
La ce companie te-ai asigurat?La noi in caz de spitalizare vor fi sume imense de asta tata e pe hartie doar cu numele ca platile noi le facem si vrem sa le recuperam fara probleme ....nu am verificat asigurari romanesti dar uite ca m-ai pus pe ganduri.Tata e cronic instabil peste 69 ai ,aici ar fi un miracol sa gasesc asigurarepentru el.
bereea
Scris: Saturday, May 18, 2013 9:07 AM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
sweet angel wrote:
Pai ca turist nu sunt bune si asigurarile din ro? Nu stiu si acolo cum e la persoane in varsta, dar eu cand am fost in Germania am fost la dr am platit si in romania mi-au dat banii inapoi.

Romania si Germania fac parte din C.E. asigurarea medicala e recunoscuta.
alexandrabogdan
Scris: Saturday, May 18, 2013 11:40 AM
Nivel

Inregistrat: 4/17/2008
Marivic eu chiar nu inteleg de ce nu mergi la un psiholog ..... dc te simti atat de coplesita. ajuta ...sa stii!
marivic
Scris: Saturday, May 18, 2013 12:01 PM
Nivel

Am sa incerc.....uff
Oana, MULTUMESC coeur Cheek Kiss
Endy,daaa,....cred ca am cazut in butoiul cu pesimism.....uff
Adina,....multumesccoeur Calatorie placuta si linistita spre tara....angel
Va iubesc muuuult!hearts hearts hearts
Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.