Stare de spirit - 56
Subiectul anterior · Subiectul urmator
TatyKS
Scris: Tuesday, May 14, 2013 7:35 AM
Nivel
Nivel: MEMBRU FONDATOR

Inregistrat: 3/1/2006
shirel wrote:
Si eu cu o stare de fericire dupa ce ieri am fost la o serbare organizata de clasele intai cu ocazia sarbatorii Shavout (cand Moise a primit cele 10 porunci pe muntele Sinai).Ce mai nu poti sa nu fii asa de emotionata cand iti vezi copilul in primul rand vorbind la microfon ca un adevarat artist si este apreciat si stimat de toti cei din jur.Simti tu insuti ca ti-ai facut si-ti faci datoria de parinte asa cum trebuie si cresti in primul rand niste copii care devin niste oameni minunati.Am asa o bucurie interioara cum nici nu pot sa v-o descriu.Chiar imi era frica ieri care nu cumva sa ma apuce nasterea pe acolo pe la serbare.Hilar Hilar si sa-i stric toata munca lui Eden din ultimele saptamani.sic
Fetelor o zi minunata va doresc si succes in tot ce vreti sa realizati!

Felicitari newclap ! Asta e rasplata pentru ca esti o mamica buna , minunata ... aceste momente de emotii unice in viata ... si tu le ai X 4 ras ... esti o fericita si vei fi mereu tanara Cheek Kiss pupici .
mamiemi
Scris: Tuesday, May 14, 2013 10:33 PM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 2/3/2008
Bereea, Doamne ajuta!
Taty, insanatosire grabnica! Stiu cum e cu durerile de spate, ceafa...

Ma bucur de bucuria voatra, Shirel si Alexandrabogdan.

Shirel, se spune ca Femeile se mantuiesc prin nasere, de prunci. De multe ori am sentimentul ca deja sunt rasplatita aici, ca mantuirea e ceva supraadaugat, atata timp cat copiii mei ma fac atat de fericita. In ciuda grijilor si micilor necajuri, numai privindu-i si creste inima in mine. Cand mai iti ofera si momente speciale ca acesta, nu mai incapi in prpria piele.
Matei mi-a spus astazi - Mami, ma imbraci in dragoste.(a observat cum il priveam)
Azi i-au scos firele de la operatie. Se recupereaza repede.
TatyKS
Scris: Wednesday, May 15, 2013 7:05 AM
Nivel

mamiemi wrote:

Taty, insanatosire grabnica! Stiu cum e cu durerile de spate, ceafa...

Matei mi-a spus astazi - Mami, ma imbraci in dragoste.(a observat cum il priveam)
Azi i-au scos firele de la operatie. Se recupereaza repede.

Multumesc MamiemiDistanceKiss .

computerlove cum sa nu fii fericita zi si tuhearts hearts
Sanatate puiului.pupici

bereea
Scris: Wednesday, May 15, 2013 8:04 AM
Nivel
Nivel: RUBIN

Inregistrat: 3/29/2007
Multumesc Mamiemi, Roxy, Endy, Mioara, Denisacomputerlove

Taty, nu stiu cum dar sarisem parte cu durerile de spate.Sanatate, draga mea!Cheek Kiss

Eu am o stare ok, chiar daca m-am cam saturat de cate facturi vin de platit.Muncesc ca sa platesc si...atat.
LilianaD
Scris: Wednesday, May 15, 2013 9:07 AM
Nivel
Nivel: Senior

Inregistrat: 2/22/2011
Va salut si va pup si eu computerlove , n-am intrat cam demult pe-aici, am fost doua saptamani plecati in concediu, perioada in care n-am intrat deloc pe net, fapt ce l-as fi considerat imposibil inainte.
Nanny
Scris: Wednesday, May 15, 2013 9:08 AM
Nivel
Nivel: Avansat

Inregistrat: 3/2/2012
Roxinthya...te compatimesc! Si la mine e santier de vreo 3 saptamani! Aseara am dat culoarea...e un praf..ptiu! peste tot si oricat asa sterge...tot apare! Dar ma "reanimez" cand ma gandesc cum o sa dorm eu in nou renovata noastra camera si cat mi-e dor de "patul meu!" Mai e putin...azi mergem sa ne uitam de parchet!Clap
Bereea, Taty..multa sanatate! Durerile de spate la mine sunt vesnice..asa ca nu le mai bag in seama..m-am obisnuit sunt "prietenele mele"!ras
bereea
Scris: Wednesday, May 15, 2013 9:08 AM
Nivel

Inregistrat: 3/29/2007
Liliana, imi lipsestiCheek Kiss Pe unde v-ati relaxat?
LilianaD
Scris: Wednesday, May 15, 2013 9:22 AM
Nivel

Multumesc Bereea Cheek Kiss , recunosc ca si eu m-am gandit la voi.Cheek Kiss
Am fost in tara, o saptamana am petrecut-o la Felix, in rest lela....ne-am deconectat de tot si de toate.....si ne-a prins tare bine...sic
Maria & Mario
Scris: Wednesday, May 15, 2013 6:00 PM
Nivel

Inregistrat: 2/13/2006
Eu o iau lela pe aratura ! M-am saturat de frig, de ploi , de vant , de intunecime .... Ma mut , zau ! Cray Ca nici nu mai am chef de nimic !
LilianaD
Scris: Wednesday, May 15, 2013 6:44 PM
Nivel

Maria & Mario wrote:
Eu o iau lela pe aratura ! M-am saturat de frig, de ploi , de vant , de intunecime .... Ma mut , zau ! Cray Ca nici nu mai am chef de nimic !

Un Cheek Kiss sa treaca, hai ca trebuie sa apara soarele si la tine.Hands
oanamaria
Scris: Thursday, May 16, 2013 12:01 AM
Nivel

Inregistrat: 4/22/2009
Ofer Soare la schimb cu chef de crosetat si onorat comenzi .
Nu prea mai am chef de lucru ,am chef de plimbari ,Cheek Kiss coeur hainoroc .
Pana acum ceva timp ma plangeam si innebunisem forumul ca n-am comenzi si acum n-am chef si timp sa le fac.Crazy
roxinthya
Scris: Thursday, May 16, 2013 7:58 AM
Nivel

Inregistrat: 11/10/2009
Oana sti cum se spune - ai grija ce-ti doresti!AngelNot Lasa ca o scoti tu la capat!
Liliana mi-a fost dor de tine!Cheek Kiss
Eu sunt in mare santier- sunt singura cu bebe si instalatorii. O scot eu la capat pana la urma.
De saptamana viitoare vine si mama sa ma ajute insa pe 27 incep serviciul asa ca nu stiu cum va fi cu casa...Crazy
oanamaria
Scris: Thursday, May 16, 2013 8:03 AM
Nivel

Inregistrat: 4/22/2009
Roxi deja incepi munca ?Cine sta cu bebe ?Pe de o parte e bine ca mergi la munca ,pe de alta e greu ca bebe e inca mic .
Eu am norocul ca-mi permit luxul sa stau acasa cat vreau ,dar platesc un pret pe asta -lipsa de socializare si nervi tandari .
roxinthya
Scris: Thursday, May 16, 2013 8:15 AM
Nivel

Inregistrat: 11/10/2009
Vine mama sa stea cu prichindelul desi e cam speriata de bombe- ca daca nu se descurca, etc...
Ea face mereu comparatie cu Maria cu care a stat o saptamana cand am plecat in Grecia si ea avea 6 luni si nici n-a simtit ca are copil in casa , insa cu Petru e alta mancare de peste....
Fiecare situatie are avantaje si dezavantaje-din pacate nu putem sa le avem pe toate.angel
Pupici!Cheek Kiss Cheek Kiss
TatyKS
Scris: Thursday, May 16, 2013 8:37 AM
Nivel

Bere,Nanny Cheek Kiss !

Oana, stiu de la socrul meu ca e super urata vremea la voi, saracu s-a saturat ...vrea si el acasa la calduricaBoredom ! Dar fi optimista ca acum va veni numai vreme bunaDistanceKiss .

Roxy, pacat ca trebuie sa incepi asa drevreme job-ul ... mult succes , baiatul o sa fie pe maini bune. Spor la treaba bounce in casuta!

Oana, spor la andrelit si sa onorezi toate comenzileyes !

Liliana, sa iti fie de bine concediul , bine ai revenit!Cheek Kiss

Utilizatori in acelasi subiect
NU poti posta subiecte noi in acest forum.
NU poti raspunde la subiecte in acest forum.
NU poti sterge postari in acest forum.
Nu poti edita postari in acest forum.
Nu poti crea sondaje in acest forum.
Nu poti vota in sondaj in acest forum.